Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

jak moc ste závislí?


STALKER1468621938

Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Odpovědi 155
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

zavislost byla jeste tak pred pul rokem jsem hral 6 hodin denne,ted ho mam nadherne zaprasene vcera jem zrovna oprasoval a zkousel funkcnost a naskocila mi tam tABulka jako kdyz jsem ho zapnul po 1.

bylo tak tak hezky zapraseny ze jsem si to musel vyfotit :D

foto zde :P

http://imgupload.cz/muj.php?obrazek=qqh22qdmyb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak moc závislej určitě nejsem...PSP jsem koupil kvůli tomu, že je někdy nuda, pak na různý akce (švp,lyžák po večerech,soustředko, atd)...a kvůli tomu, že nemám nic moc notebook a moc novějších her si na něm nezahraju...když můžu tak lítám venku s kámošema a holkama, nebo si jdu zakopat, projít se ven...PSP vytahuju spíš když se nudim, nikdo nejde ven, nebo je ošklivo.. nicméně koupě nelituju, právě si ho pořídili další dva kámoši a cca za měsíc na švp budou smažby v burnoutech,fifě,tekkenu,killzone a liberku..bez psp bych se dokázal obejít ale jak se říká

člověk chce vždycky nejvíc to, co nemá, a když to dostane, tak zjistí, že to vlastně tolik nechce

závislost nemám, dokázal bych bez něj žít, ale používám i na filmy a muziku, takže 25 procent

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:psp::psp: Zavislost se pozna az ve chvili, kdy se hrani stane denni drogou, a vam zrovna kixne baterka v konzoli... :psp::psp:

Tudiz jsem ciste nezavisly paran se sklony k hodinovemu drceni klaves do rytmu neskutecne navykove hudby... :psp::psp::psp::psp:

Kdyby me nekdo videl, jak hraju DJ Max Portable 2, asi by volal Chocholouska :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Docela dobrej topic tohle presne jsem chtel docela znat :D ja na DSku parim tak 25% kdyz jsem doma tak jsem na kompu a na na netu a kdyz jsem ve skole tak hrajeme s ostatnima capkama ze tridy ( 4 lidi ) multiplayera.. cod 4, Bleach a mario DS kart :D jo a taky trackmanii ted tam mam supr drahu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Závislej,jsem závislej,třeba předevčírem jsem dohrál Killzone 2 a hned musel jsem jít smažit Killzone Liberation,nj,pouto k Janu Templarovi je silný,ikdyž je mrtvej,smažim furt,doma,v posteli,na záchodě,ve vířivce,ve škole no prostě všude a patřím k elitě,taky platím krutou dan,denně nevyspalej,rudý oči a celkově unavenej ale ted jsem si našel mladou takže musim přestat!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:psp:Já určitě nejsem jo byli taky doby kdy sem byl ve věku jako většina lidí tady kdy jsem hrával 8 - 14 hodin denně ale i tak bych asi řekl že to bylo v pohodě!

Přítelkyně mi sice tvrdí že i teď jsem na odvykačku ale já to tak nevidím nemám problém být bez PSP,PS3 třeba týden ale proč si nezahrát když je zrovna volná chvíle že a dobrejch her je spousty....

Jen člověk postupem času najde i jiné priority a tak prostě se hraní řadí už na jinou kolej než kdysi dávno:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak hlavně jsme závislí ve škole, to paříme s klukama Tekkena a Naruta. Jednou jsme smažili při hodině a já sem porazil kámoše a zbyl mi asi 1 pixel HP a on: "Dop*ci, si děláš prd*l, ne? Takovej lucker omg!" a nedošlo mu, že u stolu seděla úča. :cheesygrin: Doma hraju hlavně na PC a to CS:Source a gothic, jinak na psp hraju po netu Resistance a CS portable. Takže asi 70%:psp::psp::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu