Jump to content

Cf - Sponzor Rank / PRIDANE Super Mod Ranky strana 2!!!

valdoDK

Recommended Posts

misto toho loga z MACu bych tam dal ten dolarek, jinak pismo bych nedelal vsemi velkymi - jen prvni, jako je tomu u ostatnich hodnosti (GD), tak at se drzi nejaky styl a at to ladi.. Pokud se zmeni to logo MACa na $ a bude velke jen prvni pismeno, je to bez mych dalsich vyhrad :)

V tuto chvili se mi nejvice libi: sponzor2ts6.png

.. jeden dotaz, kdyz je nekdo napr. mod + uploader, proc nema obe ikonky? Ja si myslim, ze by to bylo logicke.. Ostatne i napr. na warforu jsou pod nickem VSECHNY skupiny, ve ktery user je..

.. takze mod, ktery prispel by imho mel mit bude nejakou ikonku Mod + Sponzor, ci obe ikonky, anebo hlavne mit pod nickem napsane Moderator + Sponzor.. precijen, je rozdil: moderatori, co dali nejakou tu korunku na chod fora, moderatori co nedali nic a moderatori, co jeste uploaduji (uploaderi), ci pripadne jeste dali take nejaky ten cash.. Myslim si, ze je to nespravedlive a ze kazdy ma pravo, byt ukazan v jasnem svetle, kam vsude patri..

Anonymous_ koukni třeba markovi na profil..má jak Mod tak Uploader..tohle už dávno funguje .....btw http://console-forum.net/showgroups.php :dozey: ...

no jinak asi nejlepší to Euro nebo ty platební karty...

o ShowGroups vim, ale asi by to melo byt viditelne, jako nejaky dik sponsorum ne?! :dozey: .. nebudu se koukat ke kazdymu clenovi do showgroups, jestli nahodou neni i v jine skupine a nemel bych mu vzdyt vetsi poctu..

Marek mozna, ale ma tam stale napsane jen Moderator (kdyz pominu obrazek, ktery si kdokoliv muze hodit do avataru :dozey: ) - coz je hlavni..

Platebni karty nejvice odpovidaji skutecnosti, ale designove se mi nejvice libi dolarek :) Pro mne je to hlavni symbol penez, co se mi vybavi... penize=cash=$ :) Kazdemu je to hned jasne uz odmalicka :D

o ShowGroups vim, ale asi by to melo byt viditelne, jako nejaky dik sponsorum ne?! :dozey: .. nebudu se koukat ke kazdymu clenovi do showgroups, jestli nahodou neni i v jine skupine a nemel bych mu vzdyt vetsi poctu..

Marek mozna, ale ma tam stale napsane jen Moderator (kdyz pominu obrazek, ktery si kdokoliv muze hodit do avataru :dozey: ) - coz je hlavni..

Platebni karty nejvice odpovidaji skutecnosti, ale designove se mi nejvice libi dolarek :) Pro mne je to hlavni symbol penez, co se mi vybavi... penize=cash=$ :) Kazdemu je to hned jasne uz odmalicka :D

a není zbytečný aby sponzor/uploader/moderátor atd. v jedné osobě měl pod nickem sloupeček obrázků na celou stránku (vím, přeháním ...) ...podle mě stačí obrázek + text k nejvyšší jeho hodnosti...pokud se o to někdo zajímá může si jeho další najít v ShowGroups ...

Valdo jj dobrý...moh bys ještě dodělat pro všechny hodnosti když už jseš v tom :P

- Junior moderator

- EX-moderator

- Super moderátor

edit: Závorka: nevšim sem si, že JM už je xD ..