Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted 2: Among Thieves


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 339
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

hele lidi já U2MP moc nehraju, ale mám skromný dotázek, jak to je s postupem osobního levelu, viděl jsem snad největší 49 a pak nějaký římský cifry, je někdy popsaný princip postupu vyznamenání? akorát vím že vždy po postupu dvou levelů lze zakoupit další booster a upgrade bouchaček

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Nejlepší strategie je rychlost... jakmile se objevi poklad tak běžet pro něj a rychle zpatky k truhle a nezastavovat se. samozřejmě tě musí tvoji spoluhrači krýt a být neustále u tebe. Také záleži na mapě, nejlépe "Museum" ta je dost jednoduchá a jde udělat hravě i ve dvou lidech :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Cus, predem se omluvam za diakritiku, ale na klavese neni vypsana. Chcu si zalozit normal coop, abych byl host. To dam to custom game a tam se me nekdo pripoji, nebo to je jen s friends? Protoze kazdy coop co sem se napojil je porad easy :( i v mojem profilu sem si nastavil normal obtiznost. De to zalozit ten coop aby se me dotoho pripojovali cizi hraci, jak ja se na ne pripojuju? Moc dik za info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky s tím mívám problém. Chci si zahrát co-op na obtížnost hard a pokud spoluhráči kteří se připojí nemají odehraný mapy na normal tak musím hrát podle nich, tzn na obtížnost normal nebo easy. Takhle už jsem hrál zbytečně několik hodin, protože na easy to snad projde každý :-) Tohle mohli tvůrci vylepšit, třeba tak, že by to hledalo pouze spoluhráče, kteří už to odehráli na stejnou obtížnost jako vy.

The_Srig: Jsem si všiml, že už tě dávno ve friendlistu mám :-)

LegionCZ: Přidám si tě a snad to společně dojedem na hard.

PS. teď se jen pořádně domluvit, aby jsem se všichni sešli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu