Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Zkouška hry 3rd wave po patchi na xlive?


xDante1986

Recommended Posts

Dobrej nápad.:)

Když si to vezmete logicky, proč by vlastně Microsoft banoval? Vždyť akorát přijde o zisky za zákazníky používající službu GOLD, popřípadě MS points a piráti dále hrajou své nelegální kopie v klidu dál.

Nevím, kolik bylo nějakých těch banových vln od MS, ale myslím, že moc ne, kort v poslední době. Nepamatuji si, že by si někdo stěžoval, že dostal banánek. Dantemu podle mě nic nehrozí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sem podobnyho nazoru... pokud nebudou distributori tlacit na pilu.... tak to microsoft nechava prochazet... (pokud nehrajete nejak moc okate...)

nadruhou stranu nejde z tech her par % i mrkovosoftu ? ;)

EDIT > ojstisku [11-05, 21:09] xDante1986 hej napište ojtiskovi do toho topicu ať se teda taky přidá a testne to :D

xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

romeno ty tvoje kecy...tady byly kecy typu, že ho dostaneš hned apod...jak říkal killdalos ....hrál před dvěma měsíci dodnes v poho...právě kvůli vám panikářům je pak jen a jen bordel.....já hraju opatchovanou hru dnes už přes 3 hodiny a v pohodě....odteď už opatchované hry hraju pořád online

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale podííívejme někdo to konečně zkusil?Dante ty máš asi fakt koule :D Super díky konečně od někoho jasná odpověd ,internet je jen plný zpráv ,někdo říká to jiný zase ono....někde jsem tady i četl že BAN je prý okamžitý....tak hurý na nové hry hehe :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja si myslim pri pohledu na prodane konzole a tak, ze microsoft uz proste nezvlada davat bany to by potom nedelal nic jinyho :D a navic i kdybych dostal ten ban tak neni problem konzoli prodat a koupit novou takze jdu do toho tez ;) jinak nechci byt zadnej analolezec ale dobra prace od danteho, diky ti :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ha většina z Vás mi může děkovat...jsem pořád online a potvrdila se moje pravda, že stealth patche a x dalších věcí je hodně nadneseno a míra do jaké chrání bych řekl, že je velmi mizivá...což dokazuje fakt, že jsem půl roku online...nikdy jsem nekontroloval žádnou hru kvůli stealthu a pod....abez problémů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu