Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pokec na téma: NOTEBOOKy


white

Recommended Posts

  • Odpovědi 884
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 4 weeks later...

Jaký značka notebooků je podle vás nejlepší, zítra kupuju noťas tak bych to chtěl vědět... Bohužel musím vybrat nějaký z Datartu nebo Electroworldu - Tyto obchody zásadně nepodporuji....

EDIT: Tak jsem nakonec koupil TOSHIBA Satellite A300-247 ( je to pro ségru) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Takže budu kupovat notebook cenově tak do 20k, jde mi hlavně o co největší výkon na hraní her (a grafické programy jako illustrator photoshop atd. ).Nejlépe nějakou prověřenou značku a zajímavý design, ale není to podmínkou.Zatím sem uvažoval o MSI GT628X-485CZ tady,co by jste mi poradili vy ? Chtěl bych na tom rozjed nové hry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě čeká tenhle drobeček i ve stejný barvěSONY VAIO CW1S1E Zkusim na něm OSX86 a když nepujdu zustanu u W7. Již obědnán a zaplacen.

Jinak k tomu Aceru.. Taky jsem to slšel ze všech stran, ale přítelkyně měla 3roky naprosto bez problemu Acer 3690 a až po třech letech se začal srát. Takže nevim. Asi štěstí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Cuss...

Takže já právě mám ten HP ProBook 4510s a jsem s ním nadmíru spokojen. Vybral jsem si tenhle,protože má fakt nice klávesnici,celkem dobrou výdrž,a hlavně výkon kterej postačí i na novější hry (samozřejmě ne všechny na plný detaily). Většinou ostatní zajímá,co na tom notebooku jde za hry,já bych řek že skoro všechno (některý starý možná ne).Ale ať sem konkrétnější,tak uvedu třeba Fuel,Ghost recon 2,Race driver Grid,Call of Duty M.W.2,atd....gta 4 sem ještě nezkoušel,ale podle všeho jede v poho...OS mám Windows 7,a hodnocení Notebooku je 4.2 ! Kdyby měl někdo jakýkoli dotaz tak ať se optá,rád odpovím :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Zdar,

http://www.alza.cz/hp-compaq-presario-mini-311c-1120ec-d149846.htm

zajimal by me vas nazor na tento netbook.. podle me je super a na netu jsem videl gameplay video z cod5.. samozrejme nizky detaily a i tak to nebylo nic moc hezkyho, spis mi jde o to, jestle na tom rozjedu css. ten intel atom je hodne kritizovanej ale myslim ze grafika by na to mela.

mam to hlavne do skoly a na praci s textem, ale cssko bych si taky rad zahral, o jiny hry mi nejde.

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu