Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na 3.03 Downgrader


Recommended Posts

  • Odpovědi 301
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
cau kucii chci udelat kamosovi downgrade ma 2.81,stahl sem ten update na 3.03 a nevim kam to mam nakopirovat,aby to slo upgradovat na tu 3.03 ze ktere pak pujdu na 1.50,poradi nekdo?diky

PSP/GAME/UPDATE/EBOOT.PBP

OT: ty taky hraješ medieval total war2???..napiš pm nebo na icq

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz se nekomu povedlo udelat brick timto dg?? Chci taky udelat dg (ted mam fw 2.81 a IC1003) gta snad sezenu ;)

Tenhle downgrade je hodne spolehlivej, jeste se mi nepodarilo bricknout a to jsem uz udelal tech downgrejdu vic jak 30. Pokud se budes drzet navodu, nic ti nehrozi. Pokud jsi z Prahy, muzu pucit GTA nebo ti to shodit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hlasím další úspěšný upgrade z 2.81 na 3.03, následný downgrade na 1.50 a poté nahrání 3.03 OE-C touto metodou.

Ještě jednou díky Jirimu, který dnes vše proved před hlavním nádražím v Praze...:)

Tak super, mam taky 2.81, planuju up na 3.03 a pak down na 1.5, ale nejak se toho bojim :( Az to budu miit za sebou, dam vedet. Mam Japonskou verzi PSP, ale koupenou v Nemecku, ale hlavne uz nemam zaruku. Jsem hrozne nervozni :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak super, mam taky 2.81, planuju up na 3.03 a pak down na 1.5, ale nejak se toho bojim :( Az to budu miit za sebou, dam vedet. Mam Japonskou verzi PSP, ale koupenou v Nemecku, ale hlavne uz nemam zaruku. Jsem hrozne nervozni :))

pak napis jak to dopadlo, ;) jako vecina - dobre :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu