Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Gran Turismo Mobile


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 713
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak jsem si včera zahrál GTM a musím říct, že mě to zklamalo, protože z ukázek a gameplayu to vypadalo dobře. Hratelnost je ubohá, prostě po nějaké chvíli vás to přestane bavit, protože je to pořád dokola. Jinak komu se tato hra líbila, tak doporučuji hru SBK Superbike World Championship 08-skoro stejná grafika a hratelně také stejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prozradim jeden objev,kdo chce hned do začátku Mercedes-Benz SLR McLaren v červené barvě, tak jděte na tuhle stránku http://eu.gran-turismo.com/au/products/gtpsp/skills/ a zahrajte si flashovou hru ve který musíte získat co nejvíce bodů a pokud se dostane na tachometru do modré zony na konci zadáte email a obdržíte po chvíli kod na stažení z playstation store

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prozradim jeden objev,kdo chce hned do začátku Mercedes-Benz SLR McLaren v červené barvě, tak jděte na tuhle stránku http://eu.gran-turismo.com/au/products/gtpsp/skills/ a zahrajte si flashovou hru ve který musíte získat co nejvíce bodů a pokud se dostane na tachometru do modré zony na konci zadáte email a obdržíte po chvíli kod na stažení z playstation store

tak mercedes mám stažený, ale ve hře ho nikde nemám... ví někdo jak ho tam dostat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau decka hej tak chtel bych se o tehle hre granturismo na psp:psp: pobavit jaky nato mate nazor ja mam takovy: menu auta prostredi vsechno je vinikajici ale jedno me hodne sklamalo rychlost ta je nejaka blba proste na takcaci mam 30 km v hodine a nezvladam zatacku a taky kdyz jedu a jek se mi obevuje trat a ty okoli tak se mi zda ze na misto 100 km v hodine jedu tak 50 km v hodine tak to je muj nazor a co ? jak se vam libi ta hra a nazory?:wohow:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

cau decka hej tak chtel bych se o tehle hre granturismo na psp:psp: pobavit jaky nato mate nazor ja mam takovy: menu auta prostredi vsechno je vinikajici ale jedno me hodne sklamalo rychlost ta je nejaka blba proste na takcaci mam 30 km v hodine a nezvladam zatacku a taky kdyz jedu a jek se mi obevuje trat a ty okoli tak se mi zda ze na misto 100 km v hodine jedu tak 50 km v hodine tak to je muj nazor a co ? jak se vam libi ta hra a nazory?:wohow:

no nevím já mám na tacháči 250 a zvládám;) s tím pocitem rychlosti- nevím jaký by to bylo reálně vidět svoje auto ze zadu 3 metry daleko, ale pocit rychlosti při pohledu z kokpitu je v poho. Akorát tam občas vyskočí nějaká ošklivá textura.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevím já mám na tacháči 250 a zvládám;) s tím pocitem rychlosti- nevím jaký by to bylo reálně vidět svoje auto ze zadu 3 metry daleko, ale pocit rychlosti při pohledu z kokpitu je v poho. Akorát tam občas vyskočí nějaká ošklivá textura.

jo jasne no a co rikas na reli to se mi taky moc nezda a tobe no ale rikam zatim sem hral jenom ty treninky no he he:psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak vidim že na to má každý jiný názor... stojí to za to vůbec stahovat?:D

Je fakt, že chování aut v zatáčkách docela posral*. V 60km/h mě to vyhodí u celkem pomalý zatáčky na písek, což je demence. To fotr takhle jezdí normálně a to nemá žádné sportovní auto. V singlu se to může trochu vyladit pneumatikama ale v challange bohužel, také jsem zatím nezkoušel co udělá změna fyziky na profesionala. Každopádně pohled za autem je nepoužitelný, takže jezdím z kokpytu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je fakt, že chování aut v zatáčkách docela posral*. V 60km/h mě to vyhodí u celkem pomalý zatáčky na písek, což je demence. To fotr takhle jezdí normálně a to nemá žádné sportovní auto. V singlu se to může trochu vyladit pneumatikama ale v challange bohužel, také jsem zatím nezkoušel co udělá změna fyziky na profesionala. Každopádně pohled za autem je nepoužitelný, takže jezdím z kokpytu.

jono chlape mas pravdu proste kdyby tu fyziku udelali tak nejak lepe tak je to nejlepsi hra na psp no ale este uvidim treba se mi to zacne libit a na tu deb-lni fazika v zatackach si zvyknu a budujezdiiit jako dabel he he

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu