Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0

Chci si koupit nový xbox 360 250Gb + senzor Kinect. (nebude používán na xbox live)

Pročítal jsem tady základní informace, ale jsem z toho trochu zmatený.

Můžete mi poradit, jestli teď u nového xboxu bude lepší provést flash, nebo spíš to RGH?

Nejraději bych koupil konzoli s kinectem a pak už jen stáhnul hru, nakopíroval na hdd xboxu a hrál.

Co bude pro mě nejvhodnějším řešením?

Další věc, co bych chtěl poradit, pořád narážím na eshopy, kde je k tomu přidaných hromada her apod., můžete mi sem někdo prosím hodit odkaz na eshop, kde mají xbox 360 250Gb + kinect za co nejnižší cenu.

Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
na live nechces flash nepotrebujes,kup si tady v bazaru slimko uz s rgh , budes hrat z hdd a vic neres, kolikrat to tu prodavaj i za 4000,- :)

Ok díky, takže rgh.

Ještě bych se teda zeptal, jak je to s tím rgh, jak jsem se snažil něco zjistit, tak je snad několik výrobců?

Je nějaký, co se třeba považuje za nejlepší volbu?

A chápu to správně, že potom můžu stahovat hry jak na běžícím páse a všechno v pohodě poběží? Už nebudu muset řešit nějaké další nahrávaní extra něčeho u každé druhé hry apod? Nebo si nebudu muset dávat pozor, aby tam stažená hra něco nenahrála a rgh přestane fungovat nebo jiné vychytávky?

Potom mě ještě napadlo, jak ty hry dostanu z pc na hdd xboxu? Je ten hdd nějak vyndavací? Budu potřebovat nějaký kabel?

Našel jsem tady v prodeji, že už nabízí rovnou flashnuté nebo s rgh:

Např. tady:http://console-forum.net/tema/39829-servis-a-prodej-konzoli-rgh-ltu-pcb-flash-lt-3-0-xbox-360-slim-9504-0225-0401

Najel jsem teda na jejich stránky a nechápu ceny:

Xbox 360 slim 250Gb + Kinect + RGH za 8499Kč http://hrejte.cz/index.php?id_product=196&controller=product

Xbox 360 slim 250Gb + Kinect (bez RGH) za 8999Kč http://hrejte.cz/index.php?id_product=197&controller=product

Já jsem si myslel, že s RGH bude dražší a né levnější, jak to je?

(Starý xbox nechci).

No a kdybych si koupil ten xbox s flashem a chtěl live, stačil by mi na to internet - down: 8300kb/s, up: 350kb/s, odezva: 37, stabilita: 95% ? Co jsem hledal na internetu, tak by to měla být v pohodě rychlost.

Pokud ano, tak jsem narazil, že prodávají xbox, kde je flash i rgh v jednom, tam je to s hrama potom stejné?

Jenom se stáhnou, hodí na HDD xboxu a hraje se live? Nebo se zase musí něco upravovat pro jednotlivé hry a nevím jaké další problémy?

(Jestli správně chápu, co jsem četl, tak je nutné si hlídat vydání nového dashboard a ověřit, jestli se svým flashem můžu na live)

Četl jsem tento postup:

http://console-forum.net/tema/130059-gt-jak-se-uspesne-chranit-proti-banu-na-live-lt

Je u služby live nutné mít hru vypálenou, nebo stačí pouze použít ten abgx360, vytvořit soubor dvd a ten potom hodit na hdd?

A pokud teda vyjde nová verze dashboard, kde se tady dočtu, že se svým flashem můžu na live?

A poslední: V tutorialu je v popisu Banu věta: Pokud dostanete BAN, tak se Vám zablokuje přístup na XBOX LIVE (i Marketplace), možnost instalovat hry na HDD a Live účet.

- neznamená to, že když dostanu ban, tak už potom nebudu moc stahovat hry přímo na hdd a hrát alespoň offline, že ne?

Díky za odpovědi.

Upraveno uživatelem dikobraz321
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravim chci se zeptat... mam RGH.. tak pred tremi mesici jsem stahoval a poustel hry bez problemu.. ted jsem si stahl 3 novy (Madden NFL 25, Metro Last Light, Injustice Gods Among Us) kdyz jsem je spustil vsechny po me vyzadovaly update kdyz jsem ho odmitl tak se to vyplo a kdyz jsem to zkusil updatovat tak se mi stejne objevilo ze to nefunguje a ze se mam obratit na Microsoft... co se s tim da delat? Je potreba aktualizovat FSD nebo je to problem jineho typu? Hry ktere mam na hardisku jedou bez problemu, jen ty nove ktere pridam chteji update.

Upraveno uživatelem MUZI
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Můžete mi někdo prosím poradit, jak v Kinect sports 2, ve hře tennis, prodloužit zápas?

Aby se dalo hrát třeba na pět setů a každý set se hrál stejně dlouho jako v normálním tenise?

Tady člověk chvilku hraje a už konec, hlavně když hrajeme dva, tak pořád zapínat dokolečka dokola, to člověka přestane bavit.

Nemohl jsem to nikde v nastavení najít, můžete někdo poradit cestu k tomuto nastavení?

Doufám, že to teda jde :-)

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mám dotaz:

kámoš mi na disku přinesl hru na xbox, hodil jsem si jí do kompu, ale není to image, pouze složky a soubory. Kdyz to hodim klasicky do image treba v imgburn, abghx mi to pak nevezme jako xbox image. Jak tu hru mám dostat na DVD, aby ji konzole v pohode precetla? dik : )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cau lidi porad mam problem se spustenim nove stahnutych her do xboxu 360 s RGH. (Metro Last Light, Madden NFL 25 a Injustice Gods Among Us, jediny co jsem stahnul a fungovalo byl Skate3)

Kdyz hru spustim objevi se ramecek, ze je potreba update hry. Kdyz dam ANO tak se zobrazi ze disc nelze precist, cislo chyby a at se obratim na Microsoft. Kdyz dam NE tak se mi restartuje xbox. Uz jsem zkousel i vymazani souboru update ze hry (byl tam jen jeden) jak mi bylo poradeno, ale zadna zmena. Aktualizoval jsem FSD 2 na F3, program mi jede v pohode, ale na hry to nemam vliv. Jinak vsechny ostatni hry ktere jsem uz mel nahrane na hardisku jdou v pohode. Diky za jakoukoliv radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím, mám takový problém, mám xbox 360S, nfr date: 2012-09-24 a potřeboval bych zjistit jakou mám mechaniku. http://www.360drives.com/list?v_pack=7&v_videomode=pal&v_mfrdate=2012-09-24&v_perpage=50 tady mi to ukazuje 2 mechaniky a vůbec nemůže nikde přijít na to kterou mám a jak to poznám, díky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

zdravím určitě uř to tu někde bylo ale zkusím se zeptat mám starší xko s RGH a už novější dash který podporuje kinect, teď jsem dětem dokoupil kinect a když jsem jej zapojil a spustil hru napsalo mi to že musím upgadovat no novější fw, co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu