Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RemoteJoy Lite


GoD

Recommended Posts

Cau hele me to jde v pohode vse zapnout ale ten obraz se promita jen v XMB menu ale jakmile zapnu hru tak se mi opdoji usb... nevite co stim??? Cetl sem i ostatni komentare ale z toho sem nijak nepochitil cim by to mohl bejt takze jestli mi to nekdo vysvetlite lip tak bych byl vdecnej...

A zapl si v Recovery remotejoy[GAME]? Remotejoy navíc u některých her nejde, mě třeba u NFS Wanted...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 58
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

A zapl si v Recovery remotejoy[GAME]? Remotejoy navíc u některých her nejde, mě třeba u NFS Wanted...

coze, kde? projel sem cely recovery ale nvm co myslis...zapl sem remotejoy pouze v plugins... a tahle hra by me mela jit...protze je to ta sama co je na obrazku u navodu na http://psp.novinky.org coz je Star Wars:The Force Unleashed... takze to nejak pls upresni co myslis....

Edit: Uz sem to rozjel i ve hrah takze vse je OK! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

funguje to v pohodě a mám takovej dotaz existuje nějakej plugin, kterej vypne u PSP display?

edit: akorát když zapnu fullscren tak se psp vždy sekne, jo nejde zvuk z repráku de s tim něco udělat? sekne se to i když spustim hru!

edit2: hm tak dneska sem to zapnul a už to nejde vůbec:(co s tim?

edit3: vše vyřešeno až na to sekání ale co můžu čekat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 1 month later...

Lidi Prosím potřeboval bych pomoct nevím v čem jechyba vsechno jsem postahoval udelal co mam udelal jsem vlastne ze jsem stahnul RemoteJoy hodil remoteJoy.prx do sepplugins v PSP a ve Game.txt jsem napsal ms0:/seplugins/remotejoy.prx pak jsem si sehnal i to na naistalovanini PSP typu B prsote vsechno mam nevím kde je chyba pomoztemi prosíím mudu moc vdečnej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Čaute chtěl bych se zeptat jestli jde remote joy i na psp který je flashlý pomocí CFW enabler 3.30... Jeslti jo mohli by jste prosím sepsta nějaký návod co mám udělat? Když v CFWenableru dám setings a tam plugins buď to tma píše že nic nenašel a nebo u toho píše error... :(( přitom txt dokumenty tam mám i s tím dopsáním v nich.. Ale nevím co prostě dál...

edit: ten error mi píše u jakýchkoliv pluginů...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu