Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ChickHEN pro PSP TA-088v3/3000


tekken90

Recommended Posts

LIdi poradte jak to rozjet na psp 1000 jpn verze nemuzu na nej dostat ani chickhen...dostal jsem ho na slima ale na fat mi to nejde...neni tak nejaka zmena pro fat jen 1 obrazek ten tif ne jak na slima tech 5 ze jo??a kdyz otevru obrazky klik na MS a vyjede ten obrazek a nic a ni nezamrzne tak musim jeste otevrit sipkou doprava a pak jen zamrzne....thx za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 969
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jeste zkusim trosku poradit kdyz se pokousite o spusteni chickhen nastavte v nastaveni tematu na oreginal a tapetu nemejte taky,nechte v adresari photo jen chickhen zapnete psp najedte na photo a rychle sjedte dolu necekejte az se vam nacte miniatura slozky proste rychle sjedte az dolu zatim mi to ai na 15pokusu vyslo 13x,takze by to mel byt dobry zpusob na PSP3K

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skus tohle můj návod ale některýmn to funguje jiným zase ne mi to funguje na 100 % s pametovkou 64 MB

Tak pořád mi nešel dát hen do psp tak sem zkoušel různé finty atd... Nakonec se mi to podařilo: 1. Zapnu normálně PSP

2. Zajdu do skožky chickhen a načtu miniatury obrázků..., ale až se miniatury načtou rychle musíte ze složky pryč...

3. Odejdu ze složky photo a jdu spátky do ní - asi tak 3x

4. Potom otevřu složku chickhen a naskočí mi zelená obrazovka (psp se restartuje automaticky)

5. Na psp už je hen...

Nesmíte mít v UMD mechanice žádné UMD !!

Nahrál sem video kde je to natočené...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

uz to delam po 7. a stejne nic :(

Zkus to podle tohodle me to na 3k jde napoprve vetsinou

nastavte v nastaveni tematu na oreginal a tapetu nemejte taky,nechte v adresari photo jen chickhen zapnete psp najedte na photo a rychle sjedte dolu necekejte az se vam nacte miniatura slozky proste rychle sjedte az dolu zatim mi to ai na 15pokusu vyslo 13x,takze by to mel byt dobry zpusob na PSP3K
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak lidi, vyzkoušel jsem všechny návody, co tu byly, každý 10x a nic. Potom jsem zkloubením všech způsobů přišel na zajímavé řešení - jestli bude fungovat tak za :thanks: se zlobit nebudu :cheesygrin:.

1. Zásadní věc, co jsem dělal špatně bylo, že jsem dával složku ChicHEN do X:\PICTURE, ale patří do X:\PSP\PHOTO !

2. Zkopírujte věci podle tekkova nebo poWERova návodu, odpojte psp a dejte default sett.

3. Nevypínejte UMD autostart nebo UMD cache, je to zbytečný (nesmíte mít ale UMD v mechanice), stejně tak neotvírejte mechaniku, je to naprd (tedy mozna pro ty, co jim mechanika nacita neexistujici UMD mozna ne)

4. Zajedte v psp do slozky foto a pockejte az se vam nacte miniatura slozky ChicHEN, pockejte dalsich 5s a slozku otevrte. Nejedte nikam dolu, jen pockejte a asi za 2s se psp resetne. Wuolala!

Testovano 10z10 pokusu psp 3k

Edit: Mám Sandisk 8gb no fake

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

u kazdeho psp to vali jinak... ja zas musim sjet dolu... zalezi to na velikosti karty... a nejspis jeste na necem... ale nikdo nevi na cem

Asi máš pravdu, co psp to originál, holt každý si musí najít ten svůj způsob.

O.T. Jen tak mimochodem, psp 3k má naopak lepší display než 2k, těď porovnávám létající super ovečku (má červený plášť a létá na světle modrém pozadí) u loadingu Worms open warfare 2. Zatím co na psp 2k je duch dlohej jak ta ovce, na psp 3k tam nemá skoro nic. Ano je pravda, že je tam nepatrně vidět to řádkování, ale skoro se toho nedá všimnout. Ten obrázek nemůžete brát vážně, ptž foťák vyfotí statický obrázek v určitý čas a když se ten obraz pohybuje tak... zkuste si vyfotit CRT televizi a uvidíte. Nechci tu rozpoutat flame, je to off topic, jen jsem to prostě chtěl říci Jen mě štve, že u GTA je to řádkování vidět až moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prosimvas chtel bych se zeptat mam PSP 2000 s verzi 4.05 tu verzi 4.05 sem stahl z nejake orig. hry.. predtim sem mel asi 4.03 nevim ted.. No a chtel sem zkusit ten PSPident ale nevim kam to mam dat prolistoval sme to tu a nikde nic :( Dal se chci zeptat deto uz teda ze mi pudou ISO hry nebo aspon ty male programky?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu