Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

ono se de pripojit staci vyndat ethernet kabel nebo vyndat hru a dat ji z5 to je vse ale to je docasne, co se tyce statistik znam nekolik pripadu kde se zmenily statistiky asi hackri a ne ze 0 lv atd... ale lvl zustal ale killy zbrane atd ne a natrvalo fakt ze jo , ale setkal sem se stim malinko to je jedno ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

OK, okomentuju tvoje fakta :)

hackeri - v BC2 nejsou, když nějaký ***** zkusí cheatovat zabanuje ho PunkBuster

lagy - tady bych souhlasil obcas to laguje no :(

výpadky - sem tam se stane, ale po restartu serveru to lépe hituje

bany - když neporušuješ pravidla nebo nehraješ s nějakým kinderadminem tak pohoda

pravidla serveru - ne vzdy je ten clovek sulin :) C4 na m-com se uhlídat dá, díky hráčům + RPG na pechotu to nevim jestli se to na PS3 děje ale pokud tam nejsou pravidla...

změna statistik - nevím jak bys chtěl změnit statistiky ale ok :)

u PS3 - ted jak se nejde pripojit, nejsou dedikované servery (krok zpět někam do pravěku), krasna grafika je fajn to ano, a není pokles FPS to je good, s tím souhlasím

každopádně lepší občas nějaké ty lagy nebo výpadek, než nemožnost se připojit :lol: Toť můj názor

to víš, že PS3 má taky dedikovaný servery :lol:

http://twitter.com/#!/L_Twin/status/4964309159 - to tweetnul zaměstnanec DICE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

normalne presne si das co chces za mod pak si das jakou chces mapu a jestli chce hardcore nebo normal nevyjedou ti tam vsechny servery jako na pc, ale skoro pokazdy se pripojis do plnyho serveru mezi lidi takze pohoda ...... jako me se to takhle libi vic jelikoz tam nevyhledavas jako .... i kdyz samozrejme na pc si to taky muzes udelat nastavit co chces... ale tak na ps3 hraje vic on-line hracu prece jenom nez na PC

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VOndy s PC to není zase tak slavné. Odstávka serveru přez víkend pokud se nepletu a další věci. Dřív sem hrál jen na PC na konzolu jsem boužel neměl a myslel jsem si že se na nich střílečky hrají blbě, ale ono ne! Tak tě snažně prosím aby si tu neprudil a nerejpal nikdo proti PC nic nemá tak se prosím přesaň navážet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Každej si hraje tam jde mu to vyhovuje. Já už na PC nehraju, jelikož mi to prostě nesedí. Dřív sem hrál jenom na PC, ale od tý doby co mám xbox sem na PC nehrál.

Konzole jsou prostě mnohem pohodlnější a zábavnější (což je to co od hry očekávám - relax). Na PC musí člověk řešit instalace, nejrůznější patche, nastavení, nekompatibilitu,... pak když se člověk připojí do hry, tak na něj čekají všelijaký omezení, stupidní mody, úpravy serverů,... Vždycky sem hrál nejraději na čistým serveru, kde člověk ví co čekat.

Nevím jak je to s BC2 na PC, ale třeba CS:S sem přestal hrál kvuli tomu, že nebylo prakticky možný najít server kde by nebylo 100 trapnejch zvuků a otravujících modů.

A o *****ních lidech který člověk potkává při PC hraní ani nemluvě, každej snad zažil nadávající blbečky, teamkillery, nebo jiný otravy. To na konzolích není, absence chatu je prostě super, lidi tam hrajou pro zábavu a většinou jsou to rozumný lidi. Rozdíl v komunitě na PC a konzolích je naprosto všeříkající.

Na xboxu/ps3 prostě jenom zapnu hru a hraju - toť vše, o nic jinýho se nemusím starat a užívám si hru. Každej prostě ať hraje tam kde mu to vyhovuje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vychvalovat konzole ze je na nich pekna grafika bez skubani, to je fakt blbost Ultimate7th =). Osobne bych byl radsi, kdyby i na PS3 byla moznost vypnuti efektu a jinych koktin, ktere jsou pri hrani online akorad na obtiz a zbytecne zerou potrebny fps. Asi si nezazil dobu kdy se Q3A hral na PC s r_picmip 0 =)=). Tzn hra byla jedna rozmazla textura, a hrac videl vse co videt potreboval, tzn pouze nepritele. Na jednu stranu je super, ze atmosfera je takova jaka je, ale hrani online na PC/konzolich je sport. A pokud to clovek bere vazne a chce byt nejlepsi jsou takovyhle veci nanic :/

Btw ze na konzolich nejsou teamkilleri Barrack ??? =) A kolik... hlavne prave v BFBC2 a MOH a jinych hrach... typci se pripoji a jediny co delaji, ze te zapichavaji nozem / headshotujou dohlavy atp ... (samozrejme v Hardcore modu v normal modu to nejde).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se prave ty omezeni a pravidla libi, to posledni co potrebuju jsou nějací ******i co to šijou raketometama do lidí nebo dávaj C4 na mcomy

Ale hraní na konzolích vám neberu, kdyby tam byla pravidla na serverech klidně bych hrál BC2 na konzolích, jen abyste věděli tak plánuju pořídit si Xbox 360 S takže proti konzolím nejsem ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Btw ze na konzolich nejsou teamkilleri Barrack ??? =) A kolik... hlavne prave v BFBC2 a MOH a jinych hrach... typci se pripoji a jediny co delaji, ze te zapichavaji nozem / headshotujou dohlavy atp ... (samozrejme v Hardcore modu v normal modu to nejde).

BC2 na hardcore nehraju, takže tam nevím, ale třeba ani u Halo (kde je teamkill povolenej) sem se s tím nesetkal, Gears of War 2 to stejný - žádní schvální teamkilleři. Dál třeba v NHL na PC je naprosto normální že když někomu nasekáš 5 gólů v první třetině, tak se hned odpojí, na konzolích se mi to stalo jednou a to asi minutu před koncem zápasu.

Já ty rozdíly v komunitě vidím naprosto jasně :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BC2 na hardcore nehraju, takže tam nevím, ale třeba ani u Halo (kde je teamkill povolenej) sem se s tím nesetkal, Gears of War 2 to stejný - žádní schvální teamkilleři. Dál třeba v NHL na PC je naprosto normální že když někomu nasekáš 5 gólů v první třetině, tak se hned odpojí, na konzolích se mi to stalo jednou a to asi minutu před koncem zápasu.

Já ty rozdíly v komunitě vidím naprosto jasně :)

V halo obcas na teamkillery narazim, tam ale neni problem je vykopnout :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VOndy : opravdu uvazuju jestli jsi zdravej clovek rict ze se vic hraje na pc nez na ps3 je dukaz snizene inteligence , nevim kde si tu informaci vzal tady jsou presne statistiky http://bad-company2.cz/globalni-statistiky-pro-vsechny-platformy/ . Ted mluv pc docela zaostava ;)

Este bych dodal kdyz podle tebe je pc tak skvely a hraje se na nem hodne vic nez na ps3 jo tak proc DLC onslaught ysel jen na konzole a ne pro to tvoje slavne pc???

th0ca: co se tyce grafiky na ps3 vyzdvihovat ji budu ! Jelikoz kdyz to vidis na real tak je pc straceny , znam z vlastni zkusenosti. Kdyz si to poustis na monitoru na PC ok parada ale kdyz si to pustis na telce tak ti je nejaky filtrovani atd... u pice a je to krasa takze celkovej dojem dela lepsi grafika u konzolich nemluve o plynulosti hry u ktere konzole jasne vedou ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtel jsem se zeptat koupil jsem si hru v obalu hry je papirek na bonusovy mapy je tam u toho kod kam ho mam zadat? Projel jsme cele menu hry nic jsem nenasel kam bych to mohl zadat.

Je to na xbox. Jestli nekdo nevi rady... vim ze je tenhle topic na ps3.

U PS3 musíš najet do Store a tam tuším dát trojúhelník, což je u Xka Y... Jinak by ti to hra měla nabídnout sama

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu