Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Moc děkuji...Tak snad do vánoc to dám nějak dohromady,aby děti měli co hrát...Ještě ten hardisk sehnat,prej věčina novejch her ho vyžaduje...Samsung disk tam nejde,takže asi sehnat ten WD,jak sem se dočetl...Že? Pokud mi to nepůjde,tak asi budu kupovat použité orig. hry...Nejvíc se bojím toho BANU,pak je asi konzole na vyhození,jak sem se někde doslechnul.

Upraveno uživatelem home.virus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Pokud budeš mít LT+ (klasický flash, vypaluješ DVDčka, to je to, co ty myslíš), je ideální si sehnat originální Xbox disk (IMHO většinou už bez disku k sehnání není). Pokud máš RGH (Reset Glitch Hack, umožňuje hrát hry z jakéhokoliv disku - nemusí se nic vypalovat, ale není přístup na Live), tak stačí jakýkoliv disk, na který hry budeš nahrávat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ještě ten hardisk sehnat,prej věčina novejch her ho vyžaduje

Docela by mě zajímalo, odkud čerpáš info. Drtivá většina her HDD nepotřebuje, i když se hodí (nižší hluk, rychlejší načítání, menší opotřebení mechaniky, možnost kupování DLC, stahování dem, apod). Ale nutný není.

A souhlas se spenatem, pořiď si originál, bude to pro tebe lepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No,kluci z práce mi to říkaly...A taky,že Xbox s Flash odchází zákládní deska ... Je fakt že jsou mladší než-li já,tak nějak se učím,nikdy jsem Xbox nemněl (tedy před 2 měsícema jsem zakoupil ten starej Xbox bílej,ale spíš jsem se napálil,Xbox běžel tak 10min a začaly blikat tři červené diody,tak šel do koše) ikdyž jako malej jsem měl Playstation2,ale tam se napájel čip do konzole,a vypalování bylo brnkačka,a šlo vše přehrát....Tady se trochu obávám abych nevyhodil 4000kč z okna :-)

Dá se považovat za originální disk ten co se prodává na AUkru? Nebo speciálně kupovat Alza a jím podobné?

Upraveno uživatelem home.virus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Osobně bych si asi připlatil a koupil nový z obchodu, nikdy nevíš, čím věc prošla i minulého majitele a co s ní dělal. Ještě se to dá chápat u her, kde se nemá moc co rozbít (tím nechci říct, je to úplně bezpečné) a částky jsou obecně menší.

Upraveno uživatelem Nanaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den docela se zajímám o flashování X360, ale pořád mi není jasné pár věcí

1. Mám Dashboard 1.0.15574 a chci RGH? Dá se to obejít?

2. Jak hry na ten X360 HDD přetáhnu? Funguje nějaké to kopírování na HDD z flašdisku třeba?

3. Když aktualizuji Dashboard, nestane se s RGH nic?

4. Nemusím ho každý půlrok updatovat nebo tak?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim jsem nějak zmatenej s těch příspěvků tady a možná již byl zodpovězen můj dotaz ale chci se zeptat.Chtěl bych jsi zahrát nového assasina který je XGD3. V xboxu mám flash LT2.0+ a DB 2.0.13599.0.Chtěl bych poradit jestli ta hra vůbec půjde a jak ji mám vypálit popřípadě jak aktualizuji FW v mechanice Děkuji za odpověď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Osobně bych si asi připlatil a koupil nový z obchodu, nikdy nevíš, čím věc prošla i minulého majitele a co s ní dělal. Ještě se to dá chápat u her, kde se nemá moc co rozbít (tím nechci říct, je to úplně bezpečné) a částky jsou obecně menší.

Tak mi přišel nový disk do Xboxu .... Trošku se stím seznamuju,a nechápu jak to když hru instaluju na ten Hardisk,tak pro spuštění hry,vyžaduje disk který se pak stejně točí jak zběsilej pořád....Takže nějak nechápu pointu instalace hry na ten disk??!!?? A ještě bych se chtěl vrátit ktomu vypalování těch her.Je jedno na které vypalovačce tu hru vypálím v PC?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Možná by nebylo od věci, si před položením dotazu i něco přečíst - odpověď na tento dotaz máš hned v příspěvku pod kterým si tento dotaz položil. :wohow:

No,ono se mi tomu nechtělo věřit co čtu,proto jsem se zeptal rači :-) Protože schánět za xxx kč mechaniku která je speciální je docela drzost! To abych si kté mechanice ještě postavil PC,a to už jsem nemusel do rodiny kupovat Xbox :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Nevim, proč ti to přijde jako drzost... Můžeš být rád, že to vůbec jde, nebo sis měl pořídit Xbox s RGH a hotovo... Ta mechanika, co jsi poslal, by měla být ona, ale i přesto, že tam píšou "revize b" se stává, že dostaneš jinou revizi, takže bych to, být tebou, koupil tady z fóra.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Nevim, proč ti to přijde jako drzost... Můžeš být rád, že to vůbec jde, nebo sis měl pořídit Xbox s RGH a hotovo... Ta mechanika, co jsi poslal, by měla být ona, ale i přesto, že tam píšou "revize b" se stává, že dostaneš jinou revizi, takže bych to, být tebou, koupil tady z fóra.

Jenže mezi lidmi co znám,tak oni znají jen nějaký flash kde jdou vypalované hry,to že existuje ještě RGH to ví málokdo...Ano,neznalost neomlouvá,tojo....Ale zas RGH je nevyhoda že nefunguje Live,že?

Takže popořádku: Zakoupím tu mechaniku...Kabel,abych mohl pálit přes USB jelikož mám Notebook...Pak musím předělat firmwarem iXtreme Burner Max....Koupit DVD+DL Verbatim....a? Už vše?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Ano, jak říkáš, na RGH nemáš přístup na Live, ale jsou alternativní programy, jako třeba XBSLink, přes které se dají hrát hry podporující System Link (funguje to podobně jako Hamachi na PC, jestli ti to něco říká) ale těch hráčů moc není.

A zase ano, přesně jak říkáš, je to vše. Taky, jak už jsem říkal, bych doporučil si tu ihas vypalovačku koupit už tady z fóra, často jí tu najdeš s už rovnou předinstalovaným iXtreme Burnerem. A ještě rada na závěr: Vždycky před vypálením projeď hru na PC přes program Abgx360.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu