Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Koupe netbooku ACER Aspire ONE A110-Ac??


rtepik

Recommended Posts

Mám ho dva měsíce,žádný problem a to mi už třikrat praskl o zem a to ne málo.Mužu ho jenom doporučit,Vim že většině ntb acer zkládá z levných dílu,ale takový netbook ani levně zeskládat nejde.Všude ho skvěle hodnotím a miluju ty lidi co ho odmítnou a ani na něho nešáhli...

Asi přes 3-4roky si koupil otec Acera ntb a má ho dodnes bez poruchy,bez reklamace..řekl bych že záleží na tom jak se o něho člověk stará,potoms e to lehce zhazuje na značku,přečtěte si několik recenzi na netu,všude ho jen doporučují..

Zkoušel sem na něm: Ubuntu,Fedoru,Visu,XP a Windows 7

tady máš bootovaci časy systemu co sem nedávno měřil :

Windows 7 - Beta - 56sekund

Windows Vista - 1minuta 42sekund

Windows XP - 1minuta 5sekund

Ubuntu - 1minuta 11sekund

Fedora 10 - 1minuta 18sekund

Všudé také píšou že má kvalitní tělo a není poskládán z levných plastů,praskl mi jednou na dlažbu a podruhe jak sjem uklouzl na ledu (xD) oba případy byly šlehy že by se některé ntb rozflákali. Ale One drží po hromadě tak jako při koupi...Je tedy pravda je kvalitně poskládán.

Má taky nějaké mínusy a to talčítka myši ale lehce si an to zvykneš a druhý mínus je že Webkamera ma někdy slabé fps..

Je to skvělý netbook,nic proti němu nemám..a jsem rád že ho mám a mohu ho jen doporučit.

Recenze:

http://www.root.cz/zpravicky/recenze-mininotebooku-acer-aspire-one/

http://notebooky.idnes.cz/exkluzivne-mame-acer-aspire-one-nejvetsi-konkurenci-pro-asus-eee-pho-/vyrobci.asp?c=A080603_173920_vyrobci_jza

http://www.zive.cz/Clanky/Video-dvakrat-mininotebook-Aspire-One/sc-3-a-142696/default.aspx

Jak mužeš vidět všude ho chválí....Ja ho chvalím také

+++++++++++++++++++++++++++

EDIT: jinak hry na tom spustíš a to ne ledajaké... třeba F.E.A.R. na tom běží plynule , World of warcraft bez problému.Warcraft 3,Counter Strike,Max Payne 1,2,Red Alert 2,Lineage 2 C4..A mnoho dalších

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A když chceš koupit takhle malí ntb tak jsem koukal maj uplně ten samý akorád od značky ASUS je uplně stejny akorád jiná značka

Neříííkej ? Fáákt , To jsi nám teda ale pověděl novinku ! :roll::roll: Hlavně že se o tomhle bavíme už od začátku xD (EEE = Asus)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

koukám že všichni tomu ohromě rozumí

na různých fórech píšou že MSI Wind je nejvykonejsi netbook ze vsech

divny je ze AA1 má stejnou konfiguraci.

navíc je vyrobený z velice kvalitních plastů stejně kvalitní jako EEE

jediný mínus je hluk větráčku a teplota cpu která se po 3 hodinách běhu pohybuje u 57 stupnu celsia

vetracek se da celkemslusne utlumit programem AA1 Fan control

ale samozdrejme pak vari jeste vice.

mám v něm 1,5GB Ram a Win Vista běží skvěle a nějak mocho nezatězuje CPU běží na 30% když vám tady píšu a ramky 33%

hrál jsem na něm

GTA SA

VIETCONG

FEAR

GTA VICE CITY

TONY HAWK AMERICAN WASTELAND

RESIDENT EVIL 4

IGI 2

všechno z toho se dá rozjet něco na slušné rozlišení něco na minimum.

jinak to co tu jeden z vás psal ty časy zapínání mě opravdu pobavily obvzlášť u visty

zapínal sem PC a než naběhl win trvaloto to přesně 42sekund

xp jsem neměřil ale bude to nejspíše ještě lepší.

no a ještě jeden menší problém je výměna RAMEK které jsou pod klávesncí ale dá se to zvládnout za 20minut rozebrat a za 5 dát zase dohromady;)

no a teď jsem byl v německu a v elektru jsem tam viděl nový acer aspire one s 10´displayem který opravil všechno problémi co se vám na něm nelíbily

10´

podpora až 2GB RAM

tlačítka pod touchpadem

lepší přístup k RAM

a vzhledově podle mne mnohem povedenější než všechny EEE

neříkám že jsou EEE špatnej!!!!!!

tento topic je o Aspire one

no a jako nejpovedenější verzi považuji A150 s 160GB HDD

stojí kolem 8000,-

za 2000,-si můžete na Ebay dokoupit až 9-ti článkovou bterku což je podle mne taky super

a to je vše co vám k tomu řeknu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu