Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Pokec na téma: NOTEBOOKy


white

Recommended Posts

  • Odpovědi 884
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak ten vypada hodne slusne ;)

Ja ted cekam na IBM T40 ..

.. kdyby nase skola neprimo nezakazovala notesy, take bych mel neco takoveho ;)

sehnal jsem ho s roční zárukou a úplně nově koupenou baterkou :-) už se těšim až ho vyzkoušim ve škole.... a tabletová verze winXP je docela vydařená,hlavně ty tabletový progámky ..... ale stějně tm půjde jako dualboot nějakej linux... nevíš náhodou o nějakym kterj by byl přispůsobenej tabletům?? něco jako tablebuntu není??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sehnal jsem ho s roční zárukou a úplně nově koupenou baterkou :-) už se těšim až ho vyzkoušim ve škole.... a tabletová verze winXP je docela vydařená,hlavně ty tabletový progámky ..... ale stějně tm půjde jako dualboot nějakej linux... nevíš náhodou o nějakym kterj by byl přispůsobenej tabletům?? něco jako tablebuntu není??

Tak jsem zjistil, ze klasicke Ubuntu uz by melo mit zabudovanou podporu, pro vetsinu tabletu (hlavne pro tablety s drivery Wacom). Jedina nevyhoda zatim pry je, ze neni hand-recognising software - tzn. neni zadny software, pro rozpoznani psaneho textu a prevedeni ho do klasickeho (proste grafitti). Jinak pry bezproblemu ;) Takze muzes zkusit..

to Sim3to: aha ;) Uvidime, jestli to je OSkem, ja bych rekl, ze cely Apple je prohnily (uzivatel je doslova nucen kupovat si pouze jejich zbozi a prislusenstvi).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cekam rady skusenejsich lidi tak prosim potrebuji poradit dozvedel jsem se ze budu na skole potrebovat notebook na rysovani v autocadu co by jste tak doporucily znacku piste kdyztak i odkazy na notebooky ktery doporucujete na cene zatim nezalezi a bude tedy i na nejakou tu hru,net.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud ti jde o rýsování v 2D tak to zvládá snad každej ntb(no low-end) .. to není tak náročnej program .. pokud by jsi ale chtěl pracovat v Iventoru nebo v Catia atd a renderovat nějaký animace atd tak potom potřebuješ namakanej ntb ... a nevim jestli by byl vůbec výhodnej takovej ntb když tam nemůžeš dát pořánou grafárnu atd... jinak doporučuju ntb od IBM :) nějakej Thinkpad což jsou řady R T X ... s ntb Lenovo (řada V N) zkušenosti nemám ... pokud by si nepotřeboval nic extra a spíš do školy tak já jsem kupoval X41 tablet verzi s roční zárukou za 14k což je za tablet hodně málo a když si vezmeš že je to IM tak je to supr cena ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja dneska v prodejne videl tenhle http://www.alza.cz/sony-vaio-sr19vn-c2d-d96988.htmfakt hustej podle me i vzhled peknej a neni ani moc velek a vaha taky ok i vykon proste vsechno v jednom. kdybych mel ty prachy tak do nej hned du......

Vaio jsou nej. alespoň podle mě, proto se mi líbí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pokud ti jde o rýsování v 2D tak to zvládá snad každej ntb(no low-end) .. to není tak náročnej program .. pokud by jsi ale chtěl pracovat v Iventoru nebo v Catia atd a renderovat nějaký animace atd tak potom potřebuješ namakanej ntb ... a nevim jestli by byl vůbec výhodnej takovej ntb když tam nemůžeš dát pořánou grafárnu atd... jinak doporučuju ntb od IBM :) nějakej Thinkpad což jsou řady R T X ... s ntb Lenovo (řada V N) zkušenosti nemám ... pokud by si nepotřeboval nic extra a spíš do školy tak já jsem kupoval X41 tablet verzi s roční zárukou za 14k což je za tablet hodně málo a když si vezmeš že je to IM tak je to supr cena ..

rysovani bude i v 3D kazdopadne diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja dneska v prodejne videl tenhle http://www.alza.cz/sony-vaio-sr19vn-c2d-d96988.htmfakt hustej podle me i vzhled peknej a neni ani moc velek a vaha taky ok i vykon proste vsechno v jednom. kdybych mel ty prachy tak do nej hned du......

s tema komponentama, co v sobe ma, je na muj vkus ponekud predrazeny:blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[;421411']s tema komponentama' date=' co v sobe ma, je na muj vkus ponekud predrazeny:blink:[/quote']

na Sony ani ne :lol: navic je to 13,3". na tu je to solidni vybava :D

takova Z-ka jsou uz trochu ouvejs :D ale vzhledem k designu, hdmi a vydrzi, aspon u tech usmolenejch modlech co jsou v CR nabidce (1xSR 1xZ)

se me oosbne Z jevi jako o neco malinko lepsi volba (o hodne drazsi :lol:)

SR ma malinko lepsi grafiku na hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedine Dell, to je drzak a zarucena kvalita provedeni.. Navic XPS - pro hrani delanej ;)

Pokud chces super notebook, invertuj do IBM/Lenovo, Dell, ci Fujitsu Siemens, pokud stredni tridu, tak Toshibu, Asus, Sony a pokud nejnizsi a tridu smejdu, tak Acer!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nasel sem tenhle notas. http://www.czechcomputer.cz/product.jsp?artno=57181 . za ty prachy docela naloz podle me a jeste overena znacka. je lehkej vykonnej a baterka vydrzi 6 hodin i kdyz ma jen integrovanou grafiku....

Ten je hodne v pohode! Rekl bych, ze je to zajimava alternativa k EEE ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jedine Dell, to je drzak a zarucena kvalita provedeni.. Navic XPS - pro hrani delanej ;)

Pokud chces super notebook, invertuj do IBM/Lenovo, Dell, ci Fujitsu Siemens, pokud stredni tridu, tak Toshibu, Asus, Sony a pokud nejnizsi a tridu smejdu, tak Acer!

Anonyme tak mam tedy jit do toho Dellu nez ten HP o stranku niz tam mam odkaz na Dell XPS a pak tam mam HPcko co tedy myslis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • spenat locked this téma
Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu