Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Apple - Seznam majitelů


Wind

Recommended Posts

Login:Daxter

Model: iPod Nano 4. Generace

Datum pořízení: únor 2009

Spokojenost:100%

+:pěkná design, kvalitní provedení, prostě Apple

-:iTunes, jednou se mi sekl, ale service mod to vyřešil :)

Shrnutí:Pokud vám nevadí připlatit si nějakou tu korunku na víc oproti běžným MP4, pak jsou iPody jsnou volbou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

sweet22: popravde ten ALAC mi lezie na nervy... nacpali tam ALAC a podporu FLAC nespravili ! ... pripada mi to ako narychlo spraveny bezstratovy kodek aby nemuseli pouzivat FLAC alebo inak nechapem

no je pravda, že převod z FLAC do ALAC zabere trochu času, ale většina FLAC souborů obsahuje celé album v kuse, takže rozkouskovat to, taky zabere nějaký čas. mě se ALAC líbí, je to asi 97% originálu, nemám s tím problém, ALAC z FLAC vytvářím přímo v iTunes, načte mi to jako CD v mechanice, najde názvy interpreta, alba a tracků sám a převod jednoho alba trvá asi minutu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

tak jsem si koupil iPod nano 4th 8GB a opravdu nadhera,kvalita display parada na youtube sem videl video kde na nej nejakej lamer skrabal kudlou a ani skrabanecek

jinak senzor pohybu taky parada a podle me se to ani neda srovnavat s normal mp4

jinak jsem ho koupil z sbazaru za 2000!!se sluchatkama a USB :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Login:Sasán

Model: iPod Touch 2G 8gb

Datum pořízení: 4.6. 2009

Spokojenost:98%

+:Super kvalita,rychlost vykonej hw, super display,accekerometr,safari

-: mam ho tyden a uz ma ze zadu skrabanecky :D

Shrnutí:Super přehrávač jak an hry,hudbu,filmy,fotky,aplikace,internet

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Login:Lentilek2

Model: iPod Shuffle(ztracený) a iPod touch 2g MC 4.0.2

Datum pořízení: Shuffle jak jsme upovali O2 TRIO,nano 17.8.2010

Spokojenost:89%

+:všechno

-:iTunes je trapně řešený,updatoval jsem na 4.0.2 aniž bych si zjistil,že nejde jailbreaknout

Shrnutí:X

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Login: MicHi

Model: iPhone 3GS 32GB (ještě neprodaný), iPhone 4 16gb, MacBook Air, iPod nano 3g.

Datum pořízený: 1.11.2009, 28.8.2010, 03.07.2010, rok 2009 někdy v lednu :D

Spokojenost: prostě apple :love:

Shrnutí. jak říká Anonymous_ ... MicHi je typický Apple uživatel :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Login:SliW3.G0ng3rs

Model:MacBook White (old), MacBook pro 13.3 2.4ghz, iPad wifi 64gb, iPhone 4 32GB black

Datum pořízení: X - nebudu vypisovat :D

Spokojenost:99%

+:Ovladani, vzhled, funkčnost, kvalita, plynulost :)

-: zdržují vydání 4iOS pro iPad

Shrnutí: Nic jiného než od apple nechci! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Login:dubskavej

Model: iPod Touch 2G 8GB, Imac 20" , Ipad 32GB WiFi verzE, iphone 3G 8GG, macbook pro 17" verze 2010 a kniha jak myslí Steve Jobs :P

Datum pořízení:vetšina veci pred 2 lety a ipad 20.11.2010 a macbook pro o prázdninách 2010

Spokojenost: 111%

+ jeto apple a apple je muj život

- jedině snad postradam flash...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Login:Kastan

Model: iPhone 3G, iPod Touch 2G

Datum pořízení: Touch: září 2009, iPhone: říjen 2010

Spokojenost:75%

Dal bych rozhodně 100%, ale vadí mi rychlost iOS 4 na 3G, znovu bych už do něj nešel. Touch je na tom o něco lépe, ale taky žádný sláva. Co se týče platformy, nikdy bych už neměnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Login: flv89

Model: MacBook Pro 13"

Datum pořízení: listopad 2010

Spokojenost: 100%

+: bez komentáře - jednoduše vše :)

- : snad jen to, že zatím neumím vypalovat hry - to se snad brzo naučím :)

Shrnutí: s MBP naprostá spokojenost:) Prvotně jsem měla strach, nyní jsem ráda, že jsem MBP pořídila:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Login: Mr.Steph

Model: iPod Touch 4G 8 GB

Datum pořízení: Vánoce 2010

Spokojenost: 100%

+ Super Retina display..

Super odezva displaye..

Celková rychlost přístroje..

- Neumí volat :( :D

Baterie.. ale nejspíš je to způsobený jailbreakem a aplikacema z cydie.

Shrnutí: Pro mě první věc od Applu. Jsem naprosto oslňen co se dá na této placičce dělat. Místy si i říkám.. dočkám se jednou za život toho iPhonu ? :( Ne, nedočkám. Je moc drahý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Login: Stiffler

Model: iPhone 4 32gb

Datum pořízení: 12.12. 2010

Spokojenost: 100%, kdyby existovalo víc rozhodně bych dal víc.

+: Design iPhonu, odlišnost od obyčeje jiných přístrojů, jednodůchý a přitom propracovaný software, podpora Apple jak skrze software tak zkrze appstore.

-: No, má jediné -, pokud si zakoupíte produkt Apple, najde se na každém rohu nějaký rádoby chytrák který ho automaticky odsoudí za předraženou s*ačku, nikdy jsem nebyl zaměřený na jednu značku, měl jsem jak nejvyšší řady od Nokie nebo Sony Ericssonu, koupil jsem to co se mi momentálně líbilo ať to stálo co to stálo, iPhone 4 se mi zalíbil hlavně designem, který jednoduchý a přitom nádherně elegantní.

Po krátké době jsem si na jeho svižnost a jednoduchý software zvykl, i iTunes mi přirostlo k srdci, nezdá se mi na něm nic špatného, chci nakopírovat hudbu tak jí prostě nakopíruju, chci nakopírovat video tak ho nakopíru, chci stáhnout již odladěné aplikace bud zdarma nebo za minimální ceny stáhnu z Appstore.

Opravdu jediný problém jsou lidé kteří vám iPhone buď závidí nebo jsou fanoušky jiné značky.

Pokud se setkáte s člověkem který vám iPhone neodsoudí a má na něj peníze je to z důvodu že se mu nehodí například na jeho práci či jené činosti jiný důvod to nemá.

Shrnutí: Pokud chcete jednoduché, elegantní řešení která má budoucnost a podporu, zaměřte se na výrobky Apple.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Login: Sunfig

Model: iPhone 3G 16Gb

Datum pořízení: 8.1.2011

Spokojenost: 100%

+ Prostě iPhone, luxusní mobilek se kterým si člověk vyhraje ;)

- Jack pro sluchátka bych preferoval aby byl dole a né nahoře.. :)

Shrnutí: iPhone? Dnes se dá sehnat za slušnou cenu a opravdu multifunkční telefon, hry, videa, hudba, internet... A hlavně kvalita (Apple) :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Login: JerRry

Model: iPhone 3GS 32GB, iPad wifi 64GB, iMac 27 quad-core i5 5750 ATI, MacBook White 2ghz

Datum pořízení: průběžně

Spokojenost: 100% ..ale místo MacBooku a iPadu plánuji MacBook Air 1,6ghz, 4GB ram, 128GB SSD

+: Skvělej design, OSX - nejlepší systém, app store, podpora applu, apple je vždy o několik kroku napřed, výborná kompatibilita, bootcamp, imac je úžasný stroj, .........

-: Občasné problémy applu - vždy je vyřeší velmi rychle, ale mohli by si je odpustit.

Shrnutí: Kdo si zvykne na apple, nemůže přejít z5. Apple je kvalita, značka.. OSX je super systém, iOS též..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu