Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Projekt: Podej Ruku blbovi


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 5k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Je pozdě, takže Ti jen řeknu, že tu všechno na foru je. :) Pročti si xbox sekci otázky a odpovědi a tutoriály. Důležitá témata a tam to vše je.

Hele tohle jsem přesně čekal:) znám, taky takhle odbývámt ty lamy, co si právě koupili PSP a ptají se :cheesygrin::roll:. Ale já to fakt nemůžu nikde najít (tedy pokud ten topic neni na 50. stránce, tohle by mělo bejt v důležitých). Navíc si myslím, že tohle bude rychlejší - opověď někoho kdo se v tom vyzná aspoň tak jako já v PSP. Takže celkem podstatná věc:

Jak zjistit od koho a jakou verzi flashe mám? Podle obrázků mechanik mám nejspíše Hitachi-LG GDR-3120R.

Taky by mě zajímalo, pokud bych měl třeba 1.4. Jestli je k flashi na 1.6 nutná výměna mechaniky nebo práce flashera. Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Hezky vecer, sorry ze otravuju, ale potrebuju si neco ujasnit. Takze jak poznam verzi flashleho fw? Podle obrazku,vim jen to, ze mam mechaniku Hitachi-LG. Muzu si sam doma flashnout na novejsi verzi (napr z 1.5 na 1.6)? Dalsi vec, pry se od fw 1.4 nemusim starat o nejaky steahlt ci co. Staci tedy nove hry nechat zkontrolovat tim programkem a tady se zeptat, jestli s tim muzu na xbox live? A bude mit podil na ban, kdyz budu mit nick, kde bude -CZ? A co flashnuti cipem, pri tam ban nehrozi, dela to nekdo? A da se nejak flashnout zpet (vymena mechaniky za origo?) Fakt nechci dostat hned ban, protoze hraju temer jen mp, dokonce si rikam, zda by nebylo lepsi ps3 :( sice placeny hry, ale mp a stahovani dem zdarma a nemusim se bat banu.

1) Verzi CFW zjistíš jenom tak, že napíchneš mechaniku do PC. Ale pokud máš flashovanej xbox někdy kolem Vánoc nebo před Vánoci, tak máš 1.4.

2) Jestli máš Hitachi, tak si to můžeš doma flashnout. Najdeš tutoriál, zkontroluješ chipset atd. A flashneš. /nemám s tím zkušenosti, ale až vyjde 1.7, tak se budu pokoušet udělat flash sám/

3) Od 1.4 už má v sobě CFW stealth - nemusíš se tím nijak zabývat. Projedeš ABGX 360, zjistíš, jestli ten Image v pořádku a můžeš na xLive.

4) To, že budeš mít v nicku "CZ", vůbec nevadí. :)

5) Čipem se dá dokonce ban odstranit, ale automaticky ztácíš záruku.

6) Do všech mechanik krom Lite-On se dá nahrát původní FW.

7) PS3 nekupuj, když už máš Xbox. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No skvělé! moc díky. jelikož nvm jak "napíchnout" mechaniku z Xka do PC (asi se musí vyndat co? No s tím tě otravovat nebudu), tak asi počkám až tu bude fw 1.7 a to už snad tady bude i nějaký návod (nevíš, jestli bude do vánoc?). Takže stačí ty hry před vypálením projet tím programem (zatím stačí nějaký starý - GTA IV, CoD5, ted bez wawe 3 nebo 4) a když si nebudu jistej výsledkem (nebude vše zelené:cheesygrin:) tak to třeba hodim na imgupload a zeptám se zde jestli je to v cajku.

To že jde nahrát původní fw je super. Četl jsem, že při očipování se nemusíš bát banu, je to tak? Mě to celkem zajímá, protože záruku stejně nemám (je to ta první verze core bez HDMI). Nevýš, kdo to dělá a kolik to tak cca stojí.

S tím PS3 to chtěl kámoš čenžnout za to Xko, vono je sice levnější, ale když vezmeš že:

Xko - 5k

120gb HDD - 2k

Live gold - 1k

flash - 500 - 2000

wifi - 1500

= cca 11k a PS3 stojí 7k - má wifi, můžeš měnit HDD podle libosti, neplatí se za online hraní a těch 4k ti na hry z bazáče za 500kč stačí až až :roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak, ze PC napojis VGA a Xbox HDMI, alebo....mas to doma tak sa pozri na svoje LCD ake ma vstupy. Zapoj do toho logiku :cheesygrin:

to je jasne :) ale jak to bude fungovat? kdyz zapnu PC tak pojede monitor s nim a v momente kdy bych zapnul xko, tak by se to samo preplo a na obrazovce by uz bezelo jen xko? tohle proste nechapu, jelikoz ten kabel jeste nemam tak ani nemuzu vyzkouset :?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
existuje nejaky VGA, HDMI to DVI,... proste kabel, ktery by byl zapojeny z xka do LCD monitoru a zaroven by bylo propojeno PC s monitorem, ale na tom kablu by se proste prepinalo podle toho, co zrovna chci pouzit? nebo jde toto vyresit nejak jinak? :)

Jestli to bude pres vga pouzij VGA switch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu