Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, mám menší problém s L.A. Noire. Po spuštění hry mi požaduje update, který samozřejmě nechci. Mám dashboard 12625, hry patchuju na wawe 2 v 360WawesPatcher. Zaráží mě to, protože Crysis 2, jsem patchoval naprosto stejným způsobem a jede naprosto v pohodě. Ale obě tyhle hry mají 11th wawe, takže by měl fungovat stejný postup nebo se pletu? A na LA Noire je něco jinak a tady na fóru jsem to přehlédl? Napadá někoho něco jiného než stáhnout hru z jiného zdroje a zkusit to znovu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, mám menší problém s L.A. Noire. Po spuštění hry mi požaduje update, který samozřejmě nechci. Mám dashboard 12625, hry patchuju na wawe 2 v 360WawesPatcher. Zaráží mě to, protože Crysis 2, jsem patchoval naprosto stejným způsobem a jede naprosto v pohodě. Ale obě tyhle hry mají 11th wawe, takže by měl fungovat stejný postup nebo se pletu? A na LA Noire je něco jinak a tady na fóru jsem to přehlédl? Napadá někoho něco jiného než stáhnout hru z jiného zdroje a zkusit to znovu?

Jakým způsobem jsi updatoval DB na 12625 ? Přes flešku a nebo z DVD opatchované hry na nižší wave ? To by mohla být příčina .Když se instaluje DB z opatchované hry na nižší wave , tak se update DB správně neprovede . Teď musíš vyčistit cache xboxu tím způsobem že při vypnutém xku zmáčkni to malé kulaté tlačítko co se používá i na spárování ovladače s xkem .Xbox zapni a tlačítko drž dokud nenaběhne celý DB . Potom si stáhni DB 12625 zde :

http://www.uloz.to/8377972/systemupdate-12625-usb-zip

Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej „ Y „ a update proběhne .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čau. Můžu hrát normálně po netu? Jak vypnu aby mi to furt nenabízelo update? A můžu to updatovat? (mám flash) Díky

Vypnout se to nedá . Aby jsi se mohl připojit na live , tak musíš updatovat DB na 13146 , ale hrozí ti ztráta flashe :

http://console-forum.net/tema/119565-neupdatovat-na-dashboard-2-0-13142-0-alebo-2-0-13141-0-nespusti-ziadnu-palenku

Když budeš chtít hrát na live , tak jedině přeflashovat na CFW LT 1.9 .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Čau. Můžu hrát normálně po netu? Jak vypnu aby mi to furt nenabízelo update? A můžu to updatovat? (mám flash) Díky

Nabídku update budeš mít vždy při pokusu připojit se na XBOX Live. Na Live totiž můžeš jedině a pouze s vždy aktuální verzí DB.

Neměl bys mít problémy s hraním online, pokud budeš mít aktuální verzi flashe, což je CFW LT+ 1.9. Kdy sis nechával dělat flash? Pokud máš starší verzi flashe a provedeš update, flash se ti přepíše zpět na originální, nebudeš moci hrát žádné vypálené hry.

Pokud ses tedy rozhodl pro online hraní, nainstaluj nový dashboard pomocí flashky, nech si u flashera přeflashovat na LT+ 1.9, se kterým můžeš "bezpečně" na Live. Dále je nutné mít všechny hry zkontrolované a opravené pomocí ABGX a případně patchnuté na SSv2: http://xbox360.rocknroll.sk/?p=6 a http://xbox360.rocknroll.sk/?p=145

EDIT: promin toro za duplicitu, odpovedel jsi, nez jsem to napsal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Takový tři trapný otázky:

1.)V jakým intervalu cca vychází nový update dashboardu?

2.)Myslíte, že budou všechny novější než 13142 přepisovat flash?

3.)Chápu to dobře, že na tomhle dashi (13142) nespustim AP25 hry ani když je přeženu přes ABGX360? =>EDIT:Tuhle otázku už mam zodpovězenou, našel jsem si, že na LT+1.9 to už jde :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nabídku update budeš mít vždy při pokusu připojit se na XBOX Live. Na Live totiž můžeš jedině a pouze s vždy aktuální verzí DB.

Neměl bys mít problémy s hraním online, pokud budeš mít aktuální verzi flashe, což je CFW LT+ 1.9. Kdy sis nechával dělat flash? Pokud máš starší verzi flashe a provedeš update, flash se ti přepíše zpět na originální, nebudeš moci hrát žádné vypálené hry.

Pokud ses tedy rozhodl pro online hraní, nainstaluj nový dashboard pomocí flashky, nech si u flashera přeflashovat na LT+ 1.9, se kterým můžeš "bezpečně" na Live. Dále je nutné mít všechny hry zkontrolované a opravené pomocí ABGX a případně patchnuté na SSv2: http://xbox360.rocknroll.sk/?p=6 a http://xbox360.rocknroll.sk/?p=145

EDIT: promin toro za duplicitu, odpovedel jsi, nez jsem to napsal

A dá se někde zistit verze flashe a jakou mám mechaniku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
A dá se někde zistit verze flashe a jakou mám mechaniku?

http://www.llamma.com/xbox360/Xbox_360_DVD_Drive_Comparison.htm

Verzi flashe nikde napsanou nemáš . Zjistit ji můžeš od původního majitele xboxu , flashera který xbox flashoval , podle data , kdy byl flash dělán a nebo jaké hry ( s jakou wave ) na xboxu jdou spustit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, mám dotaz. Mám propojený Xbox s notebookem pomocí LANu přez tzv. síťové přemostění.Asi žádná novinka. V počítači (notebooku) mám nasdílených několik složek s videi a ty mi bez problémů jdou. Problém mám ale s nasdílenými DVD. Potažmo se zvukem (tedy s jazykem) a s titulky. Prostě. když si pustím přes Windows Media Player v xboxu nasdílené DVD, tak ho prostě nemůžu ovládat. Dokonce jsem si myslel, že mi pomůže, když si koupím originál dálkový ovladač k WMP. Ani to nepomohlo. Zkoušel jsem DVD přehrát i v Dashboardu bez využití WMP - rovnou ze složky VIDEA. Taktéž jsem se pokusil vytvořit virtuální DVD mechaniku pomocí Deamonu v počítači a tuhle virtuálku nasdílet. Bohužel je to stejné. Dokázal by mi někdo poradit? Potýkal se už někdo se stejným, nebo podobným problémem ??? Díky moc za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cau chci se zeptat, mechanika mi nenačítá žádné DVD ani hru, ani film,hudbu nic, vždy když vložím DVD tak tam jaksi "zalupe" a nic se nenačte, dřiv se mi to stávalo jen někdy ale po chvíli to zase šlo ale ted to trvá pořád, tak se chchi zeptat jestli nevíte co stím, bude asi po mechanice si myslím..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Cau chci se zeptat, mechanika mi nenačítá žádné DVD ani hru, ani film,hudbu nic, vždy když vložím DVD tak tam jaksi "zalupe" a nic se nenačte, dřiv se mi to stávalo jen někdy ale po chvíli to zase šlo ale ted to trvá pořád, tak se chchi zeptat jestli nevíte co stím, bude asi po mechanice si myslím..?

Nejspise laser. Nechat seridit nebo vymenit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, určitě na mojí otázku bude již zde na fóru odpověď, ale rychlejší bude když se zeptám. Rád bych si zahrál L.A. Noire na mým flashnutým xku. Při spuštění, ale požaduje update, ale já nevím jestli to mohu updatovat. Nemám v updatech moc přehled, ale žiju v domění, že mám poslední možnej update na kterým flashnutý xko může běhat a bojím se že když to teď updatuju tak se mi to jen po....

Pletu se nebo to můžu updatovat, rád bych si to zahrál :)

Děkuji předem za odpověd na mojí hloupou otázku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdravím, určitě na mojí otázku bude již zde na fóru odpověď, ale rychlejší bude když se zeptám. Rád bych si zahrál L.A. Noire na mým flashnutým xku. Při spuštění, ale požaduje update, ale já nevím jestli to mohu updatovat. Nemám v updatech moc přehled, ale žiju v domění, že mám poslední možnej update na kterým flashnutý xko může běhat a bojím se že když to teď updatuju tak se mi to jen po....

Pletu se nebo to můžu updatovat, rád bych si to zahrál :)

Děkuji předem za odpověd na mojí hloupou otázku

Takže ke spuštění je potřeba DB 12625 .

Stáhnout ho můžeš zde: http://www.uloz.to/8377972/systemupdate-12625-usb-zip Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku. Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni. Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update. Dej "Y" a update proběhne .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Zdarec, mám dotaz, kterej už taky určitě někdo zodpověděl :D Když si vypálim nějakou hru, která pro spuštění bude chtít update, jak zjistim, jestli je bezpečný updatovat, třeba aby se mi nějak nepodělal flash (LT+1.1)?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Zdarec, mám dotaz, kterej už taky určitě někdo zodpověděl :D Když si vypálim nějakou hru, která pro spuštění bude chtít update, jak zjistim, jestli je bezpečný updatovat, třeba aby se mi nějak nepodělal flash (LT+1.1)?

Nyní ještě neexistuje hra , která vyžaduje DB vyšší než 12625 a na ten můžeš bez obav updatovat . Nejlepší bude , když si ho nainstaluješ přes flešku :

Stáhnout ho můžeš zde :

http://www.uloz.to/8377972/systemupdate-12625-usb-zip

Pomocí winraru to rozbal a složku „ Systém update „ dej na flešku .

Flešku zastrč do vypnutého xka a xko zapni .

Mělo by ti to nabídnout,jestli chceš update .

Dej „ Y „ a update proběhne .

Když ho budeš mít , tak žádná hra už update nebude vyžadovat .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To zjistis podle wawu jaky hra ma treba kdyz tam je wawe11 tak to potrebuje dashboard 12625, ale zalezi od koho stahujes nekdo to tam nepise, da se to zjisti aji pres abx ale to nepouzivam.

Ty nepoužíváš ABGX ? Tak to děláš chybu . Každý kdo vypaluje hry by měl ABGX používat - ukáže ti jestli hra má ochranu AP25 , jestli je iso stažené v pořádku a nepotřebuje opravu aby jsi zbytečně nevypálil DVD , které by ti potom nešlo spustit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu