Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Grand Theft Auto: Chinatown Wars PSP


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 580
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíc přispívající

co mam dělat s tema dodavkama jak tam jen tam jezdej po meste a maj nad sebou tu šipku....

Musíš vymlátit ven toho řidiče a potom sní dojed k sobě před garáž, tam "odvaříž" (nevim jak se tomu řiká :lol:) dveře a dostaneš nějakou zbraň, protože je od Ammu Nation ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mě nejde nic na tom social clubu ono to chce přihlášení do PSN a já to tam zadám a napíše to sorry a napíše to ještě toto :

There was a problem linking your PLAYSTATION®Network account.

We could not complete your link request.

The Sony PLAYSTATION®Network account specified could not be found. If you created this account using the PSN website, you will need to bind your PS3 account to this one.

Please close this window and try again.

to je asi jenom na PS3 a na PSP ne nebo jak ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abych sem už taky konečně napsal tak....

hra je podle mě výorná, mise zábavný,prostě jedna z nej her co sme hrál...

ale jediný a velký mínus co mě mrdá je NAVÁDĚNÍ NA GPS!!!! to je fakt na ho*no.... jedta delam misi cash a burn(nebo nějak tak) a nemuzu ji udelat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak abych sem už taky konečně napsal tak....

hra je podle mě výorná, mise zábavný,prostě jedna z nej her co sme hrál...

ale jediný a velký mínus co mě mrdá je NAVÁDĚNÍ NA GPS!!!! to je fakt na ho*no.... jedta delam misi cash a burn(nebo nějak tak) a nemuzu ji udelat :D

co v té misi děláš ? házíš molotovy z auta ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nene,chodím s plamenometem a pálím takový bedny

Tu misi jsem taky dělal nadvakrát:D:DMusíš vždycky pálit bedny a pak hned přeměnit zbraň a střílet do těch blbečků:wohow::wohow:Jinak jsou tam 2 křížky na uzdravení to musíš zvládnout:wohow::wohow:8):psp::psp:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

někdy tě to nutí objet to celý když to můžeš vzít po chodníku :D to je taková jediná chyba jinak je to super :D

ale tak normální GPS tě nevede přes chodník... :D

A jinak se mi podařil udělat krásný obrázek. Je to mise kde sem musel zabíjet ty chlápky jak přijížděli na motorkách a vzniklo:

20091025203738.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ale tak normální GPS tě nevede přes chodník... :D

A jinak se mi podařil udělat krásný obrázek. Je to mise kde sem musel zabíjet ty chlápky jak přijížděli na motorkách a vzniklo:

20091025203738.png

mš se tam nahromadilo asi 7 tak pěkně do řady a stal se z toho zátaras :D

EDIT: jakým programem si dělal screen ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

našel jsem na netu tohle: http://gta.cz/chinatown-wars/clanek/o-hre-faq hned 3 otázka s odpovědí, je:Jsou ve hře helikoptéry?

Ano, avšak doposud nebyla nalezena žádná, s kterou byste mohli létat.

znamená to, že ve hře jsou vrtulníky, který můžeme vidět jen jak lítají, nebo že ve hře jsou vrtulníky s kterýma můžeme lítat, ale ještě sme je nenašli? sory za spam, ale sem tak trochu blbej, tak se ptám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

našel jsem na netu tohle: http://gta.cz/chinatown-wars/clanek/o-hre-faq hned 3 otázka s odpovědí, je:Jsou ve hře helikoptéry?

Ano, avšak doposud nebyla nalezena žádná, s kterou byste mohli létat.

znamená to, že ve hře jsou vrtulníky, který můžeme vidět jen jak lítají, nebo že ve hře jsou vrtulníky s kterýma můžeme lítat, ale ještě sme je nenašli? sory za spam, ale sem tak trochu blbej, tak se ptám...

NO myslim si ze to znamena ze je muzem jenom videt ale nemuzem je ridit...:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu