Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Mobile


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 713
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

já bych to řekl takhle: GT na psp nikdy nemělo být jako projížděcí hra ale hra kterou si prostě vždycky zahrajete třeba po cestě ze školy (přesně k tomu bylo psp určeno) takže kdo chce mít simulátor na pořádný projíždění tak si sedněte k ps1,ps2,ps3 a zahrajte si GT tam a nebo si sedněte k xku a zahrajte si forzu 2 xDD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím proč si stěžujete na grafiku... ty auta a i ty tratě vypadají na PSP moc dobře. Neviděl jsem hru kde by byly lepší modely aut. Kostičkovaný??? To chcete aby hra měla lepší rozlišení než PSP? jestli jste zhýčkaný z PS3, tak si uvědomte co je v tomhle za hardware. Jinak ta fyzika taky super(jasný někomu může vyhovovat něco jinýho)... dost mě baví driftovat(snažit se driftovat) na asfaltu. Že vám to přijde pomalý? Dejte si pohled zevnitř. Chápu že to někoho nemusí bavit, ale nechápu stížnosti na tu grafiku. Toca má grafiku poloviční a tam nikdo nenadával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě nejvíc dostala Ferarri formule za 8 miliónů :lol: to než vidělám tak mi bude 30 :D

P.S.:taky se vám zdá že to v 50ti kilomentrech v hodině trochu nereálně klouže jako kdybych jel po ledu,bo je to jen muj pocit? :D

Ja nevim, ale jelikoz jsem omylem prendal pametovku do jineho PSP, tak se mi smazlo save a hral jsem to znovu. 900k jsem mel za vecer.. Pak jsem si s kamosem zahral multiplayer, kde se crd davaji skoro free a uz na to ferrari skoro mam.. Hraju to tedy suma sumarum 1 den (vcera vecer se mi smazl ten save :( )

hra sa mi velmi paci akurat jedina vec co ma stve je okolo 10sekundovy auto-saving, aj vam to uklada tak dlho? ci len ja mam nieco chybne?

Trva trva.. Skoda je, ze to 8 sekund pise Auto-saving a pak to vse za 2 sekundy zapise na kartu. Pak to jeste vypisuje dalsi 3 sekundy, ze se to zapsalo (nevim z hlavy tu hlasku.. Saving complete.. nevim.. je to jedno). Kazdopadne, kdyz hrajes challenge, tak se ti to ulozi az kdyz z nich vyjedes do menu (na to bacha :D nevypinejte GT drive, nez vlezete z challange do menu..).

Btw javak810i ma ve sve podstate pravdu, jeho nazory nesouvisi s tim, zda je to simulator nebo ne. Ale je pravda, ze jsem si na vse, az na absenci kariery, zvykl. Destrukcni model by take potesil - nezalezi, ze je to simulator.. V realu se preci tez auta rozbiji, no ne? Minimalne nejake lehke opotrebeni pneu/motoru etc. v pripade narazu, tam mohlo byt. Na druhou stranu je pravda, ze v teto hre neni ucel bourat, naopak - jakmile nabourate, tak prakticky nema cenu to kolo dojizdet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak multiplayer mě dost nadchl.Je to vlastně to samí jako singl.Ale dá se tam vyhrát fůra peněz.Třeba teď sem s bráchou jel nirburgrink na 2 kola a on za první místo vyhrál 1 mega.Dobrej je ten jackpot jak se losuje.

Dopr.ele to abych si koupil druhý PSP pač u nás ho nikdo nemá a prachy na auta se hodí xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si dneska zkusil mulťák... Vykoukal jsem takovou zajímavou věc xD Jedu jedu na rovince 220km/h vs kámoš, kterej jede 150km/h a vžuuuum, projede okolo mě xD

Ani slipstream by tohle neumožnil xD

Mno přišlo mi to vtipný :D

Jinak hra je to dobrá, občas mi přijde že se přes screen mihne bílá čára, to dost čumim...

Načítání trvá hrozný věky... To třeba ujedu 1 stanici metra...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si dneska zkusil mulťák... Vykoukal jsem takovou zajímavou věc xD Jedu jedu na rovince 220km/h vs kámoš, kterej jede 150km/h a vžuuuum, projede okolo mě xD

Ani slipstream by tohle neumožnil xD

Mno přišlo mi to vtipný :D

Jinak hra je to dobrá, občas mi přijde že se přes screen mihne bílá čára, to dost čumim...

Načítání trvá hrozný věky... To třeba ujedu 1 stanici metra...

a nebylo to náhodou tí mže ty si měl km a on míle? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si dneska zkusil mulťák... Vykoukal jsem takovou zajímavou věc xD Jedu jedu na rovince 220km/h vs kámoš, kterej jede 150km/h a vžuuuum, projede okolo mě xD

Ani slipstream by tohle neumožnil xD

Mno přišlo mi to vtipný :D

Jinak hra je to dobrá, občas mi přijde že se přes screen mihne bílá čára, to dost čumim...

Načítání trvá hrozný věky... To třeba ujedu 1 stanici metra...

Jojo, pozoruju stejnej problem. Gejms se mi to pokousel vysvetlit rychlejsim startem diky spravnym RPM pri startu.. Ale kamosovi to jelo takhle faster i dale behem jizdy - presne, co popisujes...

Taky parim hlavne v metru - muzeme nekdy zaparit, az se potkame xD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli mas nejakej problem nebo pocit urazet mou osobu, muzeme se sejit osobne. Rad bych se tedy podival na p. Velikana, kdyz dokazes na zaklade nekolika malo prispevku, (spatne) urcit muj vek. Jestlize ja se chovam (jak se nekdo po intenetu muze chovat? Muze se leda vyjadrovat) jako dite, tak ty se chovas jako maly harant, co se utrhl mamince z provazku. Jestlize opovrhujes necim nazorem, proc na nej sam reagujes? Jestlize se ti nelibi detinske chovani, proc se tak sam chovas? Odpoved je - pokrytec - to jsi ty.

Ano napsal jsem podle toho jak se vyjadřuješ jako malé dítě a tím že se chceš scházet osobně si mě v tom jen utvrdil jak labilní jsi. Nevím co ti přišlo jako urážka p. Vztahovačná slečno ;) zkrátka když ty napíšeš názor nemáme ho brát osobně ale když ho napíše někdo jiný můžeš se zbláznit. Nevím co bylo na mém vyjádření a ukázání na to jak se chováš dětinské, trochu si to přečti než na to nesmyslně odepíšeš.. hlavně jsem tě nikde neurazil a ty mě hned začneš jako nervák osočovat že jsem malej harant a hned chceš někomu ukazovat své ego a skrytě mi vyhrožovat že mi namlátí? :) sory ale takhle se rozumný člověk nechová a že jsi moderátor neznamená že se můžeš chovat jak chceš. Takže pro příště napočítej do deseti než vyletíš jako čertík z krabičky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok, tohle je jasna urazka + OT => vicenasobne poruseni pravidel -> 6 bodu.. Necham to tu pro ukazku - snad je kazdemu jasne, kdo kde porusil pravidla a ze to nema neopravnene :)

Hrubé porušení pravidel

- urazka clena fora (moderatora; vicenasobna) + Spam & OT (vicenasobny) & Prispevek Nulove hodnoty & nevhodne vyjadrovani & (Zlocin proti cestine)

Kazdy musi vedet, kde jsou hranice.

Tak ted jsem zjistil, ze tento uzivatel tu jiz ma nekolik nicku, jiz za to je IP BAN.. Takze je to jasne :) Asi si resi nejake komplexy za drivejsi ban. Ban na ucet predtim nestacil. IP BAN to vyresi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Anonymous_: V první řadě určitě víš, co je to veřejná IP. Takže IP banem si připravil o vstup mnoho lidí, já tu měl tento jediný, žádný ban jsem nedostal až do teď.

Druhá věc, opravdu mě mrzí, že když se člověk vyjádří SLUŠNĚ k chování, které nebylo zrovna ukázkové - viz tvoje, tak jako za dob komunismu dostane ban. Já zapomněl, že jsme na diskuzním fóru.

Třetí věc je, že ty si mě urazil první, ale já dostanu ban, tak mi prosím nepiš nic o komplexu, takové chování jsem ještě nezazažil, aneb dej někomu s nervama v háji funkci :roll: ,že v inzerci neustále někdo porušuje pravdila, to se samozřejmě neřeší, ale nevím jestli si si teď něco dokázal, jestli ti tato funkce posiluje ego, ale když neumíš něco řešit jako dospělý člověk, tak nedělej móda. Aby se člověk bál něco vytknout.....

Mimochodem, že to pravdilo obsahuje zločin proti češtině, alespoň mi něco říká diakritika ;) Urážet si mě začal první a OT si také napsal jako první, já reagoval na pocit z jízdy ve hře a na okruhu ;) Tak by sis měl dát sám sobě pokud by si byl férový...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....Btw javak810i ma ve sve podstate pravdu, jeho nazory nesouvisi s tim, zda je to simulator nebo ne. Ale je pravda, ze jsem si na vse, az na absenci kariery, zvykl. Destrukcni model by take potesil - nezalezi, ze je to simulator.. V realu se preci tez auta rozbiji, no ne? Minimalne nejake lehke opotrebeni pneu/motoru etc....

Konečně někdo, kdo mě pochopil :), mě vůbec nešlo o srovnání arkády se simulátorem, to je zhovadilost, ale některé věci mi tam prostě chybí...

Destrukční model je náhodou super věc - nabouráte, poškodí se vám auto - zhorší se jízdní vlastnosti. Ale jinak už jsem si taky celkem zvykl, sice se někdy objeví pár "ROFL situací" s nějakou botou ve hře, ale jako oddychovka od motorstormu je dobrá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chováš se jak idiot, všechno co jsi napsal je mimo. Kritizovat - to ti jde dobře ...

- Destrukční model ? Je to simulátor, né FlatOut

- Grafika ? Myslim si, že to má velmi povedenou grafiku

Jediný je kariera co chybí a víc aut ? Nijak po tom nestrádám.

A proč by to nebyl simulátor ? Důvod ? Je to nejlepší simulátor na PSP - lepší prostě neni.

GT mě jako hra překvapila ... kromě karieri mi nic nechybí a pokud se vám nelíbí, tak jí nehrajte, nikdo vás nenutí ;)

on že se chová jak idiot? se podívej na sebe, jak to bereš? podle sebe soudim tebe? já s nim souhlasim GT je naprosto příšerný (stejně jako ty všchny nový hry Cloudy, MotorStorm a i co mě nějak zatim moc neuchvátilo Dirt 2, Naruto)

řiká jen svůj názor

podle čeho berete že je to simulátor, podle toho že si jde dát pohled ze vnitř auta, kterej je mimochodem eště horší než pohled na auto? podle toho že to výrobci řekli? vždyt ta hra je totální blbost, když je to ten "silmulátor" tak proč tam neni destrukční simulátor, proč je to tak pomalý a proč tam neni větrnej pytel? proč je zatáčení úplně nereálný?

ani nemluvě o grafice

a totální tečku u toho udělali tim že tam neni ani kariéra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice trochu přehnané:roll:, ale víceméně souhlas:?

Jen bych nesouhlasil s tím, že všechny ty nové hry stojí za h****, za to podle mě stojí jen NFS shit a Dirt 2, Motorstorm se povedl a GT a Naruto jdou. Ale jak říkám zas je to jen můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vidim že na to má každý jiný názor... stojí to za to vůbec stahovat?:D
Stoji, vyzkousis a bud te to chytne, nebo ne ...
ale jako oddychovka od motorstormu je dobrá.
Ja naopak beru Motorstorm jako oddychovku :D
podle čeho berete že je to simulátor, podle toho že si jde dát pohled ze vnitř auta, kterej je mimochodem eště horší než pohled na auto? podle toho že to výrobci řekli? vždyt ta hra je totální blbost, když je to ten "silmulátor" tak proč tam neni destrukční simulátor, proč je to tak pomalý a proč tam neni větrnej pytel? proč je zatáčení úplně nereálný?
serie GT vzdycky byla simulator a nekdo tu napsal, ze se verze na PSP chova stejne jako GT4. Ja hral jen dvojku a trojku, tak nevim, ale realny mi to celkem prijde. Pohled na auto byl vzdycky spatnej. Pomaly? Jasne ze je to pomaly, jestli mas pomaly auto. A realny zataceni je podle tebe co, to ze v NFS vyberes zatacku ve 200 kmh ?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sem testoval pneumatiky a musím říct že na NORMAL se nedá jezdit-auto vůbec nedrží.Pak sem zkoušel rozdíl mezi S3 a R3 a na kole sem udělal rozdíl přez 4s ve prospěch R3.Takže rozdíl je znát.Jezdil sem na okruhu ve Valencii. Mohlo by to pomoct těm komu se to špatně ovládá a radím zvolte jiný pneu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu