Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Dobrý den. Mám pár otázek... co se týče xboxu jsem opravdu laik. Koupil jsem starší xbox 360 slim standart + kinect a je to nějak načipované. Od původního majitele jsem se nedozvěděl nic. Takže dá se zjistit jaký je tam flash? nebo co s tím je vůbec uděláno? a dale když pripojim kinect a chci pustit i ty obyč odventury tak mi to napíše nějakou hlášku že je třeba aktualizovat nebo něco takového.... mám strach to připojit k internetu abych hned nedostal ban jelikož bych to chtěl časem s internetem propojit a hrát přes net. Děkuji za jakékoliv info :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Flash se jen tak zjistit nedá, původní majitel by ti musel říct, jakou verzi má. Co se tý aktualizace týče, má to starší verzi dashboardu, než potřebuje určitá hra. Pokud bys časem chtěl hrát přes Live, updatu dashboardu se nevyhneš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Myslím že nejlepší pro tebe bude když vypálíš nějakou XGD3 hru podle návodu pro vypálení na LT 3.0, pokud ti hra nepůjde tak to nech přeflashovat ;) k tomu kinectu potřebuješ jen updatovat dashboard a na to nemusíš chodit na live, stačí to udělat přez flashku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Opravdu nejdou hrát DLC z externího disku ? Mám XBOX 4GB s RGH. Kontrétně mám Forzu 4 na externím hdd vyextrahovanou přesně podle těch návodů, co tu jsou, ale pořád mi dlc nejede. Bohužel to dlc na Forzu 4 je moc velky a už se mi na ten interní nevleze. Tak jestli je nějaká možnost sprovoznit dlc jinak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Mam mozna hloupy dotaz,ale mohou hrat dva hraci na jednom Xboxu jednu hru,ale kazdy zvlast?Jde o to,ze ja hraju treba Crysis 2 a pritelkyne chce hrat taky,ale sama za sebe a od zacatku a ne aby pokracovala tam kde jsem ja skoncil!Nevsiml jsem si ze by byla moznost si zalozit dva profily ve hre?Poradi nekdo nebo to proste nelze?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Diky za rychlou odpoved,to me napadlo pouzut dva profily,ale jak to pak bude s hrama,ty co jsou na DVD tak se budou opet instalovat pro dany profil?A jak to bude s hrou,kterou mam stazenou z marketu (DLC kod),pujde i na druhem profilu?Doufam ze se neptam hloupe,mam totiz Xbox chvilku,diky moc za pripadne odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Opravdu nejdou hrát DLC z externího disku ? Mám XBOX 4GB s RGH. Kontrétně mám Forzu 4 na externím hdd vyextrahovanou přesně podle těch návodů, co tu jsou, ale pořád mi dlc nejede. Bohužel to dlc na Forzu 4 je moc velky a už se mi na ten interní nevleze. Tak jestli je nějaká možnost sprovoznit dlc jinak.

I když mi nikdo neodpověděl, odpovím si sám :) JDE ! DLC nemusí být na interním HDD. Přesunul jsem DLC na storage , který vytvoří FSD na externím hdd a jede to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
I když mi nikdo neodpověděl, odpovím si sám :) JDE ! DLC nemusí být na interním HDD. Přesunul jsem DLC na storage , který vytvoří FSD na externím hdd a jede to.

Nediv se, že ti nikdo neodpověděl, kdyby ses zeptal v sekci JTAG/RGH, dostal bys odpověď, tady totiž zapadla, protože téma není určené pro otázky ohledně RGH ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Pokud je to v závorce datum, kdy sis ho nechal flashovat, asi to už bude LT+ 3.0 (resp. v té době již bylo). Takže updatem bys flash neztratil, pokud updatuješ z předchozího nejaktuálnějšího updatu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Ano, stačí. Pokud se ale jedná o XGD3 hru (kterých je dnes většina a bude jich jen přibývat), nejlepší je vypalovat to pomocí iXtreme Burneru na vypalovačce iHas. Tak zajistíš nejlepší vypálení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Jde, stačí si pořídit "Xbox 360 Headset adaptér". Dělá ho hodně firem, jako příklad je tu třeba tenhle:

http://www.supergamer.cz/speedlink-live-headset-adapter-xbox-black-p-55543.html

Do toho adaptéru si pak zapojíš jakýkoliv headset.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj mam dotaz.

sorry,ale je to podej ruku blbovi:D tak ji natahuju :)

jde o toto

xbox jsem poslal na flash a netusim co dal...az si ho vyzvednu budu moci hrat palene hry..jedna se o ten bezny flash,ne ten jak se do boxu paji chip.

netusim ale co a jak stahovat? pry je vice verzi her...vim ze je pal na ftsc nebo jak je to,ale tady se porad resi verze nejaky ochrany wave xy flash verze xxx atd atd..

proste jednoduse nevim co delat,kde stahovat atd...dekuju za odpoved.

jo a jeste co je u her na stazeni XDG2 XDG1 ???

diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu