Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jde CF + ISO na PS3 ??


shit

Recommended Posts

panove zadny navody nema smysl psat,uz jsem to rikal nekolikrat: na novych ani starych evropskych verzich zatim ISA nejdou! Ja mam PS3 z uplne prvni serie co byla v USA, coz jsou spolu s japonskymi prvnimi seriemi jedine kousky na kterych ISA bezi...a ty uz nikde nesezenete,jedine nekde na ebay silene predrazene:idea:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 79
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

panove zadny navody nema smysl psat,uz jsem to rikal nekolikrat: na novych ani starych evropskych verzich zatim ISA nejdou! Ja mam PS3 z uplne prvni serie co byla v USA, coz jsou spolu s japonskymi prvnimi seriemi jedine kousky na kterych ISA bezi...a ty uz nikde nesezenete,jedine nekde na ebay silene predrazene:idea:

Chci se zeptat, kdyz bych si tu PS3 se serii jako mas ty sehnal, pujdou na tom ISA porad nebo udelaji hry, ktere se na tom nerozjedou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat, kdyz bych si tu PS3 se serii jako mas ty sehnal, pujdou na tom ISA porad nebo udelaji hry, ktere se na tom nerozjedou?

Predpokladam ze to dopadne tak ze novejsi hry uz nepujdou ..ale zatim bezi vse co vyslo a vychazi.

Ale taky se da predpokladat drive nebo pozdeji loader na novejsi masiny a hlavne evropske verze,takze v tomhle smeru se neni ceho bat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predpokladam ze to dopadne tak ze novejsi hry uz nepujdou ..ale zatim bezi vse co vyslo a vychazi.

Ale taky se da predpokladat drive nebo pozdeji loader na novejsi masiny a hlavne evropske verze,takze v tomhle smeru se neni ceho bat :)

Jasny, to mi bylo tak nejak jasny. PS3 nejak vubec nerozumim, takze kdyz se vymysli na new verze ISO loader, da se nejak PS3 upnout na vyssi fw, nebo na cem jede? Docela premyslim, ze si to koupim, ale vzdy jak u PS1,PS2 tak i u PSP jsem cekal az hackers udelaji nejakej 100% krok, abych byl nelegal a vse mi jelo gratis......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...
Ty FW ze zacatku maji co nabidnout ;) tady mas Super podporu starsich her, takze zas takovou volovinu si neudelal ;)

Ja mam k PS3 docela blizko (13k :D )

nwm prostě já bych ani nestahoval hry pro PS3, hra pro PS3 si zalsouží neajkejc těch 1500 kč to klidně dám ale pro PSP sem si nekoupil ani jedno UMD a ani nekupim :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeste stahovat tolik gb (kdyz Blueray muze mit az 60gb...) :D :D Z rapidu 120 linku a pdyz ses u konce smaznou to! :D

Kdyz se bude ripovat Update, tak se usetri 60 MB :D

btw vetsina uz tu ma neomezene linky, takze 30 GB by za vejkend slo ;) ( :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Upřímně neni ta otázka trošku Pič**** jakby ta hra mohla mít víc jak 8GB na kterým přenosným disku by to asik bylo diT´DVD nejvetší je 8GB takže víc ta hra než 8GB nebudu mít je to to stejný jako na PC.A aji kdyby tak já si rači za dva týdny stahnu 50 GB hru něž na ní šetřit půl roku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeste stahovat tolik gb (kdyz Blueray muze mit az 60gb...) :D :D Z rapidu 120 linku a pdyz ses u konce smaznou to! :D

Hry na PS3 zatim nepresahuji ani 20GB (Vetsina se pohybuje kolem 4-8GB) a na spouste lepsich trackerech je bez problemu sezenes i kdyz ja radeji vyuzivam privatni FTP server.

Pokud mas aspon 4Mbit pripojeni bez FUPu,neni stahovani PS3 gamesek vubec zadny problem.Horsi je to se skladovanim...ja na to kupuju externi 500GB disky - stahuju uplne vsechny hry co na PS3 vychazeji a zatim mam zaplnene sotva dva,takze tohle bych take nevidel jako nejaky vetsi problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hry na PS3 zatim nepresahuji ani 20GB (Vetsina se pohybuje kolem 4-8GB) a na spouste lepsich trackerech je bez problemu sezenes i kdyz ja radeji vyuzivam privatni FTP server.

Pokud mas aspon 4Mbit pripojeni bez FUPu,neni stahovani PS3 gamesek vubec zadny problem.Horsi je to se skladovanim...ja na to kupuju externi 500GB disky - stahuju uplne vsechny hry co na PS3 vychazeji a zatim mam zaplnene sotva dva,takze tohle bych take nevidel jako nejaky vetsi problem.

Na to clovek musi mit penize :D A jde o rychlsoti netu a prave o tom stahovani... tobe jdou hrat stazene hry narliza? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu