Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Zdar

Když vypálim hru kde ještě není verifikace v abgx360 (Dishonored cz, F Horizon cz, AC3 cz) pojede mi to?

PS: Budou vůbec ty cz hry vůbec v databázi abgx? nemám si to radši stáhnout v ang?

Díky ;-)

Pojede ti to bez problémů. Tyhle CZ verze v databázi abgx360 zpravidla nebývají, takže na live spíš choď s ang verifikovanou verzí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

P.S.2

Tak revizi B bez modifikace snad tady:

http://www.comfor.cz/dvdrwram-lite-on-ihas124-24x-sata-cerna-bulk-sw-1336615376

Zde jsem obědnával tento týden...Revize "B" mi opravdu přišla...Ale předem jsem se informoval,než jsem obědnal....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je možné na konzoli s RGH nejak spustit Xbox LIVE bez následků (Jde například o mód FIFA ULTIMATE TEAM ve hře FIFA13, který se vám nespustí protože nemáte zaplý Xbox LIVE ale nemusíte ho hrát proti hráčům.) Zkoušel jsem si ho teď na chvilku odlokovat v DASH LAUNCH ale Xbox LIVE po mě chce update a nevím jestli je bezpečné ho stáhnout. Předem děkuji za všechny rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím,

již delší dobu jsem rozmýšlel, zda koupit PS3 či Xbox a rozhodl jsem se pro Xbox. Měl bych pár dotazů a byl bych velice rád, kdyby mi někdo odpověděl. Tak tedy:

- Doporučili by jste mi spolehlivý e-shop s přijatelnýma cenama Xboxů v porovnání s ostatníma(Kvalitní e-shop poskytující záruku a tech. podporu) prosím?

- Nejsem ohledně těchto platforem vůbec znalý a i když jsem si přečetl topic pro nováčky, kde je popis všech verzí, rád bych aby e-shop podporoval tu nejlepší(nejmodernější) verzi.

- Trochu jsem tady brouzdal a viděl jsem i něco o obrazovkách/monitorech. Rád bych si koupil televizi, na které si užiju hry Xboxu na maximum v rámci cenové relace. Ta by byla optimální zhruba do 6 tis. kč(popř. jaké kabely přikoupit atd.), chtěl bych ji používat i ke klasickým účelům. Kdyby jste mi někdo mohl dát tipy, byl bych Vám vděčný.

- Xbox live. O tom je zde také topic, nicméně jsem nepochopil, jak někdo může mít CZ/ENG/US/atd., atd., atd., verzi. Jde mi o maximální potenciál této konzole a tak bych byl rád za Vaše doporučení, jak si zajistit US(pokud jsem správně pochopil je US na špičce) účet na live?

Předem děkuji za odpověď, mějte se, Hory_Cz

Ps.: Ze čtení jsem postřehl že e-shopy poskytují i flashnuté verze. Já chci jet legálně, kdyby to někomu pomohlo při mých dotazech.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
...a chci palit v img burnu je tam potreba nejake specialni nastaveni krome zaskrtnuti toho perform opc before drive?

Snad ani ne..., stačí zaškrtnout OPC a můžeš si nastavit vyšší buffer, já ho dal na 512MB - s PI Max ani PIF Max nemám žádný problém a všechna média fungují na první našlápnutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, mám problém při hraní hry najednou vyjede sama mechanika cca po 10min hraní záleží jak kdy, a někdy se xbox i sám od sebe zapne a taky vyjede mechanika, to je docela na palici. Je to JASPER a je před týdnem flashlý na LT 3.0 a má i nejnovější dashboard. Nevíte čím by to mohlo být, nebo jak se toho zbavit? Popřípadě mám vyčistit mechaniku i čočku? Díky za rady.

Upraveno uživatelem Reezy1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj vsichni,

Potrebuji rady :// driv jsem mel xko elite s flashem - vse jelo bez problemu.

Po cca roce a pul rozhodl ze si xko znova koupim :))

Ale ztracim se uz v nabidkach flashu, mechanikach atd.... vznikly i nove a nove veci co neznam :)) Vím ze jsou tady navody a vysvetleni, ale potrebuji nekoho ochotneho kterej mi poradí se vším pres SZ nebo ICQ ci FB.

napr. jakej flash, jakou mechaniku, jak palit nove hry atd.......

Za rady nabizim volne GB na ruzne servery.

Díky :!::D

Edit//: Ps. jeste prosim nekoho o nejaky link na Sponzoring Fora

Upraveno uživatelem boban7
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Není to nutnost, ale dost často riskuješ nefunkčnost DVD, o banu/flagu nemluvě. Pokud ale nehraješ na live, tak to teoreticky nemusíš řešit, pokud ti to funguje. Stejně bych ale vždycky vypaloval přes iXtreme Burner....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu