Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Mobile


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 713
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Konečně sem se dostal k PSP, zahrál sem si GT a musím souhlasit s Gejmsem... jednoznačně nejlepší závodní hra na PSP spolu s Tocou a F1. Grafika je na vysoké úrovni, hodně tratí, aut, skvělej jízdní model - hodně mi připomíná fyziku aut z GT4 a GT5P. Co se týče toho, že se hra zdá pomalá... jezděte s pohledem z kokpitu... tohle je simulátor a ne NFS nebo Midnight Club. Taky ale chápu zklamání z absence kariéry, ale hra samotná se dá spíš považovat za doplněk k PS3 GT5.

8/10

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anonymous_: chlape nevím kolik ti je ale už jen tím jak reaguješ se minimálně CHOVÁŠ jako malé dítě :roll: v první fázi si napsal mini recenzi že je to tvůj názor a ať ti ho nikdo nebere, OK tak ale proč když někdo napíše svůj názor tak mu do toho kecáš a zahlédl jsem i to jak někomu vyhrožuješ že jestli bude tu hru takhle obhajovat tak mu to smažeš. Promiň ale moderátor má jít trochu příkladem - chladnou hlavou, fórum řídit a nevyvolávat hádky. Nelíbí-nehraj.Já jsem fanda GT, hrál jsem všechny díly a i přesto že tam není kariéra tak si tu hru vezmu do vlaku když pojedu do práce a zaplácnu tak čekání na PS3 GT. Je to odreagovačka a bez tak to většina lidí stáhne z netu a pak hrozně řve že je to pro ně zklamání jak kdyby za to utratili bůhví kolik peněz....

K té pomalosti, kdo jel někdy na široké silnici například na okruhu tak ten pocit z rychlé jízdy je menší než když jedete po úzké trati z kokpitu jak píše kolega nade mnou.. Co mě trochu mrzí vyjma absence kariéry je to že přidali málo nových aut - je to jen import z GT4 tak si mohli dát trochu práce, málo bmw, ferrari, lamb, chybí nové modely a kor u japonců bych čekal že tam budou auta jako Evo X a jim podobné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aniž bych cokoliv četl, ta hra je super, simulace nemá chybu, po 10 minutách ježdění jsem z toho uplně vedle a proto to sem ještě jednou slušně napíšu. Need for speed je uplná .......

a tento názor je na .......

bo NFS a GT je uplně jiný typ závodní hry xD

btw.:nfs je hnusné xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro všechny co sou z tý hry unesený sem přidám i svůj názor...!!

je to hrůza a běs...grafika hrozná na to jaký na to byli trailery a všechno je hodně pod průměrem (to už tolikrát zmiňovaný NFS Shift sou na tom graficky mnohem líp), sou to hrozně vidět kostičky

tak ke hratelnosti...auta ty jedou jak když nejedou, je to hrozně pomalý a nudný, tudíž zatáčení auta a to jak se chová je dost příšerný a to nemluvim ani o bourání

jediný plusy, které na tom vidim je hodně aut a hodně tratí

a vzhledem k tomu že tam neni ani kariéra, takže vlastně neni důvod to hrát tak bych tomu dal hodnocení: 4/10 (a to jen kvůli těm autům a tratím + to že sem viděl i horší závodní hry)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anonymous_: chlape nevím kolik ti je ale už jen tím jak reaguješ se minimálně CHOVÁŠ jako malé dítě :roll: v první fázi si napsal mini recenzi že je to tvůj názor a ať ti ho nikdo nebere, OK tak ale proč když někdo napíše svůj názor tak mu do toho kecáš a zahlédl jsem i to jak někomu vyhrožuješ že jestli bude tu hru takhle obhajovat tak mu to smažeš. Promiň ale moderátor má jít trochu příkladem - chladnou hlavou, fórum řídit a nevyvolávat hádky. Nelíbí-nehraj.Já jsem fanda GT, hrál jsem všechny díly a i přesto že tam není kariéra tak si tu hru vezmu do vlaku když pojedu do práce a zaplácnu tak čekání na PS3 GT. Je to odreagovačka a bez tak to většina lidí stáhne z netu a pak hrozně řve že je to pro ně zklamání jak kdyby za to utratili bůhví kolik peněz....

Jestli mas nejakej problem nebo pocit urazet mou osobu, muzeme se sejit osobne. Rad bych se tedy podival na p. Velikana, kdyz dokazes na zaklade nekolika malo prispevku, (spatne) urcit muj vek. Jestlize ja se chovam (jak se nekdo po intenetu muze chovat? Muze se leda vyjadrovat) jako dite, tak ty se chovas jako maly harant, co se utrhl mamince z provazku. Jestlize opovrhujes necim nazorem, proc na nej sam reagujes? Jestlize se ti nelibi detinske chovani, proc se tak sam chovas? Odpoved je - pokrytec - to jsi ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak nevim no, je jasny ze tohle gt je sity hodne rychlou jehlou aby se prodavalo s psp go - ty obrazky co sony ukazovala pri uvedeni PSP1000 si vymyslela, neni tam kariera, vyzvy sou prejmenovany licence ktere jsou v kazdem dile a navic neco znamenaj - zavody az od urcity licence atd. (jestli ty vyzvy sou k necemu v tomhle gt tak sorry) grafika ujde ale myslim ze bych ji vymenil za lepsi s 30fps, taky me s*re ze ty automobilky se tam zobrazuji nahodne, jinak se mi to hraje dobre, proste GT, ja bych tomu dal tak 7/10

ps: jsem fanousek, ale fakt nevim jak me tohle bude bez kariery dlouho bavit :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu, proč, když tu někdo začne kritizovat grafiku, tak se do něj pustíte, že je to simulátor a né arkáda - to s tím přeci nesouvisí:roll:

Každopádně všichni říkali jak to bude super, všichni se těšili.... Mé očekávání to splnilo tak na 50% a po grafické stránce spíš -50.....

Detailnost aut je na vysoké úrovni, ale co: grafika tratě, stíny, shadery, zvuky, destrukční model, nějaká fyzika - to Gran Turismu na PSP asi nic neříká:roll:, ale některé hry už jsou dál:?

Vemte si třeba takový flatout - 2roky starou hru a zatím nepřekonanou.

Myslím, že ona ze všech závodních her vytáhla po výkonové stránce z PSPčka maximum. Podívejte:

Velmi detailní auta i tratě

3d tratě s možností vyjet mimo cestu

úchvatná fyzika

propracovaný destrukční model

8 aut na trati

A navíc kompletně zničitelné prostředí

Prostě tato hra nemá po grafické stránce konkurenci. Když si vezmete, že PSP musí vypočítávat chovájí 8smi aut + všech předmětů na trati, srážek, atd. - to je úchvatné. A shadery - odlesky krajiny na kapotě aut, na to GT muže zapomenout! (např. odlesk mostu při jeho podjetí). A navíc má i velmi chytlavý singleplayer.

Asi se na mě vrhnete, že to je arkáda a ne simulátor, ale položme si otázku, proč by takhle dobrý nemohl být i simulátor?

Nevím, jestli je to díky 800 autům, nebo 60fps, ale ta daň za to je vysoká....

Výhodu GT vidím hlavně v tom, že je to (krom F1 a TOCA) jediný závodní simulátor, takže nemá moc velkou konkurenci, ale zklamal mě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mna GT mobile uplne uspokojilo :-) kedze som odchovanec gt2,gt3 , gt4 tak uz ani nejak nemam chut hrat nejaku karieru a som rad ze to spravili tak ako to spravili , grafika je super proste klasika GT , ted drift mod je uplne super a co ma prekvapilo najviac je pohlad z vnutra auta a to ze v spatnom zrkadielku je vidno odraz :D i ked shitny ale je tam :D trosku ma mrzi absencia infrastruktury a to ze na trati su iba 4 vozidla :-( ale inak davam GT mobile 7/10 urcite na psp vyde este minimalne jedno GT a to uz bude parada :-) myslim ze to bude len taka vylepsena verzia ale zatial staci toto :-) prosto GT nieje pre kazdeho ... nie kazdy sa nauci jazdit ako sa ma :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro všechny co sou z tý hry unesený sem přidám i svůj názor...!!

je to hrůza a běs...grafika hrozná na to jaký na to byli trailery a všechno je hodně pod průměrem (to už tolikrát zmiňovaný NFS Shift sou na tom graficky mnohem líp), sou to hrozně vidět kostičky

tak ke hratelnosti...auta ty jedou jak když nejedou, je to hrozně pomalý a nudný, tudíž zatáčení auta a to jak se chová je dost příšerný a to nemluvim ani o bourání

jediný plusy, které na tom vidim je hodně aut a hodně tratí

a vzhledem k tomu že tam neni ani kariéra, takže vlastně neni důvod to hrát tak bych tomu dal hodnocení: 4/10 (a to jen kvůli těm autům a tratím + to že sem viděl i horší závodní hry)

chlapce asi si este nejazdil na okruhu :D:D:D:D si myslis ze preco sa to vola simulator ? :D:D:D:D

mozem potvrdit uplne rovnake chovanie auta ( seat ibiza ) na okruhu a v GT4 a gt mobile je vlastne to iste len v inom kabate :D takze prosim usetrite sa kecou ohladom pomalej jazdy a toho ako sa auta ovladaju ( nedotacavost a pretacavost vam asi nic nehovoria :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me, jako fanouska cely GT serie, hra nezklamala. Hratelnost je vyborna, kdo rika ze neni, mel by se vratit k NFS Shift aj. ;) Grafika je na pomery psp tez dobra - auta jsou vymodelovana opravdu detailne. Okoli trate uz na tom logicky tak dobre neni, ale... komu to vadi? Nekdo tu srovnaval GT s rizenim auta - clovek, co nekdy ridil auto jedouci rychlosti 180 a vice km/h, se krajinou asi taky kochat nebude. ;)

Co mi trochu vadi, jsou jen 4 auta na trati, ale nejde i nic moc podstatnyho. Dal bych si jeste postezoval na absenci kariery, ta by hre opravdu bodla. Chybejici infrastructure MP me ale netizi vubec - vazne nemam chut jet 1. vsechny kola jen proto, aby me v posledni zatacce nejakej sasek vytlacil. Model poskozeni mi nechybi, doted to slo i bez nej. Je to jizdni simulator, ne Demolition derby.

Pro me je to podle ocekavani nejlepsi zavodni hra na PSP, zadna jina me nedokaze zabavit prave jako GT.

zdielam s tebou tvoj nazor ....

uplne presne napisane

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ste naprostí kreténi. Proč porovnáváte hru jako je GT s FlatOutem do píči? Taky neporovnávám Call of Duty a ArmA ne? Posledních 5 stran v tomhle topicu je z 90% o naprosto NESMYSLNÝM porovnávání.

btw. už začali rozesílat kody na GT pro Go majitele

Bez-n-zvu-2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LOL já jsem čekal, že to někdo napíše:bash: Přečti si můj příspěvek nahoře.

Já neporovnávám Flatout a GT jako takový - jedno je arkáda, druhé simulátor, ale

proč nemůže mít GT kariéru?

proč nemůže mít víc aut na trati?

proč nemůže mít lepší fyziku?

proč nemůže mít destrukční model?

proč nemůže mít lepší grafiku?

Protože je to simulátor? NE!

Já se tu nebavím o nitru, driftování a o dalších "NFS featurach":roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LOL já jsem čekal, že to někdo napíše:bash: Přečti si můj příspěvek nahoře.

Já neporovnávám Flatout a GT jako takový - jedno je arkáda, druhé simulátor, ale

proč nemůže mít GT kariéru?

proč nemůže mít víc aut na trati?

proč nemůže mít lepší fyziku?

proč nemůže mít destrukční model?

proč nemůže mít lepší grafiku?

Protože je to simulátor? NE!

Já se tu nebavím o nitru, driftování a o dalších "NFS featurach":roll:

protože má 60FPS xDDD ale podle japončíků hra pod 60FPS není videohra xDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:dozey: já sem byl odkojenej na gran turismu 2 na psOne, grafika na tehdejší poměry byla katastrofální (dokonce je to napsané v recenzi v levelu z roku 2000 tuším), efekty? darmo mluvit.....ale ta hra měla něco co mě v táhlo, donutila mě si v obýváku sednout na bobek a držet ten dualshock deset hodin v kuse, celej od potu a s nervama v kýblu, byl to zážitek na kterej sem nezapoměl ani po deseti letech....byla to jediná hra kde sem si neřekl proč proboha mám jezdit 70 kol pořád dokola a sedět u toho dvě hodiny kvůli jednomu závodu? taková hra už nikdy nebyla....nevim co se od tý doby změnilo (PS2 ani PS3 nemám) ale doufám že to kouzlo zůstalo, du vyzkoušet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

proč nemůže mít GT kariéru?

proč nemůže mít víc aut na trati?

proč nemůže mít lepší fyziku?

proč nemůže mít destrukční model?

proč nemůže mít lepší grafiku?

Protože je to simulátor? NE!

Chováš se jak idiot, všechno co jsi napsal je mimo. Kritizovat - to ti jde dobře ...

- Destrukční model ? Je to simulátor, né FlatOut

- Grafika ? Myslim si, že to má velmi povedenou grafiku

Jediný je kariera co chybí a víc aut ? Nijak po tom nestrádám.

A proč by to nebyl simulátor ? Důvod ? Je to nejlepší simulátor na PSP - lepší prostě neni.

GT mě jako hra překvapila ... kromě karieri mi nic nechybí a pokud se vám nelíbí, tak jí nehrajte, nikdo vás nenutí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu