Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Ahoj, prosim o radu jak mam nastavit jazyk v dashboardu,mam tam nemcinu a tim padem i v hrach jako treba bf3 se mi ukazuje country germany,pritom v nastaveni v xboxu nemam nastaveny nemecko ale ceskou republiku a zkousel sem i spojeny staty a nic,ne a ne tam dostat anglictinu,dekuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Snad to neni blbost, ale - dá se na RGH nějak "oblbnout" mikrotransakce ve hře? Mám FC3: Blood Dragon (XBLA), ale po několika minutách hraní to hodí hlášku "Unlock full game". Což samozřejmě vyžaduje připojení k XBL. Dá se to nějak obejít? Nějakym přepsánim souboru ve složce tý hry nebo tak něco.

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Cau mám LCD monitor který má výstupa VGA a DVI, ale nemá HDMi a tak se chci zeptat jestli jde nějak připojit xko ikdyž nemá hdmi a jaká je nejlepší volba ?
ahoj, stačí jednoduše koupit XBOX 360 VGA HD AV Kabel, já jsem ho koupil za 99kč a 50kč poštovného přes aukro a můžu říct, že přes něj jede i FullHD :-) Otestováno na Samsung 24" LCD přes VGA kabel, audio připojeno pomocí redukce 2xCinch na 3.5 Jack na sluchátka. ( Alfacomp za 20kč )
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Premyslim o RGH, ale mam k tomu par dotazu.

Jak je to s updatovanim her? Daji se nekde sehnat, nebo si mam radsi poridit dual-nand a stahovat updaty z XLive pres NXE?

A je nutne predelavat hry na GOD, nebo muzu do Xka narvat cele iso?

Jo a posledni vec, ty hry se na HDD hazi pres FTP?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

- Hry se updatují přímo z freestyledashboardu - vybere se hra, dá se žlutý, manage titleupdates, download, stáhne se, označí jako aktivní a je to. Live to nepotřebuje, stahuje se to odjinud

- ISO tam samozřejmě nahrát rovnou nejde už i z toho důvodu, že FAT32 formát který jediný Xbox umí má limit max 4GB na soubor.Takže buď GOD a nebo rozbalit xbox image browserem,ISO ne

- Hry se tam hází buď přes FTP, nebo přes externí disk či USB flashku (obojí musí mít FAT32 formát)

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj,mám takový problém,koupil jsem z druhé ruky nhl 13 a chtěl bych ho hrát po live,někde jsem četl,že se dá koupit za 800 points online pass,ale nikde jsem nenašel kde:( nemůžu to nikde najít.Mám zlaté členství i 800 points ale co mám dělat dál? Moc děkuji,Tomáš

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

chce se to trošku lépe podívat ;-) http://console-forum.net/tema/131171-navod-jak-vypalit-xgd3-hry, musíš mít upravenou mechaniku - iHas 124 nebo její variantu, revizi B. ( a k ní upravený firmware ) nebo revizi D. ( tu používám já) a použít BurnerMax payload tool, aby se kapacita media zvětšila na požadovanou velikost... hry s XGD2 nejsou tak velké, stačí standartní velikost, ale XGD3 už si normálně nevystačíš.

mimochodem, tohle je nejlepší, co jsem našel, bylo to někde tady na foru : http://ulozto.cz/xyKvQCT/vytvareni-her-xbox360-rar , moje skore je aktuálně 5 z 5 = 100% ( Verbatim DVD+R DL Printable ), včetně Forza Horizon :-)

Upraveno uživatelem YaCooB
chyba v linku, doplněn odkaz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ok, takže chápu to správně že bez iHas vypalovačky si nezahraju..? Před 2ma týdny jsem si nechal dělat nový flash, údajně 3.0, a verzi DB mám 15xxx.. takže s firmwarem by problém být teda neměl? O tom BurnerMax jsem nikde nečetl.. všude všichni píšou o nejnovějším ImgBurn nebo o CloneCd.. ale myslím že je to asi jedno přes jakej program to vypálím ne? Stejnak pořád nechápu jak se může zvětšit kapacita media.. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Nemusíš mít nutně Ihas staci kdyz ti napíše BurnerMax: BurnerMax is entabled yet! Ale je lepší mít tu iHasku je to jistota.

Můj postup: 1. kontrola abgx360

2. poklikání na dvd soubor

3.spuštění BurnerMax payload tool

4.spuštění BM tool payload (zvětšení kapacity dvd)

5.spuštění vypalování

Bez BM tool payload bych to nezkoušel, protože kdyz sem palil FC3 tak mi slo 1 ze 4 dvd

Jinak s tímto postupem mam učinnost 99%

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Ok, takže chápu to správně že bez iHas vypalovačky si nezahraju..? Před 2ma týdny jsem si nechal dělat nový flash, údajně 3.0, a verzi DB mám 15xxx.. takže s firmwarem by problém být teda neměl? O tom BurnerMax jsem nikde nečetl.. všude všichni píšou o nejnovějším ImgBurn nebo o CloneCd.. ale myslím že je to asi jedno přes jakej program to vypálím ne? Stejnak pořád nechápu jak se může zvětšit kapacita media.. :D
Existuje seznam podporovaných zařízení, na kterých BurnerMax Payload Tool umí zvýšit kapacitu vypáleného média, ale největší jistotu máš s iHas mechanikou. Jak jsem psal, buď rev.B a firmware, nebo revize D. a BurnerMax Payload Tool. Co se týká navýšení kapacity média, není to tak, že by se najednou udělalo více místa. Mechaniky mají omezenou kapacitu vypalování, kdy udělají konec stopy cca 3mm od fyzického konce disku. Když použijes BurnerMax, tak Ti to umožní pálit až téměř ke hraně disku, zbyde tam cca 1-1,5mm místa, to je těch cca 190-200MB navíc, proti klasickému DVD-DL+R .Jinak postupuju takto :

- zapnu ImgBurn

- zapnu ABGX

- zapnu BurnerMax

- vložím prázdné DVD do mechaniky

- hru projedu v ABGX podle typu ( XGD2 nebo XGD3 mají různé nastavení, viz odkaz v mém posledním příspěvku na uloz.to

- v BurnerMaxu vyberu mechaniku iHas, klepnu na aplikaci, napíše BurnerMax is enabled

- v ImgBurnu vyberu mechaniku iHas ( nyní píše vyšší kapacitu ), vyberu složku s hrou a klepnu na .dvd

- pálím :-)

- hraju :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdarec stahl jsem si rayman origins a bohuzel zapomnel zkontrolovat v abgx 360 a vypalil jsem to,pote jsem zpetne hru zkotroloval a napsalo mi to toto :topology data is blank,jinak to proslo v pohode,je to velky problem nebo je velka moznost banu? bohuzel toto dvd co jsem vypalil bylo posledni co mam doma ted jinak bych to vypalil znovu... diky moc ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

takze mam svojí první konzoli xbox 360 slim 4gb... přechazim s PC (uz me neba sedet u CP chci se valet na gauci)

1. dostal sem k tomu Xboxu 20 gb HDD, po vlození konzole ukazuje ze je na nem 13 gb místa, je prazdnej

2. zkusil sem připojit Flasku USB 64 gb, napsalo ze je třeba ji naformatovat na xbox format, po formatu má fleska 30 gb, co to ?

3. muzu si prez takto pro Xbox naformatovanou flesku nebo HDD poustet filmy ?jake formaty ?

4. muzu na tu flesku nebo externí HDD pres USB nahravat hry ? je ryhclejší načítaní u her na interním HDD, CD nebo pres USB ?

děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

1.Xbox si tam uloží nějaká potřebná data proto je menší

2.xbox si veme co nějvětší kapacitu jenom pro všechny uložený pozice,profily atd.. a to co si neveme je pro ostatní zařízení

3.ano jde to,myslím že avi,mp4 (stačí vyzkoušet)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu