Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ChickHEN pro PSP TA-088v3/3000


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 969
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

tvl, ty v sobe mas fakt tezkou debilitu( neni nadavka ale nemoc...) absolutne nevis... kazdej tvuj post stoji za hovn* a meles sra*ky... precti si muj prispevek a reaguj na nej az ho pochopis..

hm překouk sem se, jako ty bys nikdy neudělal chybu :blink:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim co tady řešíte že když vypnete psp tak zmizí HEN...já ho mam na slimu už 5 dni a to psp vypínám kdy se mi zachce...:wohow: myslíte že má cenu si měnit základní desku nebo si ještě nějakou dobu počkat jestli HEN nebude podporovat ISO...protože já už bych fakt chtěl :psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem přišel na to, jak to spustit doopravdy vždy na poprví...mě to totiž šlo vždy až třeba na 4 pokusy, ale nahodou sem prisel na hustou vec..kdyz otevru tu slozku ChickHEN tak rychle sjedu dolu, a ještě předtim, než se otevře ten hlavní obrázek, napojte psp na nabíječku... mě to fakt funguje..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

psprxlauncher v2.2 eng

http://www.mediafire.com/download.php?yd2m0r3ty0w

na PSP 3k nefunguje

vysvetlite mi jak na to ? stahnul jsem si 3 pluginy z toho 1. kdyz jsem nacetl pres program psp se seklo , u druhyho se nic nestalo a u třetího Unlimited Character Version a MAC Address Spoofer od Daveeho , který ti má změnit název FW a MAC taky nefunguje a to jsem vyplnil ty soubory jako v návodu tak nevíte někdo jak na to ? mam slimko s ta-088v3 ?kdyžtak písnětě jaký plugin se vámn podařilo rozject mně ani jeden .(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

- ted sem to procital... akorat na fatku jim to vali.

- ze slima to 2 krat udelalo cihlu (brick)

- na 3000 to netestovali ale vysledek bude stejny

sorry trochu sem se stratil takže když použiju ten program na načitání pluginu tak to neudelá brick na PSP 2004 nebo jen ve spojitosti s temi pochybnymy hen iso loadery ? (nechci si bricknout nefleshnutelné psp tak se radeji zeptám)

edit : už dobry jen jsem přišel na to že pro vetsinu pluginu je to nepouzitelny pac to jede jen v tom programu takže je to jen ukazka toho že pluginy jedou i na HEN R2 ale bude lepší si počkat na R3

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu