Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

The Legend of Zelda: Spirit Tracks


simontpf

Recommended Posts

  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jo hra mi příjde suprová akorát se mi stala jedna nepříjemná věc.Byl jsem tam jak človek musí projet ten tunel aby se nevrátil zpátky.A stalo se mi to ,že po příštím spuštění napsalo "Save 1 is occured.The file is deleted." nebo něco takovýho.Nemáte někdo save kolem této mise (úrovně) ? Za pomoc by ho čekali penízky a THX.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Savy jsou celkove nejaky divny, ja musim opakovat obrovskej kus a prisahal bych, ze jsem si to ulozil. Ted se mi stalo, ze jsem ukladal, protoze jsem mel uplne vystavene DSko a pri kladani se mi to vyplo. Pri opetovnem spusteni mi to taky napsalo Save has been corrupted, nebo tak neco tak jsem se zdesil, ale zacalo se to automaticky obnovovat a nakonec to dopadlo dobra a v poho pokracuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove, s tou chybou ukladani nikdo z vas nepise, zda pouziva PATCHnutou verzi nebo puvodni ROMku... Ja zatim nemuzu rict vubec nic, jelikoz mam rozehranou prvni zeldu a tuhle pustim az tamtu dohraju, ale rozhodne pojedu na oficial ciste ROMce... Treba bude problem prave v tom :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je fakt ze tomu nerozumim, ale nechvastam se svymi znalostmi - pouze poukazuju na moznosti - rad se ale necham poucit znalejsimi 8)

Vysvetli mi tedy, jak je mozne obsahnout ve 200kB souboru tisice fixu ke stovkam her a CRACK K JEDNE JEDINE HRE ma velikost uplne tu samou...?

(ted tim myslim AKLOADER.NDS vs XPA-LZST.CRACK - a odpoved KOMPRESI mi nestaci)

EDIT: AKLOADER.NDS zadny datovy soubor nema.

XPA-LZST.CRACK coz je soubor s tema informacema, ktery se maji prepsat v PATCHovane verzi ma jeste dalsi soubory (EXE, BAT, ale ty jsou jen pro samotny proces splynuti s cistou romkou)

EDIT2: Acekard s AKAIO neni ta nejlepsi volba, ackoli je fakt, ze CISTE romky hrat muze, ale je potrebny update LOADERu. Kdezto u nekterych karet - mam pocit ze DSone - neni treba niceho special a podporuje i takove hry, ktere se pro jine patchuji, nebo updatuji pres LOADERy. A toho si uz nevsimas... Je proste videt, ze tu jsem mezi mala temi, kteri tohle forum navstevuji a snazi se ho ozivit - a jelikoz jsem tu hodne (snad v kazdem tematu), tak sem dobrym tercem vseho a vsech - vcetne tebe... A abychom to uvedli na pravou miru, tak jsem kontaktoval NORMATTA, ktery je clenem AKAIO teamu, a pracoval jak na patchi ZELDY, tak na LOADERech... Pisnu ti pak vysledek v cem se lisi PATCH a LOADER

EDIT3: A jeste jen proc jsem si vubec dovolil vypustit takovou hloupost, jakou je rozdil hrani s PATCHnutou a CISTOU romkou - vsude na forech se docitam o hre Kingdom Hearts 368-2 Days, ktera i po patchnuti ma x problemu, jak se savy, tak s hranim, nacitanim hry a spousta dalsich veci na ruznych kartach... Ale kdo ji hral bez patche, bud s LOADERS nebo prave s DSone - NEMEL JEDINY PROBLEM...

LAST EDIT: Tak nakonec jsem zjistil, od samotneho NORMATTA, ze to je tak jak pises, ROBO2037 - loader hru patchuje az ve flash pameti (pri nahravani)... svym zpusobem je teda jedno, jakou verzi pouzivas. Takze diky za dalsi prohloubeni zkusenosti. Priste ale bych byl rad, kdyby si napominal bez poznamek s urazlivym podtextem. DIK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele to ja nevim :) ja sem ty soubory nikdy nevidel, tak ti tezko neco k tomu reknu, neni k tomu nejaky dalsi datovy soubor? ale prece si nemyslis ze to nejak magicky fixnou bez toho aniz by vedeli v cem ta ochrana spociva :)

podivej nic proti tobe, rad se s tebou budu bavit o hrach dale, ale myslim ze ta ohrana pisnicka okolo toho ze ty na AK muzes parit clean rom je uz trosku nudna, to je vse.

a btw posledni prispevek se necituje ;)

prosim moderatory o promazani tohoto tematu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem věděl jak na to zahrát,ale nevěděl jsem na který zvon nejprve zahrát(v jakém pořadí),ale pak jsem se bavil a podařilo se!Ted mám všechny tři zvony,ale nevím jak na nich zahrát(večer se budu bavit).

No jo, holt to musis upresnit :)

Posledni zahrani (tedy vsechny tri) odhalis v te mistnosti s dvema pochodnemi a snetopýri, musis nechat boomerangem roztect snih na zemi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, holt to musis upresnit :)

Posledni zahrani (tedy vsechny tri) odhalis v te mistnosti s dvema pochodnemi a snetopýri, musis nechat boomerangem roztect snih na zemi

No kdž tam byly ty 2 zvony tak jsem tam dal boomerangem až jezdi tam a zpatky a pak se mi otevřely dveře-tam jsem dostal třeti největší zvon a ted nevím jak zahrát ty 4 noty :oops:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No kdž tam byly ty 2 zvony tak jsem tam dal boomerangem až jezdi tam a zpatky a pak se mi otevřely dveře-tam jsem dostal třeti největší zvon a ted nevím jak zahrát ty 4 noty :oops:

Uz jsem to napsal mas to v mistnosti s 2 pochodnema na zemi pod snehem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

při hraní jí musíš celou dobu přidržovat stylusem a hybat sni doleva nebo do prava a přitom do ní foukat

edit : zasek sm se co mam delat podle tohoto navodu http://www.youtube.com/watch?v=4YIyA38UgjI stačí kolem těch červených tlačítek projet a ony zmodrají mě uplně ignorují gdyš kolem nich projdu vlakem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu