Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Ahoj, přemýšlel jsem jestli chci RGH nebo Flash. Zatím jsem rozhodnutý pro Flash ale chci se zeptat co všechno potřebuji aby mi šli správně vypalovat všechny hry. Díky za odpověď

Když budeš mít flash potřebuješ mechaniku Ihas 124 rev. B a mít jí flashnutou

Na RGH potřebuješ mít hry upravený

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ahoj, přemýšlel jsem jestli chci RGH nebo Flash. Zatím jsem rozhodnutý pro Flash ale chci se zeptat co všechno potřebuji aby mi šli správně vypalovat všechny hry. Díky za odpověď

Osobně jsem tento problém řešil cca před 2. měsíci, poté co jsme si ale zpočítal na kolk mi vyjdou prázdná dvd + ihas mechaniku + flash, tak jsem se rozhodl pro RGH. Když máš to RGh hru stačí projet přes Iso2God a nakopírovat do xboxu. Žádný pálení kupování dvd no naprostá pohodička.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj , bohužel jsem nováček v xboxu a tak mě napadlo že připojím svůj externí HD 500gb a že přes xbox zkusím pustit fotky a filmy které tam byly. Jenže to chtělo konfiguraci , tak jsem dal OK , nakonfigurovalo se to a vše co jsem měl na Hdd zmizelo:cry:. Teď je na HDD jen skrytá složka s názvem Xbox360., nevíte někdo jestli se to dá ten HDD nějak obnovit. Díky za každou informaci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators
čaute chci se zeptat zda mi tady můžete pomoct nwm jestli to tady někdo řešil nenašel jsem ale :D Hraju na Gareně Warcraft 3 Frozen Throne a chci se zeptat jak vytvořím hru? Potřebuji k tomu veřejnou IP? nebo něco zvláštniho ? Dik za odpověď.

Tohle je sekce věnovaná X360.

Ahoj , bohužel jsem nováček v xboxu a tak mě napadlo že připojím svůj externí HD 500gb a že přes xbox zkusím pustit fotky a filmy které tam byly. Jenže to chtělo konfiguraci , tak jsem dal OK , nakonfigurovalo se to a vše co jsem měl na Hdd zmizelo:cry:. Teď je na HDD jen skrytá složka s názvem Xbox360., nevíte někdo jestli se to dá ten HDD nějak obnovit. Díky za každou informaci

Můžeš zkusit v PC nějaký program pro UNDELETE, ale mám obavy, že z toho HDD ještě něco vytáhneš. Pokud bys pozorně četl, co ti Xbox psal před odsouhlasením konfigurace toho HDD tak bys zjisitl že ti psal, že veškerá data na tom HDD budou ztracena.

Problém je, že Xbox změnil souborový systém na tom HDD na FatX a nejsem si jistý, jestli si s tím nějaký program na UNDELETE pod Windows poradí.

Předpokládám ale, že plnou kapacitu z toho 500GB HDD si ten Xbox nevzal, takže když ho připojíš k PC, nevidíš na něm skutečně kromě skryté složky Xbox360 vůbec nic?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Doufam ze to parti do tohoto topicu,chtel jsem se vas zeptat pokud bych si chtel vytisknout xbox obal na DVD tak jak to funguje..program uz jsem si na to nasel jedine co me trapi jestli staci normalni nebo se na to prodava nejaky specialni papir a jakym lepidlem se to lepi..mate s tim nejake zkusenosti? :) Diky za odpoved ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, stahl jsem si DLC Rasputin do hry just dance 3, ale narazil jsem na problem, ze kdyz zapnu hru tak se mi tam ta pisnicka rasputin neukaze :-( ale kdyz ve freestyle dash 3 dam xbox arcade tak se tam to dlc rasputin ukaze a po spusteni dlc se xbox restartuje. dekuji vsem za odpoved

Odesláno z mého GT-S5830 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hoj, jdou s flash hrát i datadisky? Například budu mít vypálený Battlefield 3, jde k tomu hrát i Battlefield 3: Back to Karkand, Battlefield 3: Close Quarters, Battlefield 3: Armored Kill, Battlefield 3: End Game, Battlefield 3: Aftermatch? Nebo lze hrát pouze BF3? Pokud to jde, jak? Díky a sorry za ♥♥♥♥♥ní dotaz :)..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu