Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Stejně tak jako lze chodit na Live s flashnutou mechanikou (CFW), stejně tak to lze u DUAL NAND. Jedna NAND ti bootuje do RGH, kde využíváš veškerých jeho předností. Druhá ti bootuje originál NXE dashboard a to, jestli nemáš CFW a budeš používat jen originály, anebo CFW LT+ máš a budeš chodit na Live hrát se zálohami tak jako v případě kdy konzole RGH nemá, je úplně jedno. Žádný rozdíl v tom není.

Tak vtomhle sem se trochu stratil,protoze otom nic nevim,a myslel jsem ze toto Forum je veřejne,a ze kdyz se zeptam tak dostanu odpoved...! Vim ze vas sere odpovidat stale dokola na to same ale od toho jsou lidi zkuseni a ti druzi co otom vi prd...Je skoda ze se nam co otom vime prd vysmivate ne-li ponizujete,ale to je vec inteligence :-)

Ted ktomu co jsem chtel napsat...Takze,kdyz vim ze mam LT+3 od prodavajiciho,a funguji mi vypalene hry,Xbox se aktualizuje,Live funguje,tak mam flešnutou mechaniku?? A jak dlouho to vydrzi? Dokud na me Microsoft neprijde a neudeli mi BAN?

Stou mechanikou od vas z Fora jeste uvidim,ikdyz ono je jedno odkud ji koupim,ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

První část tvého příspěvku jsem absolutně nepochopil. Nikdo se ti tady nevysmívá ani neponižuje, tou zprávou drak3go odpovídal mně na otázku, jak je to s Dual NAND, tak se laskavě uklidni... Zatim jsi na všechno odpověď dostal, takže vážně nechápu, co to meleš.

K druhý části otázky: Flash ti vydrží do tý doby, dokud nevyjde update na Live, který umí zrušit flash (ale vzhledem k tomu, že s LT+ 3.0 jde bez problémů updatovat na novější verze, tak si myslim, že už s tim problém nebude). Podle čeho M$ banuje nikdo neví. Jak se bránit proti banu najdeš i tady na fóru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Víš, jak jsi sám napsal, nikoho nebaví ustavičně opakovat pořád to samé dokola. Hlavně, když se tomu dá tomu poměrně jednoduše zabránit, a to tím, že uživatel, který chce něco vědět, se bude sám trochu snažit a něco si přečte. Nezapomeň, nikdo nemá povinnost ti odpovídat, nakonec, ty jsi ten, co má problém, ne oni. A začít je urážet, když ti to někdo napíše (možná trochu hruběji, to je fakt) je dost hloupé.

K otázce: LT+3 je opravdu flash mechaniky. Fungují na něm pálené hry, dá se chodit na Live. To jsou výhody. Nevýhoda je, že se hra musí vypalovat. Vydrží sám o sobě neomezenou dobu, ovšem s tím, že MS může updatem znepříjemnit život. Třeba i výmazem flashe, už se to jednou stalo. Jak přesně, to ví jen on. Zde nezbývá, než sledovat fórum a případné změny sledovat. Ban pouze zamezuje používání Live, na samotnou konzoli vliv nemá.

Vypalovačka: není to jedno. Zde od lidí na fóru máš jistotu, že bude mít palírna vhodný FW, respektive už bude upravená. Pokud si ji koupíš v obchodě, budeš si ji muset upravit sám, za předpokladu, že bude mít v sobě vhodný FW (tedy revize B). Pokud FW vhodný nebude (revize C), máš smůlu a palírna upravit nepůjde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Víš, jak jsi sám napsal, nikoho nebaví ustavičně opakovat pořád to samé dokola. Hlavně, když se tomu dá tomu poměrně jednoduše zabránit, a to tím, že uživatel, který chce něco vědět, se bude sám trochu snažit a něco si přečte. Nezapomeň, nikdo nemá povinnost ti odpovídat, nakonec, ty jsi ten, co má problém, ne oni. A začít je urážet, když ti to někdo napíše (možná trochu hruběji, to je fakt) je dost hloupé.

K otázce: LT+3 je opravdu flash mechaniky. Fungují na něm pálené hry, dá se chodit na Live. To jsou výhody. Nevýhoda je, že se hra musí vypalovat. Vydrží sám o sobě neomezenou dobu, ovšem s tím, že MS může updatem znepříjemnit život. Třeba i výmazem flashe, už se to jednou stalo. Jak přesně, to ví jen on. Zde nezbývá, než sledovat fórum a případné změny sledovat. Ban pouze zamezuje používání Live, na samotnou konzoli vliv nemá.

Vypalovačka: není to jedno. Zde od lidí na fóru máš jistotu, že bude mít palírna vhodný FW, respektive už bude upravená. Pokud si ji koupíš v obchodě, budeš si ji muset upravit sám, za předpokladu, že bude mít v sobě vhodný FW (tedy revize B). Pokud FW vhodný nebude (revize C), máš smůlu a palírna upravit nepůjde.

Ano,tomuhle říkám odpověd,né viz. od pana "spenat"

Jak čtu jiné nováčky se svýma příspěvkama,tak i do nich se navážíte...Ano,kdo ví víc než druhej,zneužije toho,to je jako nadřízený a podřízený...

Chtěl jsem se něco dozvědět,ale pročítat tuny spamu mě nebaví,ucelenej návod pro "Blbce" jak vy tomu tady říkáte také nevydím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
S xbs linkem jde hrát hra vždycky, když podporuje "System Link".

Kde zjistím, jestli Fifa 13 podporuje system link? Google nic, ve hře jsem to nenašel, ani na co-optimus. com

Tak už jsem to našel, jsem vůl. Nejde to. Jenom pro jistotu, není teda možnost, jak s RGH zprovoznit fifu přes net, že? :-( Nic se nedá dělat, počítal jsem s tím, tohle by mě jenom příjeně překvapilo :)

Upraveno uživatelem malakaiCZ
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ano,tomuhle říkám odpověd,né viz. od pana "spenat"

Jak čtu jiné nováčky se svýma příspěvkama,tak i do nich se navážíte...Ano,kdo ví víc než druhej,zneužije toho,to je jako nadřízený a podřízený...

Pan "spenat" ti už v tomto tématu odpovídal na tvoje otázky docela dost a vždy bez urážek. Útočit zrovna na něj je už opravdu mimo mísu.

Do nováčka se nikdo nebude navážet, pokud dotyčný projeví aspoň trochu snahy najít si informace sám. Pokud takový není, a jen očekává, že ostatní nemají na práci nic jiného, že jeho, tak takové klepnutí přes prsty je zcela na místě.

Malakai: zkus tohle: http://en.wikipedia.org/wiki/List_of_Xbox_360_System_Link_games

Upraveno uživatelem Nanaki
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Takže...Pročetl jsem si zde návody na Flash mechaniky a nastavení vypalovacího programu....Obědnal jsem zde vše potřebné....< Mechaniku > Adaptér SATA-USB > Verbatim DVD-DL .....

Předem jsem kontaktoval prodejce,zda mechanika je revize "B" byla,a i tak dorazila .... Jen nevím zda jsem měl dělat update mechaniky,jelikož už vní byl "AL0S" takže tento krok jsem přeskočil...

Pouze nainstaloval program ImgBurn nastavil podle návodu .... Pak před vypálením projel hru programem abgx360 , ze tří her neprošla jedna a to NHL 13. ale vypálit šlo a i funguje a šlo i instalovat na disk....

Chtěl bych se ještě zeptat,když by hra byla na 2xDVD tak to funguje stejně jako u Orig. her?? Že jedno je hrací a druhé má nějaký obsah nebo tak podobně?

A všem bych chtěl poděkovat na zaslané "upomínky" a odkazy a rady na mé všetečné otázky.....Všem děkuji a omlouvám se :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

AL0S je verze stock firmwaru mechaniky, nikoliv ixtreme burner... Návod na instalaci ixtreme burneru je třeba tady: http://console-forum.net/tema/131848-jak-aktualizovat-dvd-liteon-ihas-24-na-ixtreme-burner-max-fw-quot-oficialni-pruvodce-quot

Co se těch 2 DVD týče, ano, funguje to úplně stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Jojo,po zjištění že tam je "ALOS" jsem instaloval do mechaniky ten ixtreme burner...

Tak děkuji všem...už snad nebudu mít nic na srdci :D

PS: hry určené pro RGH nejdou vypálit a ani nebudou fungovat na konzoli co má jen flash LT+3...že?

Upraveno uživatelem home.virus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Čau,

Tenhle dotaz je zde už určitě zodpovězený, ale jsem línej a nechce se mi hledat, takže sorry.

Co potřebuju ke hraní nových vypalovaných her (AC 3...)? Mam asi rok starej flash, potřebuju novej?? jsou nové hry, které si stáhnu, potřeba ještě nějak upravit?? a je ještě něco co bych potřeboval vědět (např. minulej rok jsem si musel koupit novou vypalovačku).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
nevite prosimvas kde bych mohl sehnat tu spravnou ihasku vypalovacku v praze diky moc

Zkus tady:

http://obchod.servis-konzoli.cz/cze/item-kontakt.html

a určitě u Kanalizátora:

http://console-forum.net/tema/26637-servis-hernich-konzoli-xbox-360-wii-psp-praha-posta

P.S.

Ty už budou ale modifikované a samozřejmě dražší, kde sehnat v Praze revizi B ve volném prodeji bohužel nevím.

P.S.2

Tak revizi B bez modifikace snad tady:

http://www.comfor.cz/dvdrwram-lite-on-ihas124-24x-sata-cerna-bulk-sw-1336615376

Upraveno uživatelem Damon
P.S.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu