Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Spam - Battlefield: Bad Company 2


tekken90

Recommended Posts

Chtel jsem se zeptat koupil jsem si hru v obalu hry je papirek na bonusovy mapy je tam u toho kod kam ho mam zadat? Projel jsme cele menu hry nic jsem nenasel kam bych to mohl zadat.

Je to na xbox. Jestli nekdo nevi rady... vim ze je tenhle topic na ps3.

Zmackni prostredni guide tlacitko a v zalozce uplne nalevo dej redeem code a tam opis kod...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 4,8k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

když ten pilot neni blbej tak mění vejšku a uhybá do stran... tak to RPGčkem fakt nejde

máš pravdu s RPG to nejde ale s gustavem to tak náročný není... stačí pozorovat chování pilota a pak odhadnout co udělá, většinou v tom mají systém že třeba klesnou o tolik a tolik, pak o těch pár metrů zase stoupnou, a jestli má na jedné straně třeba skálu nebo stromy tak víš že bude točit na opačnou stranu atd. atd.

jj ted s vondym musim souhlasit , jestli nekdo z vas v tajtom pripade sejme vrtulnik kloubouk dolu ale asi ne ze ;)

moje nejoblíbenější činnost v BC2 je střílení helin ;) netvrdím že jsem ostrostřelec ale celkem mi to jde... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja preferuji pesi chuzi :D obas sednu do tanku a nebo ty rotacaky . minule pri rush atacama desert tam sem na ty strese a sedim v tom rotacaku a najeednou proste uplne proti me leti helina z niceho nic se objevila to bylo jak v akcnim filmu ja to tam do ni rasil jak svine ona u me uz skoro byla kousicek predemnou konecne bocuhla, normlani to bylo kamikaze :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím souhlasit, že sestřelit vrtulník je krásnej pocit :) Je sice pravda že když není pilot blbej a trochu se s tím krámem hejbe tak je to těžký. Ale sestřelit jde, třeba na 5 pokusů a 2 vlastní smrti + se musí započítat haluze když prostě vystřelíte kus před vysoko letící vrtulník a trefíte ho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kupuju 100%... Jsem moc rád že se to vrátí ke stylu Battlefield 2, jen mě štve že zase ošidili konzole. :( Asi si koupím i pc verzi protože 64 hráčů mi strašně v Bad company chybí...

No uvidím jak se jim podaří udělat mapy pro 24 players, jestli to ve 24 lidech bude nuda tak pro online hraní bude pc verze a kampaň si vychutnám na Ps3 :)

24 hráčů je pro Battlefielda prostě hrozně málo. Přiznejme si, že v Bad company zažíváme občas pořádnou nudu když neslyšíme svištět stovky kulek kolem hlavy a padat jednoho vojáka s křikem za druhým. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jednou takhle v Atacama Desert zabírám A, jsem tam sám protože nás drtí a všichni jsou na B nebo C. Protihráč co tam lítal s helinou byl fakt dobrej a bylo vidět že pilotovat umí. Tak tam zabírám to A, on přiletí k té vlajce, klesne a těsně k zemi a hledají mě. Já tam přikrčenej s inženýrem ! Nevěděl jsem přesně pozici atd., protože jsem byl za takovou tou betonovou kostkou. Vytáhnu RPG , vykouknu a přímo vidím bok a oba hráče uvnitř ... boom !!! prostě NEJ moment z BC2 !!! Asi to prodám do nějakého RAMBA :D

edit: hraju BC2 na PC, protože je tam více lidí a hra je celkově lépe hratelná i díky adminům atd. Na PS3 vlítnou do BASE a kampí to tam... to mě prudilo nejvíce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja du do ps3 verze a rozdil 32 nebo 24 znat neni , ale 64 nebo 24 by asi byl znat no ale jestli udelaj pro pc 64 tak pro konzole min 40

Nene, bude to taky jen pro 24 hráčů stejně jako stávající BC2. Ale nemám to z žádnýho EA webu takže nevím jestli je to 100%...

Ikdyž ty mapy přizpůsobí pro 24 hráčů tak to prostě nebude ta pravá Battlefieldská řežba. :) Protože menší mapa a méně hráčů = méně vozidel a na BF2 byly právě nejlepší ty velký bitvy s poměrně velkým arzenálem techniky...

Hrál jsem na Pc i BF2 takže přežiju i tohle. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vondy: dalsi neznalost hranost na pc nebude vyssi nez na ps3 nebo xboxu ;) , nikdy to neni vetsi napr. BC2 se prodalo cca 6-mil +- a z toho 300 tisisc na pc no tak nevim no ;) stejny call of duty atd... Ubal_Blunt:Co se tyce tech hracu v mape tak ja sem hral este delsi dobu na PC nez na PS3 BC2 a ver mi ze rozdil 32 a 24 neni poznat, vozidel je tam stejne jako na pc, co se tyce BF3 tak pro 64 lidi mapa je stopro ale pro konzole to neni potvrzeno ( ne vylouceno, nerealny to neni) i kdyz ja stim nepocitam , pocitam tak 50 +- zase to nebude znat, BF3 bude ovlivnenej konzolema jako kazda hra , i hry serie battlefield , jelikoz konzole diktuji a pc jen se musi prizpusobit viz: BC2 , Crysis 2 atd.... Ale za to si pckari mohou samy nemaj piratit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ddworld.cz/aktuality/software/battlefield-bad-company-2-ukazuje-nesmyslnost-soucasnych-cisel-o-prodejich-her-uspech-na-pc.html

Přečti si tohle, možná ti dojde že je opravdu kravina že by se na konzole prodalo přibližně 6 mil. kusů BC2 a z toho na kompa jen 300 tisíc. Vím že jsme si dali mír, ale 300 tisíc je fakt blábol... A možná kdyby jsi se nad tím trochu víc zamyslel, tak by ti došlo, že s tak malým počtem by pcčkáři nikdy neodemkli Hastings ve Vietnamu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně že je 300 tisíc nejspíš blbost, pravdou ale zůstává, že se na konzole prodá o několik řádů víc her než na PC. A taky za větší cenu. Konzole prostě sypou daleko víc a proto je čím dál tím víc her děláno primárně na konzole. Osobně bych to v tomto případě tipoval tak na poměr 80:20 pro konzole.

Jinak články na ddword o konzolích nemůže brát soudnej člověk vážně, z těch keců naprosto lítá zaujatost a tenhle článek je krásnej důkaz o tom jak si autor vylejvá srdíčko a chce to těm ošklivej konzolistům nandat. "PC platformu tak už dost zmatení hráči na konzolích (fakt nevím, jestli opravdu považují za normální si připlácet za výrazně kvalitativně horší kvalitu hry), pokládají mylně za mrtvou", "Kdyby se propagaci PC věnoval takový prostor a čas, jako konzolím, tak by si nikdo takové zařízení nikdy nekoupil", "někteří jsou schopni koupit 3-4 roky staré zařízení typu Xbox360 nebo PS3",...

Každej ať si hraje kde chce a přesně takový individua jako ten redaktor na ddworld dělají ty "spory". Novinařinu by měli dělat lidi, kteří si dokážou pro svůj článek získat dostatečnej rozhled a budou psát věcně místo nesmyslů a hloupejch urážek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj vim že je to zaujatý, mě šlo o ty čísla který tam jsou docela logicky zdůvodněný :) v komentářích někdo dokonce psal o tom že autor toho článku je jako Hitler, nemá rád určitou skupinu lidí a v tu chvíli mě napadla taková myšlenka: Jo to je dobrý, vezmeme všechny konzolisty, odvezem je do Osvětimi a tam je zplynujem :D :D :D (sranda samozřejmě)

A to že konzole udávají trh je sice možné, pak mi ale vrtá hlavou, proč na PC to bude pro 64 lidí a na konzole pro 24

a taky ještě vycházejí only PC tituly viz http://console-forum.net/tema/114543-red-orchestra-2 reálná online střílečka (Canava, věnuj tomu pozornost, třeba se ti to bude líbit) takže tak. Ale nechci tu vyvolávat flame.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muj priklad ps3 vyslo 2007 ja sem si ho koupil na konci 2010 ;), zaujatost tam je jak ****, na konzolich se bude vzdy vice hrat souhlasim ze se na pc prodalo vice nez 300 tisisc ale vondy statistiky dokazuji vse a pc je o hoooodne pozadu ;), Vondy: a pro konzole ne? tam nevychazej only hry? vychazej a o dost lepsi, a jestli si marne pamatuju tak napr. crysis byl only pc hra,battlefiedl to samy ... vim ze sme si dali mir ale vyvracovat fakta si nenecham to uz jsem tady myslim ale psal ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu