Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Lidi cetl sem si uz hodne jak natacet videa nxboxu , ale myslite ze bi to slo na jednom monitory kde mam xbox i pc zapojeny nahravat z xboxu do pc?

Můžeš udělat maximálně to, že video výstup Xka zapojíš do monitoru přes např. DVD rekordér nebo do TV karty PC, přes kterou to nahraješ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

tak bych taky jednou potřeboval podat pomocnou ruku :)) chtěl bych se zeptat, jestli jde připojit HDD přes USB uplně stejně jako fleška :) jde mi jen o to, abych si na HDD hodil nějaký filmy co mam v kompu a pak si je přehrál v xku :) je to možný? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak bych taky jednou potřeboval podat pomocnou ruku :)) chtěl bych se zeptat, jestli jde připojit HDD přes USB uplně stejně jako fleška :) jde mi jen o to, abych si na HDD hodil nějaký filmy co mam v kompu a pak si je přehrál v xku :) je to možný? :)

Ano ale musíš mít v xboxu kodeky, které stáhneš jen z LIVE! Poté musíš mít HDD zformátovaný na FAT32

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
který kodeky potřebuju? :) jestli myslíš ty, abych přehrál avi, tak ty mam a HDD na FAT32 mam taky, jenže se mi to prostě ne a ne připojit :)

Jestli máš v xboxu z live stažené kodeky na přehrávání . avi , tak ti filmy musí jít přehrávat z flešky a nebo externího HDD naformátovaného na FAT 32 . Co se ti nechce připojit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

připojim HDD přes USB, najedu v xku na záložky s filama a otevře se mi ta nabídka s místem odkud to chci otevřít, jenže portable device mam zašeděnej a nejde na něj kliknout :( ale v memory je normálně ukázanej, ale samozřejmě bez volnýho místa a jde jen naformátovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

[TABLE=align: left]

[TR]

[TD=width: 1%]

[/TD]

[TD] Help, měl jsem flash na xboxu, nyní jsem si udělal novej dashboard (úmyslně chcu již hrát jenom origo) , ale stále když dám vypálenou hru do mechaniky mechanika ji rozpozná, ale při zpuštění již hodí chybu, zato origo fungují, co dělat?[/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
fungovat to bude ;), ale jde spíš o to jestli je dobré dávat xbox do uzavřeného prostoru (což dobré není)

Zase to má tu výhodu, že zmíněná skříň bude fungovat zároveň jako krb, takže jak se říká "zabít dvě mouchy jednou ranou" :D

Jinak "nazorna ukazka" me neskutečně pobavila, čekal jsem foto no... :wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
mám dotaz k čemu jsou takové body za co dostáváte po získání trofeje? je to něco jako u ps3 abyste se mohli vytahovat mezi přáteli kdo má větší skore? :D na kupování věcí z xbox live si musím koupit Live points?

Je to jen na frajeřinu. Na nákup ,,věcí'' potřebuješ MS pointy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Dobrý den,¨

Chtěl bych se zeptat kde stahujete hry na xko ? na CZtorrentu je toho strašně málo a jěště s málo seedama :)

Děkuju

Můžeš zkusit např. http://www.console-power.com/ nebo jiná warez fóra, k tomu pochopitelně doporučuji premium účet na některém ze serverů pro rychlé a pohodlné stahování

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu