Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

MHFrontier


WItekS

Recommended Posts

http://mhf.inven.co.kr/dataninfo/item/common_detail.php?code=41059 tu mas vsetky moznosti ako ich ziskat... Ty si uz hr31+? dost sa divim ze za taku dobu nevies vyuzivat inven, to sa ti musi fakt tazko farmit veci ked nemas sajnu kde ich ziskat alebo ako... ja ked si chcem neco postavit tak si to na invene najdem a pozrem co mi chyba a hned viem ako, z coho, kde a ake su sance nez aby som behal od jedneho questu k druhemu a skusal to nahodou ziskat
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 188
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

http://mhf.inven.co.kr/dataninfo/item/common_detail.php?code=41059 tu mas vsetky moznosti ako ich ziskat... Ty si uz hr31+? dost sa divim ze za taku dobu nevies vyuzivat inven, to sa ti musi fakt tazko farmit veci ked nemas sajnu kde ich ziskat alebo ako... ja ked si chcem neco postavit tak si to na invene najdem a pozrem co mi chyba a hned viem ako, z coho, kde a ake su sance nez aby som behal od jedneho questu k druhemu a skusal to nahodou ziskat

To zase ne, já většinou vim, o jakou věc jde... Na PSP verzi jsem HR 9, takže vim... :D Nj, já jsem teď nemocnej takže mám čas hrát... :D Jsem HR 34... :D Už mám Kushala set, Espi hammer, Espi GL... :D Jinak jsem už zjistil, co to je... Můžu to získat až v HR 61...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja som v MHFU tiez HR9, a take zakladne veci viem hned ako ziskat ked sa na neco pozriem, ale vo frontieru je strasne vela veci zmenenych, a niekedy mi veci na upgrade napriklad armorov nedavaju zmysel (ked som upgradoval plesioth ruky tak najprv som potreboval high rank materialy z green plesiotha, dalsi upgrade low rank normal plesioth, potom zas high rank plesioth)

Ja som si spravil Samsingi set ktory som si mierne upravil (ale stale mi chyba vylepsit plesioth ruky -.- nenavidim tu debilnu rybu) lebo mam k dispozicii 3 galery attack gemy z Student-Teacher eventu (+3attack +2 reckless abandon +2 adrenaline) takze vysledne skilly mam

Attack Up (Large)

High Grade Earplug

Wide Area

Divine Protection

Runner

Reckless Abandon 2

Teraz si robim set pre gunnera vysledne skilly maju byt

Attack Up (Large)

High Grade Earplug

Adrenaline +2

Alchemy

Runner

ale chybaju mi kirin horny na gemy adrenaline (potrebujem 6!) -.- a teraz nemam moc cas hrat a ani naladu koli skole

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nj samsingi je super, ma iba jednu chybu... JE TO TAK HNUSNY SET ze sa neviem dockat kedy sa ho zbavim xD kym som ho nepostavil tak som sa stale divil co za šašov to vsade beha a uz som jeden z nich -.- chvalabohu zacal event na armory tak teraz viac nez polovina serveru beha v 1 setu xD (a ja medzi nimi :D) Este sa snazim vyrobit guerrilla set z fialovych sutrov, ale mam taky pocit ze budem potrebovat tie sutry aj na upgrade a to ma fakt sere lebo tie questy su tazke a hra tu strasne moc noobov, ktory si bud nevedia vziat ani set pod rare 4 (no aspon sa nedostanu do questu lol), alebo si nevezmu potiony (to ale fakt nechapem ked napisem 2x gypc+khezu a on si vezme iba 10 potionov a lami to jak...) Ani by mi nevadilo ze by to failnuly, ale zabijem cez pol hodiny pre nic a quest je fuc (lebo dalsich pol hodiny trvalo kym som nazberal hracov)

btw witeks ty mozna vies co robi ten stary v pravom dolnom vchode do blacksmith, uz som mu dal 2 modre listky s takym tonom a nic z toho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej lidi pls help chci zkusit raviente HR na to už mam plnily jsme s bunnym nějaký trapný Q 0* :D jen doručit mapu do bedny ... pak nám řekli že jestli neseženeme 24 lidí nejde jít na raviente máme jít ke korejcom že ty jí hodně loví ale to nejde udělat že se tam pujdu já sám s bunnym podívat a dát abandon? chvíly si tam zaběhat a koukat co dělá? já to vždycky tak dělal než jsem nnaněco šel aby jsme tam nebyl za úplnýho blbce :-) a ještě poslední dotaz v jakym HR už si můžu vylepšit ten kut ku lance je hrozně silnej má modrý a cca 400 raw 350 fire typuju že to je HR31 nebo 61 já mam teď nějakej water lance ale až ho vylepšim buude taky slušnej ale potřebuji věci s ceanataura a mam to zatim 1 / 8 :D a Zahi jaký máš ty HR?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

witeks, takze mu mam tie listky davat? no a carbalite to neni samozrejme niesom blby, je to guerrilla ore je ich hodne druhov (zatial viem o bielych, modrych, fialovych a videl som pri jednom armor sete az oranzove, na tie pravdepodobne nemam HR) a ziskavaju sa z questov ktore sa podla mna objavuju nahodne vzdy tak na hodinku-dve a ich nazov su same otazniky a su tam 3 ulohy ktore su tiez popisane samymi otaznikmy (takze musis prist na to co robit stylom pokus-omyl) a vecsinov su dost tazke (ako som uz spominal 2x gypc + khezu + 4 genprey ,lol , ale mozes mat max rare 4 armor a rare 3 weapon) alebo 2x lavasioth + 9 sutrov + x genprey (je to hr 17 ale ty lavasiothi su high rank) a za tie ore su fakt pekne veci, z bielych som si spravil water GS fakt moc pekny a este som ho nikomu nikde nevidel a uz sa ma hodne ludi pytalo kde som ho vzal xD, no a btw som HR +-43 tusim, nehral som skoro vobec tento tyzden

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jojo, dávej mu je, neznam sice úplně všechny, ale třeba se to bude jednou hodit ;)

Joooo ty myslíš nazo questy ^^ ty (???). Z těch jsou super věci, ale jak říkáš, je to otravný shánět a čekat na tvojí barvu.

Myslim, že black mira je 49+, ale nejsem si jistej..

Nějaký screeny?

mhf2010-08-0222-31-05-26.jpg

mhf2010-07-1618-26-47-52.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
já a bunny máme nové video. A sorry lidi já jsem hrál jak malej :D http://www.youtube.com/watch?v=MM6E6Fayv8k ale zato bunny už je hodně dobrej.

Ale prd... :D Ty si mnohem lepší... To video se mi zas tak moc nelíbí, musíme natočit lepší... :D Hlavně ta písnička od Offspring... :D To si to mohl stáhout líp... :D Prostě si uděláš dobrej hammer a uděláme tu první taktiku... Pitfall > Para > KO > Kill... :D To bude lepší... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole už mě fakt sere jakou já mám smůlu když točim videa... Vždycky se mi to video posere... Včera večer jsem natočil Pariu... Videa jsem dneska upravoval a přídávál jsem hudbu, všechno v pohodě... Pak jsem si smazal videa, protože jsem myslel, že už je nebudu potřebovat... Upravenej soubor se mi posral, tak jsem byl v klidu, že to udělám znova, vlezu do koše a tam je jenom 1 part ze 3... Prostě 2 party zmizeli... Já mám prostě smůlu, je to už asi čtvrtý video, který se mi posralo... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LoL ty jsi smolař a konečně mam zas to co jsem chtěl n gunner full Rathian armor a pink ian and azure los LBW mam ho hrozně rád. a jinak WItku co je když tam máš quest ?????? je tam časo Gravious cap and bassarios taky cap nevíš co je tam za odměnu? mi to nedali dali jsme graviouse a nechtěně jsme ho zabilipak už tam ten Q nnebyl :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu