Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

NDS - "flash"?


Heck

Otázka

Recommended Posts

  • 0

ja tedy spise nez DSTT doporucuji EDGE. Proc? S DSTT prave ted posledni dobou jsou nejake cachry, je to nejake nevyvazene, bud se prodavaji fake, anebo proste nekvalitni kusy, ktere funguji jak se jim zachce (mrkni se zde po starsich topicach na foru). Zato EDGE je hodne levna (jako DSTT) a nikdy s ni nebyl problem.

Pokud mas vice penez a chces neco poradneho, tak Acekard 2, SuperCard DS One nebo Cyclo DS ;-)

.. ale hry rozchodis prakticky na kazde skoro vsechny/vsechny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Když už to tady je, tak to využiju a zeptám se - na R4 mi nejde Star Wars Jedi Alliance. Máte nějaké zkušenosti s jinou kartou, na které by tato hra jela? Já ji spustím, dám novou hru, mrknu na dlouhé úvodní video a po něm už jen černá obrazovka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
ja tedy spise nez DSTT doporucuji EDGE. Proc? S DSTT prave ted posledni dobou jsou nejake cachry, je to nejake nevyvazene, bud se prodavaji fake, anebo proste nekvalitni kusy, ktere funguji jak se jim zachce (mrkni se zde po starsich topicach na foru). Zato EDGE je hodne levna (jako DSTT) a nikdy s ni nebyl problem.

Pokud mas vice penez a chces neco poradneho, tak Acekard 2, SuperCard DS One nebo Cyclo DS ;-)

.. ale hry rozchodis prakticky na kazde skoro vsechny/vsechny :)

kde se plz da ted sehnat EDGE?

navic za cenu DSTT?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
kde se plz da ted sehnat EDGE?

navic za cenu DSTT?

Za 3 kila EDGE http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.10919 posta zdarma, prichazi do 14 dnu. Jediny problem, ze je to momentalne vyprodane.

EDIT: sorry, blbe ctu.. kde ted nevim :/ dealextreme samozrejme znas, takze netusim :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Doufám že mezitím neprodá ty zbejvající 2 kusy co tam má, než se kámoš rozhoupe :) Hodne mi sem pls link na ten firmware...Dík

Pls o link na ten firmware. Jo a ještě, jakou značku karty microSD by jste mi doporučily? Zatím jsem do všeho cpal Sandisk, mám ho brát i do DSka?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ok, takže to vypadá že vemu Acekard 2 a asi 4Gb kartu. Ty hry jsou malý takže 8GB by blo zbytečnejch když na hudbu mám PSP ;)Hodte mi sem pls link na ten firmware.... Dík

Tak jsem stáhl FW

http://www.acekard.com/news.php#46 ---> 4.15 firmware for ak2 and ak2i

Bude to fungovat? xD Vůbec nevím jestli nemusím stáhnout nějaký speciální....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To mě ho kámoš měl donést už dneska, ale udájně ho zapoměl doma na stole, takže jestli ho v pondělí nedonese, tak kupuju odjinud ;) Takže zase musim ještě víkend čekat :(

jedy, koukám že DSko už máš tak se chci zeptat, jakej jsi tam dal firmware? Ten co jsem postoval já nebo jakej? A co hry, jedou v pohodě?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hodil jsem tam originál a všechno krásně jede, ovšem kromě GTA. Takže teď jdu testnout Akaio ;) Pak napíšu, jak test dopadl ;)

AKAIO se mi zdá více user-friendly, víc se mi líbí :) Ale GTA mi stejně nefunguje, myslím, že to nebude problém FW, ale problém romky, nějak ji budu muset opatchovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu