Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Váš největší průser ? :D


sasán

Recommended Posts

No já sem měl asi největší když sme spolu s kámošema vlezli do kravínu byli tam kompli(starý)atd poprvý nic ale podruhé tam lezu oknem :D kamoši si ještě dělají prdel co sem jedl :D že se tam nemůžu vejít atd tak tam vlezu :D čumím z toho okna a najednou slyším slez sem málem dostal infarkt se otočím a to sám starosta :D tak se mě ptal kdo to tam se mnou byl řikám nikdo :D a tak mě asi pět min vyhrožoval poldama že sem mu to řekl.. no pak mě odtáhl na úřad a řiká že se z toho něco ztrácí apod. tak sem mu řikal že sme tam nic nevzali až na části těch starejch komplů a pak mě pustil :D ale když si vzpomenu na ten šok.. Ps. ten kravín je uplně rozpadlej tak nás nenapadlo že to je obecní :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 294
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

mno tak me pribildalsi pruser na konto kdyz se ucitelce nelibil muj vykrez (meli sme kreslit krajinu a ja nakreslil master chiefa a padající lod z halo 3 :D ) tak sem ji zacal nadavat do krav a vona jako ze mi da poznamku tim padem dalsi 50 g achievment na kontě :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno tak me pribildalsi pruser na konto kdyz se ucitelce nelibil muj vykrez (meli sme kreslit krajinu a ja nakreslil master chiefa a padající lod z halo 3 :D ) tak sem ji zacal nadavat do krav a vona jako ze mi da poznamku tim padem dalsi 50 g achievment na kontě :D

Asi pred tremi lety jsme taky meli kreslit na vytvarce krajinu, ale vys*ali jsme se na to, a nakreslil temelín :D:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to když sem hodil mega petardu do koše s papirem.perda jak cyp a když přijeli hasiči tak se mě ptali jestli sem toho hajzla viděl a ja sem řekl že sem na něj křičel at stoji a pak že sem je zavolal(samozřejmě to byla lživa vymluva)

a nebo když sme s kamošem hazeli menši kameny na kamiony ale jednou se stalo že kamionak zastavil ja si toho nevšiml a on si mě odchitil a nabidl mi že bud zavola policii a nebo mu dam 2000kč a pusti mě...ja sem ho v tu chvíli neslušně tituloval a poslal ho do něčeho a zdrhnul mu

ale musim říct že v obou dvou případech sem měl celkem nahnano

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to když sem hodil mega petardu do koše s papirem.perda jak cyp a když přijeli hasiči tak se mě ptali jestli sem toho hajzla viděl a ja sem řekl že sem na něj křičel at stoji a pak že sem je zavolal(samozřejmě to byla lživa vymluva)

a nebo když sme s kamošem hazeli menši kameny na kamiony ale jednou se stalo že kamionak zastavil ja si toho nevšiml a on si mě odchitil a nabidl mi že bud zavola policii a nebo mu dam 2000kč a pusti mě...ja sem ho v tu chvíli neslušně tituloval a poslal ho do něčeho a zdrhnul mu

ale musim říct že v obou dvou případech sem měl celkem nahnano

Ty ses srac.. Fakt ubohy..

1) volat hasice ke kosi?? Lhat? Trapny

2) hazet kameny na kamiony? Takovejch bouracek uz kvuli tomu.. Kdyby jsi v tom sedel ty, anebo treba tvuj tata, nekde se vymazl - a nejen on/ty - tak by ti asi do smichu moc nebylo.

Mel ti rozbit hubu tak, ze by te doma nepoznali, pak by jsis to treba zapamatoval.

Ja takove hovadiny v detstvi nedelal, umel jsem si najit normalni zabavu.. Asi je nekdo uz od narozeni idiot a nekdo je asi od narozeni normalni ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ses srac.. Fakt ubohy..

1) volat hasice ke kosi?? Lhat? Trapny

2) hazet kameny na kamiony? Takovejch bouracek uz kvuli tomu.. Kdyby jsi v tom sedel ty, anebo treba tvuj tata, nekde se vymazl - a nejen on/ty - tak by ti asi do smichu moc nebylo.

Mel ti rozbit hubu tak, ze by te doma nepoznali, pak by jsis to treba zapamatoval.

Ja takove hovadiny v detstvi nedelal, umel jsem si najit normalni zabavu.. Asi je nekdo uz od narozeni idiot a nekdo je asi od narozeni normalni ;-)

To bylo dost neslušný. Svim způsobem máš recht ale za tohle já bych dostal -2.00 :-D Ale jinak to jsou tsky pěkný blbosti to je fakt.

Jinak takovejch volovim člověk udělá tohle ještě de je to riziko ale neni to nejhorší dneska mi 13 letej málem skočil pod kola byl totálně něčim sjetej takže je to ještě dobrý

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bylo dost neslušný. Svim způsobem máš recht ale za tohle já bych dostal -2.00 :-D Ale jinak to jsou tsky pěkný blbosti to je fakt.

Jinak takovejch volovim člověk udělá tohle ještě de je to riziko ale neni to nejhorší dneska mi 13 letej málem skočil pod kola byl totálně něčim sjetej takže je to ještě dobrý

Ne, to bylo presne vyjadrujici a uprimny, co k nemu a k jeho chovani citim. Ode mne by jsi za to body urcite nedostal. Ja davam body predevsim za demenci, pokud nekdo pouzije ostrejsi vyrazy (tim ovsem nemyslim p8c4 aj. - to uz na forum opravdu nepatri) a je to opravnene, nijak za to neboduji. Ostatne, kdyz ted na to tak koukam, tak tam mam jen dve nevhodna slova a jen jedno adresovane primo tomu cloveku konkretne ;)

jj presně je tu fakt dost magoru jeden hazi petardy do koše druhy do kočky fakt to musí byt sranda ....

Presne tak, rad vidim, ze tu nejsem jediny normalni clovek, ale ze je tu par dalsich, co chape, ze hazet petardy po zviratech a nasledne se tomu smat a chlubit se s tim, neni normalni. Stejne tak hazeni sutru (z mostu) na auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak to s tim kamionakem si myslim ze nebylo dobry zjaimalo by me jak by ses smal kdyby si zavinil bouracku pri ktere by to odskakal nekdo z tve rodiny ricku ? ne ze bych ti to pral ale myslim ze by te to naucilo nedelat tyto prehnanosti veci co delam ja sice nejsou moznap ekny ale nikomu neublizej (doufam :D) jinak sry za ot

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty ses srac.. Fakt ubohy..

1) volat hasice ke kosi?? Lhat? Trapny

2) hazet kameny na kamiony? Takovejch bouracek uz kvuli tomu.. Kdyby jsi v tom sedel ty, anebo treba tvuj tata, nekde se vymazl - a nejen on/ty - tak by ti asi do smichu moc nebylo.

Mel ti rozbit hubu tak, ze by te doma nepoznali, pak by jsis to treba zapamatoval.

Ja takove hovadiny v detstvi nedelal, umel jsem si najit normalni zabavu.. Asi je nekdo uz od narozeni idiot a nekdo je asi od narozeni normalni ;-)

mám totálně stejej názor,tohle je fakt moc....sranda musí bejt,to jo ,ale nesmí na tom nikdo utrpět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo nebo vis co musi byt sranda? nasypat hrebiky na dalnici. tyyyyyyyyjo.... nechces to jit zkusit? :dozey:

heh, asi tak .. na jednu stranu jsi mne uprimne rozesmal, na druhou stranu je to smutne - protoze takovi lide, co jsou schopni ublizovat ostatni bezduvodne, pak se tomu smat a vysmivat se jim, jsou opravdu schopni takove veci udelat..

Jinak, ja bych z takovych lidi udelal nesvepravne... sup s nimi do blazince, hned by se vzpamatovali ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možna by se měli tady někteří zamyslet co dělají....Ještě se tady s tim namachrovavat.. :dozey:

Btw: xD

No a muj největší průser byl asi kdyz sem v 9letech poslal anonymní vyhružný dopis sousedce :dozey:

No a asi druhý to byli "Hrátky" ze školním Serverem xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh, asi tak .. na jednu stranu jsi mne uprimne rozesmal, na druhou stranu je to smutne - protoze takovi lide, co jsou schopni ublizovat ostatni bezduvodne, pak se tomu smat a vysmivat se jim, jsou opravdu schopni takove veci udelat..

Jinak, ja bych z takovych lidi udelal nesvepravne... sup s nimi do blazince, hned by se vzpamatovali ;)

no,asi tak :D

hele,ale asi ten příspěvek přepíšu,nechci aby nějakej K0K*T....ehm :) ..... tenhle "návod" použil,byl toblbej nápad to sem psát :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh, asi tak .. na jednu stranu jsi mne uprimne rozesmal, na druhou stranu je to smutne - protoze takovi lide, co jsou schopni ublizovat ostatni bezduvodne, pak se tomu smat a vysmivat se jim, jsou opravdu schopni takove veci udelat..

Jinak, ja bych z takovych lidi udelal nesvepravne... sup s nimi do blazince, hned by se vzpamatovali ;)

LOL vies kolko by tu potom muselo byt blazincou ? 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to by ji mohlo slusne nas*at jenze my sme rozdeleni na takovy nromalni lidi a na takovi ti slepice co se mazou tuny make upu snad i na pr*el takze to neklapne

to je presne porblem na zakladce :roll: že jsou tam taky dementi a machrujou . Pred vama delaj jaky jsou kamaradi a potom nepomuzou akorat bonzujou atd.:blink:

Doufam ze na stredni takovy blbove nebudou :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu