Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox360 připojení a výběr TV či monitorů


xDante1986

Otázka

  • Odpovědi 1,3k
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Top Posters For This Question

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Top Posters For This Question

Recommended Posts

  • 0
Cau, jsem z chudeho kraje a proto si nemuzu dovolit nic extra :D. chtel bych se zeptat jestli sezenu nejakej monitor do 2500 kč na kterym bych rozjel v pohode NHL14. Diky :)

To jako fakt ? Monitor nemá žadný vliv na výkon nebo že bys to nerozjel, stačí ti jakejkolovit monitor s hdmi, nebo aj vga (D-SUB) + případnou redukci ..

a jestli ti jde o to abys neměl rozmáznutý obraz tzv. duchy tak monitor do 10ms ti stačí takže každý monitor co koupíš bude fungovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
aha a ja se bal ze si na levnym monitoru moc nezahraju kdyz tu vidim typky co si kupuji monitory za 15 000 :D stacil by treba i tenhle? http://www.alza.cz/19-5-philips-203v5lsb26-d468347.htm

A je hodne velkej rozdil mezi tim hdmi a VGA?

VGA je zhruba 20 let starý konektor, oproti hdmi, takže rozdíl je :)

Aj na starém CRT monitoru nebo TV bys sis zahrál, ale hold nebudeš mít tak kvalitní obraz, prostě si musíš našetřit víc peněz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Zdravím

potreboval bych rady odborniku,nekoho kdo s tim ma skusenosti,protoze nevim jestli si mam koupit monitor nebo TV k hrani na xbox 360.Je nejaky velky rozdil mezi hranim na monitoru nebo na TV kdyz se to propoji HDMI kabelem?Urcite bych spis chtel monitor protoze s nim bych i do budoucna hral na PC,premyslel jsem o nejakem kvalitnim 27'' monitoru do nejakych 7000.Doporucili by jste mi nejaky,mam spis vzit herni nebo kancelarsky?

Diky :bash:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Kupoval som nedavno TV k xboxu a vyhral s IPS panelom - jednak mensi input lag a odozva, a za druhe lepsie pozorovacie uhly , kedze obcas hrame aj viacery tak aby bolo vidiet z kazcdej strany jasne a ostro... a som spokojny, ano IPS ma horsiu ciernu, ale pri hrani to az tak nevadi...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

S přehledem mohu doporučit obyčejný TV Blaupunkt 82cm z výprodeje za 5500,- který má až 120Hz a LED podsvícení. Model http://www.lidl.de/de/LED-TVs/BLAUPUNKT-LED-TV-B32P189TCSFHD-100

Taktéž menší verze kterou mám s 55cm která vyjde na 3 tisíce a drobné. Ta však nemá FHD, ale TV tuner s HDMI a kvalitní obraz. Navíc oba modely umí přehrávat přímo z USB formát MKV ve FullHD rozlišení, takže využítí je opravdu všetranně.

Upraveno uživatelem Consolero
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Hodne uvazuji o tomhle moniru

http://lcd-monitory.heureka.cz/benq-gw2760hs/#section mohl by mi nekdo napsat jestli je ok,v recenzich si odnesl vemli dobre hodnoceni.Akorat nechapu rozdil mezi BenQ GW2760HS - LED monitor 27" - 9H.L9NLB.QBE

a BenQ GW2760HS - LED monitor 27" - 9H.L9NLB.RBE..mohl by mi to nekdo vysvetlit..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Cau poradil by mi někdo jaké nejlepší rozlišení nastavit přes HDMI kabel na parametry této televize http://televize.heureka.cz/lg-32lk530/specifikace/#section ?? Něco jsem zkoušel ale mam z toho smíšené pocity,každopádně na 1080p nebyl moc pekny obraz.díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
  • Moderators

Vlastní HD rozlišení si nelze volit, HD resp. Full HD jsou definované standardy. Nejvěrnější podání obrazu u TV a monitorů je vždy podle toho, jaké má daná TV nebo monitor tzv. nativní rozlišení. V případě tebou udávané TV je to Full HD, tedy 1920x1080, takže nejlepšího obrazu bys měl dosáhnout právě při tomto rozlišení. Nic lepšího z toho nedostaneš.

Pokud se ti obraz nezdá "pěkný" (neudáváš v jakém slova smyslu), můžeš si ještě zkusit projít nastavení obrazu a přizpůsobit ho svým potřebám (jas/kontrast/režim "game"/ ...).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Mam tuto TV - https://www.alza.cz/43-samsung-ue43j5672-d2419812.htm a snazim se k ni pripojit XBOX 360 pres HDMI. Propojeni se podari pouze v pripade, ze na TV mam zapojeno v portu oznacenem HDMI 3/DVI. Pak mi na XBOXu funguje pouze pri nastaveni rozliseni 480p. Muzete pls poradit, jak to nastavit abych z XBOXU dostaval do TV FullHD? Diky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

No prave tohle mi nefunguje, kdyz to zapojim do HDM1 nebo HDM2, tak mi to akorat pise hlasku, ze tam neni nic pripojeno. Pritom tyhle porty na televizi 100% funguji, normalne tam mam pripojenou Apple TV. Xbox jede jen na to portu oznacenem HDMI3/DVI, ale pak tam mam pouze rozliseni 480p. Pritom kdyz jsem to mel driv pripojene na monitor od PC, tak to jelo v pohode ve FullHD. Nemusi se tam pro pripojeni na TV neco prenastavit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

To je dost divný, já mám hodně podobnou TV, rozdíl snad jen v uhlopříčce a žádný problém jsem nezaznamenal, s tím nastavením je to možný, ale ne nutný, je to roky, co jsem to připojoval....ještě mě napadá, zkontroloval si nastavení rozlišení v x360?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem na netu narazil na pomerne dost diskuzi o tom, ze kdyz bylo pripojeni k tv pres HDMI, tak jim konzole zustavala pouze v rozliseni 480p. Ale zadne spolehlive reseni tam nebylo.....snad jen ze kdyz pouzili klasicky component AV kabel, tak to fungovalo v poho. Jenze ja uz na TV nemam VGA vystup. Tak asi jedine redukce by mohla pomoct?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu