Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Killzone 3


tekken90

Recommended Posts

Desmond sty arábie sou drsný fotky,si vubec nedokážu představit ty dva jak jsou na tý fotce jak přijdou domů a sednou k ps a začnou pařit :D:D

Hra mi dneska došla mám hotovou první misi v singlu,to zničený město to je nádhera na to koukat 8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 301
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Pokud se jedná o originální koupitelnou hru, není problém :) Problém nastává, když to hraješ třeba 2 týdny před vydáním, to už je trochu nápadné, ale hodně lidí, z mého friend listu, hrálo hry třeba 3 dny před vydáním, a nic :)

Snad každá hra se v různých regionách vydává v různých dnech, rozptyl může být i měsíc, takže je to Sony úplně jedno. Nemusíš se bát :) Spíš se boj, že si nezahraješ multiplayer, protože tam nikdo nebude :D

PS: Kdyby to Sony postihovala (nebo i MS apod.), tak by nemohly vzniknout recenze a preview na hry :)

MS za to banuje jen tak mimochodem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srig: Já to koupiul za 1550 i s poštovnym, a stojí to za to. jsem naprosto nadšený, Single je krátký, ale perfektní a mulťák jedna báseň :) Líbí se mi, že v MP není převaha jednoho týmu - pořád se posouvá bojiště, takže se nedá moc kempit, ale ani ztratit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak jsem si dneska prinesl domu KZ3...zatim jsem zacal se singlem a musim rict, ze kz nezklamala. naslapana akce, zvuky slyset vsude - zepredu zezadu. a grafika fakt perfektni. osobne se mi tenhle apokalyptickej design moc libi.

skoda, ze nemuzu vyzkouset 3d , nicmene i na projektoru je to perfektni.

pravda je, ze nebyl uz takovej wow efekt jako kdyz jsem videl poprve KZ2, nicmene supr.

takze konec psani, jdu pokracovat...;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, ja si to koupil abych si na PS3 po delsi dobe zastrilel. Demo bylo dobre jak SP tak MP. Do PS3 jsem to dal asi v 18h a zacal hrat. Tak nejak jsem si rikal, ze si hodku zahraju a necham to na sobotu. Jenze porad neslo prestat, zadne "hluche" misto :) Tak jsem to vypnul po 3 hodinach.

Akce je to brutalni, ovladani (a to FPS na PS3 nehravam) je v pohode. Zadne pomale mireni uz tam neni. Pro me zatim 8,5/10 !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkousel jste nekdo KZ3 s Move? Ja jsem si dohral pekne demo, ktere je opravdu povedene a rekl jsem si ze zkusim move na vlastni kuzi a byl jsem mile prekvapen. Z videi mi to prislo neovladatelne, ale zachazi se s tim celkem sikovne, sice je to diky castecnemu autoaimu jednodusi, ale urcite se to tak da hrat.... za gamepad bych to ovsem nevymnenil :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem si proto šel na poštu a na veterana dohráno za 5hodin 15 minut. Celkově mi to přišlo o hodně jednodušší než KZ2. S trochou nadsázky tvrdím, že na normal dokončit poslední level a zabít Radeca mi trvalo skoro delší dobu, než celý KZ3...

Uvidím co Elite obtížnost, do které se pustím dnes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DeSmond: Já s Movem hraju pořád (singl i multi) a baví mě to, je to lepší než gamepad. Mnohem líp se míří se sniperkou, a je to lepší na běžící hráče. Na přesnost to moc není, jakmile zacílíš tak je ta kamera nešikovná, ale jinak mi to dost vyhovuje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si to říkal, ale na sniperku nemá Move konkurenci (míření s gamepadem je hrozně pomalé), na rychlost reakcí a přesnost taky ne, ale na střelbu na dálku to je na prd - od boku to nejde, a při zamíření je kamera nepovedená, pokud cíl běží tak ho skoro nejde trefit.

Koncový boss byl super, líbila se mi ta variace, že se úkoly postupně měnily a nebylo to dokolečka :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu