Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Mobile


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 713
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

To není nuda, to je simulace. A ano, simulace je pro některý nuda..

Tvrdit, že grafika je hnusná.. No.. Open you eyes guys :D. Jedna z nejlépe vypadajících her na PSP.

Hratelnost stejná jako u GT3 nebo 4 na PS2, tzn. perfektní.

Carrer mod chybět bude, to souhlasím :D.

Další věci co mi vadí sou - jen 4 jezdci na trati, ideální by bylo 8. Chybí infrastructure (zrovna tady by to bylo fakt super).

Jinak tahle hra naprosto splnila moje očekávání -> simulace závodění na PSP s velkým množství aut a tratí.

Já myslím že každej kdo hrál některý novější GT mohl vědět co od toho může čekat, a tyhle lidi to podle mě nemohlo zklamat. Ti ostatní ať se vrátěj k Shiftu :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro GT maniaka jako já super!

> Grafika se opravdu povedla,...(kdo říká že ne, lže):)

> Model poškození na nic... výkon PSP by to neutáhl(lepší nic, než něco)

> Hratelnost dobrá, kdo nezajel GT4 24hodin nepochopí!

> Prostě povedenej kousek

> chybí kariéra - to je hrůza

> jenom 4 auta aspoň6!

> infrastructure mi nevadí, vemte si jaký jsou online GT5 P. na PS3 prostě do vás narazí kokot a můžete to zabalit, závodění online není nic moc... To by pak někdo musel hlídat každej závod a banovat.

> Pro mě nejlepí závodní hra....

Dodám, že jsem subjektivně zaujatý fanoušek:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže pár mejch mostřehů.Ten pohled zevnitř auta je opravdu akčnější.Ovládání aute se zdá být realistický a to dost (kdo říká že ne,tak mu radím odpočiň si od NFS :-) ) Volba pneumatik je znát-nastavení podvozku je taky znát-trošku přitvrdit a snížit-auto se tak nehoupe do zatážek a nemá takovou snahu vynášet.Zvolit správný nájezd a rychlost do zatáčky-brždění až na poslední chvíli nemá cenu (zkončíte ve šťerku nebo zdi) na brdy se musí opatrně-jak začnou pískat gumy při zablokování,tak je zle. Komu se to blbě ovládá je rozmlsanej z NFS a to hodně-tohle je ovládání podle mího gusta. Jo a kontrola trakce taky funguje ale tu nepoužívám. A taky velká chyba je hodit jako první auto ve kterým se může svézt toho golfa (šnečí auto) to hráče moc nenamlsá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Největší fail tohoto podzimu spolu s Narutem. OMG takhle zklamaný aaa

- grafika - auta úžasná, ostatní na blití

- fyzika žádná

- model poškození žádný

- žádný pocit z rychlosti (není rozdíl mezi 100Km/h v GT a 30km/h v reálu)

- chování aut na nic

- protivníci IQ tykve

- chybí kampaň, motivace žádná

Zklamání roku, bohužel 800 aut si vybralo svou daň, mě by stačilo i 50, kdyby to jinak bylo Ok. Takhle se do fakt dá strovnávat s Toca race driver, což je hrůza.

GT jde tedy pryč, možná si stáhnu save a prohlídnu auta, ale jinak - zbytečný gigabajt na mé kartě :cry:

Pro mě tedy stále platí: FlatOut, MC: La Remix, Motorstorm.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Největší fail tohoto podzimu spolu s Narutem. OMG takhle zklamaný aaa

- grafika - auta úžasná, ostatní na blití

- fyzika žádná

- model poškození žádný

- žádný pocit z rychlosti (není rozdíl mezi 100Km/h v GT a 30km/h v reálu)

- chování aut na nic

- protivníci IQ tykve

- chybí kampaň, motivace žádná

Zklamání roku, bohužel 800 aut si vybralo svou daň, mě by stačilo i 50, kdyby to jinak bylo Ok. Takhle se do fakt dá strovnávat s Toca race driver, což je hrůza.

GT jde tedy pryč, možná si stáhnu save a prohlídnu auta, ale jinak - zbytečný gigabajt na mé kartě :cry:

Pro mě tedy stále platí: FlatOut, MC: La Remix, Motorstorm.

Prominte, ale vašim komentářům se musím opravdu smát. Jedná se o simulátor. Spousta lidí si myslí, že si tam bude driftovat a tak, ale to je velký omyl. Samozřejmě je to Váš názor a brát Vám ho nemohu.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 armyk: ja tomu chápem že je to niečo uplne iné ale je to môj názor, a je na mne čo ma bdue viac baviť..

no tak ja som si to zahral z kokpitu..ma to normálne chytilo :)

ja som nikdy na simulátory nebol..ale GT beriem ako legendu..z čias keď som hrával GT2 na PSx to bola pre mňa najlepšia hra

toto by som si aj na karte nechal keby mám viac ako 2GB..

myslím že sa nájde miesto pre lepšie hry..

len tak som uvažoval keby je tak kariéra ta je to zážitok fest lepší

no škoda...chýba tam to hlavné -motivácia ..je to len tak na odreagovanie..(moj názor)

ako sa už hore písalo "prejsť pár závodov, kúpiť pár nových áut" rýchlo omrzí..

grafika okolia ma sklamala dosť..

ale predsa len je to legenda :)

ale v budúcnosti , keď ma iné hry omrzia si na to určite nájdem čas..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prominte, ale vašim komentářům se musím opravdu smát. Jedná se o simulátor. Spousta lidí si myslí, že si tam bude driftovat a tak, ale to je velký omyl. Samozřejmě je to Váš názor a brát Vám ho nemohu.:)

Promiňte, ale Vy jste asi nehrál ostatní díly Grand Turismo, jinak byste toto nemohl napsat. Na toto GT jsem čekal už od prvních spekulací před 4mi lety a zklamalo mě, toť vše.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není nuda, to je simulace. A ano, simulace je pro některý nuda..

Tvrdit, že grafika je hnusná.. No.. Open you eyes guys :D. Jedna z nejlépe vypadajících her na PSP.

Hratelnost stejná jako u GT3 nebo 4 na PS2, tzn. perfektní.

Carrer mod chybět bude, to souhlasím :D.

Další věci co mi vadí sou - jen 4 jezdci na trati, ideální by bylo 8. Chybí infrastructure (zrovna tady by to bylo fakt super).

Jinak tahle hra naprosto splnila moje očekávání -> simulace závodění na PSP s velkým množství aut a tratí.

Já myslím že každej kdo hrál některý novější GT mohl vědět co od toho může čekat, a tyhle lidi to podle mě nemohlo zklamat. Ti ostatní ať se vrátěj k Shiftu :P

1) netvrdim, ze grafika je hnusna.. Tvrdim, ze neni super, jak se strasne proklamovalo, mela to bejt jedna z prednosti GTM.. Super opravdu neni. Jak jsem psal, stojim si za tim, ze Juiced 2 nebo uz X let stare Midnight Club 3 nebo treba Wipeout maji lepsi nebo minimalne srovnatelne dobrou grafiku.. Super se nekonna, kdo neni slepej, tak vidi hnusne okoli.. Tribuny.. Proste kosticky hnus! Staticke, jednoduche, nehybajici se.. A proste to jeste museli omezovat kvuli FPS, ktere rozhodne hre moc nepridavaji. Juiced 2 mi jede stejne plynule a detailu je tam vic.

2) pro infrastructure zrovna muzes pouzit Xlink kai.. Lepsi, nez nic.

3) Shift je hnus. Hral jsem GT2 a to je MNOHEM lepsi.. Pravda, asi nejsem jeste zkazeny novymi GT.

Pro GT maniaka jako já super!

> Grafika se opravdu povedla,...(kdo říká že ne, lže):)

> Model poškození na nic... výkon PSP by to neutáhl(lepší nic, než něco)

> Hratelnost dobrá, kdo nezajel GT4 24hodin nepochopí!

> Prostě povedenej kousek

> chybí kariéra - to je hrůza

> jenom 4 auta aspoň6!

> infrastructure mi nevadí, vemte si jaký jsou online GT5 P. na PS3 prostě do vás narazí kokot a můžete to zabalit, závodění online není nic moc... To by pak někdo musel hlídat každej závod a banovat.

> Pro mě nejlepí závodní hra....

Dodám, že jsem subjektivně zaujatý fanoušek:D

ad. grafika, viz. 1) u gejmzovo responz..

ad. model poskozeni.. nezvladalo? A to, co je u flatout je asi co..

ad. GT4 jsem nehral.. mozna proto nechapu. GT2 jsem hral - tak proto nechapu.

ad. infrastructure je nahodou super, muzes si zahrat s kamosema online.

Já jsem se hrou spokojen :love:

  • Grafika se mi líbí
  • Kariéra mi chybí
  • Simulátor je to výborný
  • Škoda,že jsou jenom 4 auta
  • Infrastucture mi chybí,chtěl bych si zahrát s kámošema
  • Hra mně narozdíl od NFS vůbec jako simulator nezklamala

ad simulator a NFS, NFS simulator nikdy byt nemelo, NFS je arkada trubko.. Tak to sem netahej. Jako simulator je to naopak strasne. Pokud jsi nekdy ridil prave auto nebo videl zavody na okruhu, tak bys nepsal takove hovadiny. Prijde mi, ze vyvojari asi nikdy zavody nevideli, ba dokonce, ze nemaji ani ridicak.

ad infrastructure, odpoved je xlink kai.. viz. vyse.

asi to bude tím, že je to simulátor a ne arkádová hra. :roll:

Ale prosimte.. Jako simulator je to uplne nepovede, k simulaci realneho vozidla to ma snad jeste dal, nez NFS, kde se auta odrazi od zdi.. Vybirani zatacek rozhodne nefunguje, jako u GTM. Auto rozhodne nejede tak pomalu (zkuste si natacet auto a uvidite, ze v 80 to bude vypada MNOHEM rychleji, nez v GTM..

Ještě bych dodal, že když se přepne na obraz z kokpitu tak působí mnohem rychleji, než v jiných pohledech...

Souhlas! Jedine tam to lehce pripomina real. Jen skoda, ze vyvojari jsou asi tak liny prasata, ze se nezmohli ani na to, udelat tam volant a proste cely kokpit jen zaplacly cernotou, takze je u kazdeho vozidla stejny.. Dobry posmel.

Vlastní hudba se dá zapnout, pokud dokončíte tu druhou skupinu v Challenge módu.

THX za poznatek.

Takže pár mejch mostřehů.Ten pohled zevnitř auta je opravdu akčnější.Ovládání aute se zdá být realistický a to dost (kdo říká že ne,tak mu radím odpočiň si od NFS :-) ) Volba pneumatik je znát-nastavení podvozku je taky znát-trošku přitvrdit a snížit-auto se tak nehoupe do zatážek a nemá takovou snahu vynášet.Zvolit správný nájezd a rychlost do zatáčky-brždění až na poslední chvíli nemá cenu (zkončíte ve šťerku nebo zdi) na brdy se musí opatrně-jak začnou pískat gumy při zablokování,tak je zle. Komu se to blbě ovládá je rozmlsanej z NFS a to hodně-tohle je ovládání podle mího gusta. Jo a kontrola trakce taky funguje ale tu nepoužívám. A taky velká chyba je hodit jako první auto ve kterým se může svézt toho golfa (šnečí auto) to hráče moc nenamlsá.

Realisticky? Dost? A ty si celkove odpocin od hrani a sedni do auta a zkus ridit, jako v GTM.. Jako v GTM ti to muze pripadat leda, pokud si pred jizdou das brko. A kazdy ziskava jine prvni auto.. btw.. Ale vsechny jsou shity.

no tak moje dojmy niesu veľmi podložené pretože som nedohral ani prvý závod a už som na kartu znovu kopíroval o 300% akčnejšíí a lepší MotorStorm

ale priklonil by som sa ku klubu sklamaných..

motorstorm rulez 8)

Souhlas. Motorstorm je z tria GTM, Dirt2 a Motorstorm, nejlepsi!

Největší fail tohoto podzimu spolu s Narutem. OMG takhle zklamaný aaa

- grafika - auta úžasná, ostatní na blití

- fyzika žádná

- model poškození žádný

- žádný pocit z rychlosti (není rozdíl mezi 100Km/h v GT a 30km/h v reálu)

- chování aut na nic

- protivníci IQ tykve

- chybí kampaň, motivace žádná

Zklamání roku, bohužel 800 aut si vybralo svou daň, mě by stačilo i 50, kdyby to jinak bylo Ok. Takhle se do fakt dá strovnávat s Toca race driver, což je hrůza.

GT jde tedy pryč, možná si stáhnu save a prohlídnu auta, ale jinak - zbytečný gigabajt na mé kartě :cry:

Pro mě tedy stále platí: FlatOut, MC: La Remix, Motorstorm.

Uplny souhlas!

Prominte, ale vašim komentářům se musím opravdu smát. Jedná se o simulátor. Spousta lidí si myslí, že si tam bude driftovat a tak, ale to je velký omyl. Samozřejmě je to Váš názor a brát Vám ho nemohu.:)

Ja se musim smat tobe, jakozto diteti, co nikdy nesedilo za jinym volantem, nez virtualnim a dokaze tu mluvit o simulatoru a realite.. Simulator ma byt co nejrealnejsi a ne co nejdebilnejsi. Nemyslel jsem si, ze se tam bude driftovat, jen jsem si myslel, ze se to ma blizit realu.. To bylo asi ta chyba.

Promiňte, ale Vy jste asi nehrál ostatní díly Grand Turismo, jinak byste toto nemohl napsat. Na toto GT jsem čekal už od prvních spekulací před 4mi lety a zklamalo mě, toť vše.

Pravda, GT2 je mnohem lepsi.. Nevim, jake je GT4, ale GT2 je opravdu mnohem lepsi, nez tohle..

.. nerikam to ze zaujatosti, protoze nez to vyslo, tak jsem sice kritizoval, ale kritizoval jsem to, co jsem vedel, ze mi vadit bude - kariera.. Vsimnete si, ze tu uz ted znova neomylam.. Proste jsem se jen teda tesil na tu SUPER grafiku a SUPER real like zavody.. Cekal jsem, ze to bude opravdu bomba, ze mne to alespon bude bavit v singlu, nehlede na career mod (nejaky random vyber trate a auta by tu ale fungoval mohl.. sere mne, ze si musim vse naklikat sam, byl bych rad, kdyby mi CPU neco predhodil).. Kdyz jsem shledl intro, byl jsem jeste namlsanejsi a rikal jsem si - tohle nemuze dopadnout spatne.. Dokonce jsem kvuli tomu rano drive vstal, abych si to stihl patchnout a hodit do PSP.. Tak se nedivte, ze mne to zklamalo. Cekal jsem od toho MNOHEM vice! ... nakonec mne pak po skonceni intra, v autobuse, prekvapil takovej nezabavnej, nerealnej hnus.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JInak ta kariéra štve a ta hodně, strácí se motivace něco hrát...

> hraju kvůli tomu abych si pak dal auta do GT5:D

any: multiplayer v závodních hrách j eo morálce(pokud zrovna nejde o motorstorm, kde de o to druhýho sestřelit), tady de o to vyhrát čestným, způsobem, proto to u mě strací...

A model poškození nechci, určitě by nešel udělat tak realistycký aby stál za to ho dát do simulátoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu