Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
A dejme tomu že mám sice nej ńovější flash, ale ne nejnovější dashboard, bude problém při updatu?

Samozřejmě myslím teďkom update na nejnovější současný dash.

Pokud máš Fatko tak problém nebude, pokud máš Slimko tak by problém nastat mohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
tak radím lidem.....neupdatujte na nový dash se slimkem pokud jej nemáte. Teď jsme to zkusil, a nejedou mi žádné hry, a nevím čím to je ale dokonce nejede ani originálka.

3 mesiace je na svete DB 2.0.13146.0, takze o tom je dost popisane!

Ked si to potreboval testnut osobne, tak....no comment :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
3 mesiace je na svete DB 2.0.13146.0, takze o tom je dost popisane!

Ked si to potreboval testnut osobne, tak....no comment :D

ne tak jsem zjistil že by to šlo, ale posral jsem jednu věc a to že mi shodou náhod se stalo, že při updatu mi vypadla flashka z boxu, takže to nejede :D no za ♥♥♥♥♥itu se platí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, o flashovani xboxu jsem posledni dobu nic nepřečet a teď, když si to čtu, tak se v tom ztrácím. Mám mechaniku Lite-on a flash LT, dashboard posledni co nemaze flash (2.0.12625.0), nove hry mi tedy v budoucnu nepujdou, protože potřebují nový dashboard, ktery maže flash ? Takže jedine řešeni reflash ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám Jaspera, na nové hry mi tedy stačí dashboard 2.0.12625.0 nebo už ty nové hry potřebují některý z těch, co maže flash ?

Mám také JASPER FW LT+1.1 a DB 12625 . Všechny - i nejnovější hry , které zatím byly vydané jdou spustit naprosto bez problémů , kromě her s ochranou AP25 . U těch musí být hra opatchovaná tak aby souhlasila s momentálním DB v xboxu .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám Jaspera, na nové hry mi tedy stačí dashboard 2.0.12625.0 nebo už ty nové hry potřebují některý z těch, co maže flash ?

Na toto je lahka odpoved. Hry vyzaduju urcity Dashboard a podla toho sa zariadit, pricom vieme, ze DB12625 je este bezproblemov hratelny aj na starych flashoch, okrem hier s AP2.5, co uz naznacil toro. Ked zistis, ze hra uz vyzaduje vyssi DB ako je tento 12625, tak...

DB 12625 je Wave11... http://abgx360.net/verified.php

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli jde nějak připojit hardisk z notebooku do xboxe??? Mam doma jeden hadr z ntb a dokonce se mi povedl zastrčit do xboxe ale on ho nenajde. Musim ho nějak naformatovat nebo to vubec nejde?

díky

Spíš bys musel mít kliku - musí to být 2,5 palcový SATA Western Digital, ideálně velikosti 120/250 (jako oficiální) a ano musí se speciálně naformátovat a připravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
jak zapnu avi film pres xbox? jde to? mam flasku 4gb a co sni? strcil jsem ji do xboxu a nic. dal jsem naformatovat a kdyz sem ji pak strcil do pc, tak to psalo, ze je plna

Naformátovanou flešku v xboxu ti PC nebude ukazovat správně . Formát ukládání souborů v xboxu je FATX a není kompatibilní s formáty pro PC . Aby jsi mohl přehrát filmy v .avi tak musí být fleška naformátovaná v PC na FAT 32 . V xboxu musí být stažené kodeky z live . Jinačím způsobem je do xka nedostaneš . Když budeš připojený na live a pokusíš se spustit film ve formátu .avi , tak ti to samo nabídne stažení kodeků .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Urcite to tady nekde bude, ale cist 221 stran postu je na dlouho.

Potrebuji rozebrat controller, protoze mi prestalo trosku fungovat LB.....tusite, jakym sroubovackem to dokazu rozsroubovat? me to s tema doma, nejak nejde....to je na to nejaky special nebo mate nekdo nejake figle?

dikes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu