Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

vyskakující okno-odměna 500crd


Wind

Recommended Posts

Prdlajz dej si obnovu před datum kdy se ti to začalo zobrazovat, nastav si potom aktualizace nestahovat jen upozornit a až se tě to zeptá zda nainstalovat balíček s ověřovacím softem dej ne a už na něj neupozorňovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak dikyale do toho se mi moc jit nechce ted jsem mel 2 dny v kuse zapnutej pocitac kvuli stahovani z torrentu a fakt bych o to nechtel prijit

navic ani nemam moznost jak zalohovat.

ja spise myslel ze bych odstranil nejakej soubor kterej to vzdy automaticky zapne,takova moznost neni??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak to nevim co myslis abych udelal

ja myslim ze bych vratil pc do vcerejsiho stavu kdyz jeste nebylo nic nainstalovaneho

ale tak bych prisel o ty data co jsem stahnul to mam vyzkousene.

jinak dneska jedu na chalupu od kamose si nejspise pujcim flashdisk a zalohuju ty moje soubory a bude vše OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stačí zapnout obnovení systému tam si zvolis na kdy to obnovíš .. data nestratis dělal jsem to už asi tak 6x protože se v tom furt hrabu a vždycky to poseru.. btw mě se to tam dneska oběvilo taky ale já na to jebu... v MSconfig sem něco s podobnym názem vypnul...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V ovladacich panelech, v centru zabezpeceni.. nebo jak se tomu nadava - takovej ten stit v barvach windowsu - mas na vyber, jak a kdy stahovat aktualizace. Jsou tam 3 volby - automaticky, pouze kontrolovat a ptat se na instalaci (nejlepsi volba) a posledni nestahovat ani nektrolovat vubec.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu