Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Mobile


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 713
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

vsadím se, že klucí od Polyphony, Sony a dalších společností teď sedí u PC, koukají na stránku teamu GEN, mačkají F5(snad jen to xD) a modlí se aby se něco nepovedlo, ale na druhou stranu se statisíce hráčů modlí aby se to povedlo, tak snad je bůh spravedlivej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konečně reálnější video a už to taky vypadá hrozně...nejdřív nalákaj na bůh ví jaký trailery a pak ukážou ten pravej a děs a hrůza...jo hodnocení to dostává blbý ani se nedivim když to vidim

Zatim snad nejlepší grafika závodní hry na PSP:dozey: Ale dokud nezahraju nemůžou soudit. Všechyn hry nejsou o grafice vemte si 8bitovýho mária...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zatim snad nejlepší grafika závodní hry na PSP:dozey: Ale dokud nezahraju nemůžou soudit. Všechyn hry nejsou o grafice vemte si 8bitovýho mária...

z čeho soudíš že je nejlepší? z myšlenej v tvé hlavě? eště si to nehrál ne? Zatim nejlepší závodní hry Ridge Racer 2 a FlatOut...pochybuju že to tohle změní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

armyk, na tom video to opravdu vypada hrozne.. To uz i midnight club 3 a Juiced 2 vypada lip.. Mozna i ty flatouty vypadaji lip. Z PSP se urcite da vymacknout mnohem vice - staci se podivat na Wipeout Pulse.. Tam se v kazde misi vsechno mozne hybe, krasne okoli a super grafika a hra jede na dostatecny pocet FPS ...

Doufam, ze v realu to bude vypadat mnohem lepe, nez na tom videu.. Uz mne zklamal herni mod, jeste grafika a u mne by bylo GTM pohrbene.. :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

grafika je průměrná(ten mercedes co je na videu ze začátku snad nikdy nebude v žádný hře vypadat dobře xD) bojím se těch odlesků(záběr proti slunci, kde jsou auta ze zadu jen černá) protože ze zkušenosti vím, že takové hry se dají hrát jen v úplné tmě aby bylo něco vidět(alespoň na FATku). Doposud hodnotím jako nejlepší závodní hru na PSP Race Driver 2006(kdo nehrál, ať zahraje), tak uvidíme jestli se tohle změní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mám odjeto prvních pár závodů a nějaký dojmy:

- má to pěkný intro :)

- grafika mi přijde fakt hodně pěkná, jedna z nejhezčích her na PSP

- je to první GT, které hraju, ale jízdní model mi přijde fajn. Jen mi připadá, že tu strašně chybí pocit rychlosti - hned v prvním autě, co jsem měl od začátku, jsem jel 160 km/h a vůbec to nepůsobilo tak rychle, jak v reálu. Teďka jsem koupil nějaký lepší auto, ale stejně to není žádnej zázrak. Ale u těch nejlepších aut tohle už asi bude v pohodě.

- jako hlavní problém bych viděl, že časem prostě bude chybět motivace to dál hrát. Bude strašně repetivní jen odjet pár závodů,koupit lepší auto a odjet dalších pár závodů... Ta kariéra tomu asi chybí, ale pokud vám tohle nevadí, tak je to asi ultimátní hra pro vás :)

Zatím mi přijde těch 6.8, co dalo IGN docela podstřelených, ale uvidíme časem :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si to konecne zahral a predcilo to me ocekavani. Zkurvenejsi hru jsem nevidel.. Nejvetsi zklamani roku? Zatim jednoznacne GTM a hned za nim Dirt 2, kde jezdi plechove krabice.

GTM - k realite to ma MOC MOC a jeste jednou MOC daleko! Co mi vadi? Treba to, ze zrychleni z 0-50, u nejakeho BMW, co jsem dostal do zacatku, je nejakych 10s? Ze na zavodnim okruhu jezdite AVG rychlosti ~50km/h? Ze to je tak "rychle", ze bych to auto predjel rychleji i na kole? Pozitek? Adrenalin? NUDA! Zabava je nekde u bodu mrazu! Co skvela fyzika? .. Zkuste si autem napalit ve stovce do zdi.. Stane se mu neco? Ze vahate.. ani skrabanec! A co grafika? Auta jeste uchazejici (ackoliv srovnatelna grafika je imho u Juiced 2, Midnoght Club 3 i u Colina...), ale okoli? Staticke a k tomu tak hnusne a kostickovane. Wipeout napr. vytahl z PSP MNOHEM vice! Okoli bylo hezci a uhlazenejsi a vse se se hybalo.. Je sice pekne, ze tu honily FPS, kdyz stejne nepoznam rozdil mezi timto GTM a treba jiz zminenym Juiced 2.. Vlastne poznam - Juiced 2 ma hezci grafiku.. okoli a mnohem lepsi ovladatelnost.. (a vice aut na trati?).. Bohuzel nejsem jediny, koho to totalne zklamalo.. Hral jsem to se spoluzakem v adhoc multiplayeru (infrastructure to jaksi postrada..) a NUDA totalni.. Oba jsme radeji poslouchali dale nudne ucivo, nez abychom pokracovali v nudnem a POMALEM zavodu.. Jedine, co se mi opravdu libi, je intro a hudba v intru.. Jestli ale vyvojari delali tech X let, co je hra oznamena, jen na intru, tak to je na povazenou.. Jaksi se mi zda, ze tu hru zplacli za tyden...

A zmineny Dirt 2? K tomu reknu jen jedno slovo - krabice! Kazdy, kdo si to zahraje, pozna.. Fyzikalni model nulovy, ovladatelnost.. Proste opravdu jak kdyz sunete krabici po desce.. Neuveritelne. Plus? Intro zde pro jistotu prakticky neni, takze zbyva jen dobra hudba v menu - od Chemical Brothers..

Je to jen muj nazor, moje mini Recenze.. Je to subjektivni nazor, pokud se to nekomu libi, tak ok, super.. Alespon vyvojari neztraceli cas uplne. Pro mne je to ale totalni zklamani, cekal jsem mnohem mnohem vice.. Z te trojice, co jsem dnes zkousel, vychazi nejlepe Motorstorm..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu