Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ChickHEN pro PSP TA-088v3/3000


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 969
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Hmmm..

Zrovna sem moje PSP Slim 2004 ( TA-088v3 ) updatnul na 5.03.

Potom sem na kartu hodil ten ChickHen i s *bin souborem, přesně podle návodu.

Najedu do Photo... počkam, až se ChickHEN načte i s miniaturou a potom otevřu

a) Zkoušel sem jenom počkat a nechat to na prvnim obrázku, na nic neklikat, jenom nechat. PSP se sekne a pak vypne

b) Zkoušel sem postupně otevřít všechny obrázky - jo všechny se načetly, včetně toho posledního, na kterej když kliknu, tak PSP se sekne a pak vypne.

c) Zkusil sem i rychle sjet dolu, hned jak se to otevře na slim_mod2.tiff ale potom PSP se sekne a pak vypne.

Všechno sem to zkusil asi už desetkrát, nevim co dělam špatně..

EDIT: Trpělivost přináší růže, nakonec se mi objevila zelená obrazovka a System Info říká 5.03 ChickHEN R2.

A teď du na CFW..

EDIT2: Poděl. 5.03 GEN-A očividně nefunguje na slim 2000, a když se teď snažim znova najet aspoň ChickHEN tak mi PSP říká System Memory Low.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jn ale mě se PSP vždycky sekne

Stahnui si chenckhen pro FAT....a nastav default nasatveni...pak najed do photo pockej na miniaturu(vejce v te krychly)...pak pockej asi 10 sek a pak tu slozku otevri takhle se mi vzdy povbde pustit chickhen na psp...ale vcera sem poustel na psp 3000 chickhena 60 min se nejak nedarilo ale povedlo se to po 60 min :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stahnui si chenckhen pro FAT....a nastav default nasatveni...pak najed do photo pockej na miniaturu(vejce v te krychly)...pak pockej asi 10 sek a pak tu slozku otevri takhle se mi vzdy povbde pustit chickhen na psp...ale vcera sem poustel na psp 3000 chickhena 60 min se nejak nedarilo ale povedlo se to po 60 min :D

zase se seklo a vyplo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim Vas, mam prosbu, jsem uplny zacatecnik v PSP, zakoupil jsem pres znameho PSP1004,ci se jen psp je flashnute, chci se jen zeptat jaky firmware mam do sveho psp nainstalovat, nevim jestli mam instalovat od nejstarich az po nejnovejsi nebo zda staci ten posledni, diky za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HEN funguje na vsech PSP , akorat na fatku to neni moc stabilní a take zalezi na pametovce

Ok díky, zkusim to ještě. Na mém už to dávám na 1. pokus, no jo, to se prostě musí přetrpět, thanks oboum ;)

EDIT : Úspěšné nahrát ChickHen R2 + CFWEnabler 3.1 do kámošova PSPčka. Enjoy ! :lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam PSP3000 - taky jsem mel problemy to spustit. Mam v tom 8GB kartu plnou vseho moznyho. Zkusil jsem snad vsechno doporucene a stale nic.

Pak jsem nasel nejakou starsi 1GB - naformatoval, hodil jsem Chickhen a nabehlo to.

Dale jsem zjistil ze to taky casto nabehne kdyz zmenim polozku "UMD autostart". Ted nemyslim jenom na off ale i opacne - proste ji switchnout pred spustenim chickhen.

Subjektivne jsem mel pocit, ze s ty 8GB to nacita hrozne pomalu a proto mi to nechtelo nabehnout.

Po uspesnem najeti chickhen PSP vypnu (uspim) a vymenim kartu za 8GB.

CFWenabler uz spoustim z 8GB karty a bez problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators
Mam PSP3000 - taky jsem mel problemy to spustit. Mam v tom 8GB kartu plnou vseho moznyho. Zkusil jsem snad vsechno doporucene a stale nic.

Pak jsem nasel nejakou starsi 1GB - naformatoval, hodil jsem Chickhen a nabehlo to.

Dale jsem zjistil ze to taky casto nabehne kdyz zmenim polozku "UMD autostart". Ted nemyslim jenom na off ale i opacne - proste ji switchnout pred spustenim chickhen.

Subjektivne jsem mel pocit, ze s ty 8GB to nacita hrozne pomalu a proto mi to nechtelo nabehnout.

Po uspesnem najeti chickhen PSP vypnu (uspim) a vymenim kartu za 8GB.

CFWenabler uz spoustim z 8GB karty a bez problemu.

Už jsem psal, že malé karty jsou stabilnější než velké. Na 8GB to musíš zkoušet několikrát dokud to nenajede.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dnes jsem zkousel ChickHEN R2 mod v2 na psp 3k s 8GB kartou a vzdy napoprve (zkousel jsem nekolikrat) staci to delat nasledujim zpusobem:

I) Smazte z karty vsechny ostatni obrazky, nechte si tam pouze chickhen slozku

II) najedte na slozku (klidne hned po spusteni PSP) vlezte do ni a pockejte, nez se nacte miniatura prvniho obrazku, az se nacte, cekejte, az se nacte dalsiho obrazku.. jakmile se nacte ta dalsiho, vjedte na dalsi a opet pockejte az se nacte dalsi (drive se nikam nepohybujte), az se nacte, tak na nej vjedte a pak se zacne nacitat miniatura pro exploit a psp ukaze zelenou/cervenou/jinak zdeformovanou obrazovku, restartuje se a budete mit chickhen. Jsem si skoro jist, ze pokud to budete delat takto, tak se vam to povede napoprve :)

Kdyz jsem prejizdel na miniatury jinak, nez jak jsem vyse popsal (a jak to pise sam tekk v navodu), tak se vzdy jen seklo PSP a nic! Takze chybu delate klidne zde.. A jak rikam - jednalo se o obyc. Sony 8GB kartu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu