Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Není to nutnost, ale dost často riskuješ nefunkčnost DVD, o banu/flagu nemluvě. Pokud ale nehraješ na live, tak to teoreticky nemusíš řešit, pokud ti to funguje. Stejně bych ale vždycky vypaloval přes iXtreme Burner....

To je blbost. Je to nutnost.

czlukas: Vše tady máš popsáno na fóru, stačí si to přečíst

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
To je blbost. Je to nutnost.

czlukas: Vše tady máš popsáno na fóru, stačí si to přečíst

Halo: Reach jsem projel, a Halo CE i Gears of War 3 mi normálně jelo, tak nevím, proč by to mělo být nutné... chápu, že je tam ztráta dat, ale když se to i pak dá hrát, tak je to nutné? Resp CO se tím pálením ztratí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Neraďte prosím co si kde přečtete, vznikají pak z toho fabulace. Že se ti ta hra spustí, ještě neznamená, že je vypálená správně, jelikož takové hry (nevypalované na ihas) nemají kompletní data a dříve nebo později ti to ze hry vyskočí s chybou: "unsupported disc" čili kdo chce pálit jinak než na XGD3, může, ale ať pak nebrečí, že hra nepojede korektně.

czlukas: nevíš to proto, že nečteš a nevyznáš se v tom, ale dělej jak myslíš. Jak jsem psal, nebudou na disku kompletní data, takže taková hra nebude fungovat na 100%

Upraveno uživatelem romik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

to Romik... stacilo to normalne vysvetlit. Cetl jsem to vsude, ze jsou nekompletni data, jen rikam ze moje zkusenost s tim byla jina. Asi jsem mel proste stesti a na ten disk se nedopalil jen xboxovej update ci co...

jen takova technicka... mam takovej dojem, ze tenhle post je prave na takove ♥♥♥♥♥ni dotazy, tak nechapu proc se hned rozcilujes, kdyz ma nekdo blbe otazky ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nejde o blbé otázky, ale jde o to, že je to zde popsáno a důkladně vysvětleno asi jeden milionkrát a i ten největší lenoch je schopen si přečíst pár příspěvků zpět. Díky těmto fabulacím se na nás pak obrací mnoho nováčků a každý se ptá jak je to s tím tedy, že na foru četli, že to funguje blablabla a vysvětlovat každému zvlášť, že je to hloupost, je nekonečný koloběh. Snad jsi to pochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, pochopil jsem, že toto je vlákno pro blbce, proto píšu sem. Konečně jsem zprovoznil windows media center, ale běží strašně pomalu a sekaně. Když kliknu tak musím čekat asi 15 vteřin na odezvu. V počítači mám antivir eset (vypnul jsem filtrování a povolil veškerou komunikaci - bez toho mi to nešlo rozběhnout). Někde jsem vyčetl, že to sekání a pomalý chod media centra je kvůli špatnému nastavení firewallu, jen nevím nic konkrétního. Hledal jsem a našel jsem už podobnej dotaz, ale je bez odpovědi.

Edit: Tím "konečně jsem zprovoznil windows media center" jsem myslel konečně jsem propojil PC s xboxem přes windows media center. Ale v xboxu mi jde strašně pomalu a sekaně. Jsem trotl.

Upraveno uživatelem Drtiovce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, pochopil jsem, že toto je vlákno pro blbce, proto píšu sem. Konečně jsem zprovoznil windows media center, ale běží strašně pomalu a sekaně. Když kliknu tak musím čekat asi 15 vteřin na odezvu. V počítači mám antivir eset (vypnul jsem filtrování a povolil veškerou komunikaci - bez toho mi to nešlo rozběhnout). Někde jsem vyčetl, že to sekání a pomalý chod media centra je kvůli špatnému nastavení firewallu, jen nevím nic konkrétního. Hledal jsem a našel jsem už podobnej dotaz, ale je bez odpovědi.

Jsi ve špatné sekci, toto je sekce o Xboxu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám hroznou grafiku když propojím xbox s Benqu monitorem 24 jako by neodpovídal rozlišení těch 24 palcu

a to sem vyzkoušel všechny kabely . Fakt už nevím co s tím v nastavení mam 1080p

Zkus postnout nějakou foto, když to máš zapojený přes HDMI a v settings nastavený 1080p. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Mám hroznou grafiku když propojím xbox s Benqu monitorem 24 jako by neodpovídal rozlišení těch 24 palcu

Rozlisenie "neodpovida" vo velkosti displeja (palcov), ale v pocte pixelov toho displeja :D

Aky je to model monitora a na akych dalsich zariadeniach si to skusal, kde sa ti obraz zdal byt lepsi? Vsade si to pripajal cez HDMI kabel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Junior Moderators

Mám to úplně stejný, ale je to prostě daný tim, že Xbox není dělanej na "malý" monitory, ale na televize. Sám mám na 22" LCD viditelný pixely, kdežto když to připojim na normální televizi (32"), tak problém není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám G2420HD, připojený přes HDMI a grafika je v pohodě. Samozřejmě že jestli vidíš pixely tak je něco špatně, protože 24 monitor má na FullHD rozlišení mnohem vyšší jemnost než televize s větší uhlopříčkou. Rozdíl bude asi v tom, že na monitor se díváš z kratší vzdálenosti než na TV. Nebo to bude prostě tim, že grafika na Xku občas stojí za prd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu