Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Asus eee Fan Thread...


:.Dragunov.:

Recommended Posts

  • Odpovědi 179
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

nj taky o tom uvazuju....jinak na trhu sou i podobny notasy od jinejch firem napr od HP acer a msi.....uvazuju o tom hlavne kvuli tomu,ze na pc sem jen na netu,icq,filmy=stahovani,photoshop a to si myslim ze by tisicovka vsechno zvladla takze v tom nevidim problem a to jak je to prtavoucky je husty bych si to nosil na prestavky do skoly :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Muzu se jenom zeptat proč msi wind? Když za 11500kc mužeš mít 1000h se 160gb HDD? A celkově lepší? Fakt by mě zajímalo proč ses rozhodl pro msi bez výdrže.

1) Ten Asus se mi od pohledu nelibi ma diru mezi displayem a klavesnici,je hranatej....kdezto ten MSI se mi moc libi

2) 160gb a 120gb neni takovej rozdil stejne ho budu menit za 250gb nebo vetsi takze tohle jsem neresil bud mam kapacitu velkou pres 200gb a nebo malou 100gb a vys.

3)MSI ma lepsi klavesnici a LED podsvicenej display

4)Lepsi kompatibilita z OSX

5)Po odsroubovani zadniho krytu krasne pristupnej motherboard na vymenu HDD,RAM,WIFI karty...atd..

nevim kde si vzal ze je Asus "celkove" lepsi az na ty baterky coz je pro me skoro nevyuzitelny se mi na nem nic vic nez na tom MSI nelibi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Ten Asus se mi od pohledu nelibi ma diru mezi displayem a klavesnici,je hranatej....kdezto ten MSI se mi moc libi

2) 160gb a 120gb neni takovej rozdil stejne ho budu menit za 250gb nebo vetsi takze tohle jsem neresil bud mam kapacitu velkou pres 200gb a nebo malou 100gb a vys.

3)MSI ma lepsi klavesnici a LED podsvicenej display

4)Lepsi kompatibilita z OSX

5)Po odsroubovani zadniho krytu krasne pristupnej motherboard na vymenu HDD,RAM,WIFI karty...atd..

nevim kde si vzal ze je Asus "celkove" lepsi az na ty baterky coz je pro me skoro nevyuzitelny se mi na nem nic vic nez na tom MSI nelibi...

OK, beru, jsou to tvoje důvody a aspoň je umíš normálně napsat. Btw díra u 1000h není. :)

Lepší - já neříkám, že lepší, jen za menší peníze více muziky. Ale neřešme to, proto se vyrábí tolik druhů, aby si každý vybral co chce. A 1000h není hranatej. V pohodě, jen mě zajímaly důvody, které tě vedli k msi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK no me se to zdalo celkem jedno

ASUS ma lepsi touchpad a lepsi baterku a trosku mozna repracky

MSI mel zase lepsi display a kvalitnejsi klavesnici (cetl jsem v recenzi o ASUS o prohibani klavesnice pri psani) a daji se v nem snadneji upgradovat komponenty + mam rad Apple a tenhle notebook je skvele kompatibilni s OSX

takze slo nakonec jen o design a v nem nehral rozdil 160gb a 120gb disku roli takze zvitezil pro me jasne MSI s tim ze baterka se koupi a pak aspon budu mit dve.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak Asus 701 takoecne prisel to bylo cekani (zasran* posta, jak jinak)...

Nevite nahodou nekdo ja nainstalovat na Asusa s Linuxama Windows XP ale NEMAM pridavnou USB Mechaniku...

Slysel jsem o nejakem zpusobu za pouziti USB Flashdisku nebo pametovky...

Poradite nekdo prosim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem se rozhod ze pockam jeste nejspis do vanoc a pak si nakej necham nadelit pod stromecek, protoze udajne ma byt dostupna verze core2duo verze eeecka a hodne firem oznamilo podobny netbook tak si pockam jestli neprijde nejakej kterej by me vic zaujal....

Kolem vanoc ma prijit na trh Asus N10 neni tedy s rodinky Eee ale rozmery se tam zarazuje lepsi je v tom ze ma dvou jadro poradnou cgrafiku asi quadro od nvidie cenove kolem 12 000-12 500 mozna o neco vis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau lidi diky za navody...Ale stale aporad mam stejny problem...Neumim pracovat v prikazovem radku ani podle navodu...Pise se tam:

Once the format is complete DO NOT close the window just leave everything as it is and open a command prompt from your start menu (type cmd in the search bar or run box depending on your version of windows.).

Inside of the command windows go to the directory you have bootsect.exe saved.

(use the cd directoryname command to switch folders)

Now type "bootsect.exe /nt52 R:" NOTE R: is the drive letter for my USB stick if yours is different you need to change it accordingly. What this part does is write the correct boot sector to your USB stick, this allows your PC to boot from the USB stick without it nothing works.

Please note: When running the bootsect.exe command you cannot have any windows open displaying the content of your USB stick, if you have a window open bootsect.exe will be unable to lock the drive and write the bootsector correctly.

If all went well you should see "Bootcode was successfully updated on all targeted volumes."

Ale nejde to porad to haze nejake chyby...Kdyz ho spustim ukaze se mne toto:

C:\Documents and Settings\A>

Podle navodu napis hned za to ''cd'' a potvrdim entrem...Ale dal jaksi nechapu co mam psat...Pisou ze mam zadat polohu te slozky s tim bootsect.exe takze za to C:\Documents and Settings\A> pokracuji takto:

C:\Documents and Settings\A>C:\eee\bootsect

Tu slozku s tim bootsect.exe mam vlozenou primo na disku C:...

Potvrdim entream ale napise me to:

C:\eee\bootsect není názvem vnitřního ani vnějšího příkazu,

spustitelného programu nebo dávkového souboru.

Takze nevite prosim nekdo co tam spatne pisu nebo nepisu?

Snad se v tom vyznate :( Diky moc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu