Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Firmware 3.01


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 117
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nil3E: Si z města co?! Jelikož zaseklej kombajn takhle nikdy znít nemůže a ani nebude :wohow::wohow:

Nechápu proč kvůli tomu že vydali SLIM verzi mi musej kazit moje FATko takovym hnusem!

Recese Hňup* :lol: ...ne z Města nejsem,jsem z Vesnice :)

btw.: Class jaguar zní podobně,oprava :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to dopadne stejne jako tenkrat FW 3.0 u PSP tak to bude katastrofa. Ohlaseno strasne moc novinek a bombovejch funkci, hlavne emulace PS1 her a kdyz to vyslo tak to byl totalni shit, emulace PS1 her jen kdyz mate doma (v ty dobe uplne novou) PS3 a u vsech funkci nake ale nebo zpoplatneni.

Ja jen nevim co je takovej problem udelat, aby PS3 emulovala PS2 hry, to by mel bejt snad jasnej zaklad, to me strasne s*re. Nepochopitelnej marketing tohle, spousta lidi nastvanejch

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ano, zítra společně s PS3 Slim (který už má 3.00 předinstalovaný)

http://www.vg247.com/2009/08/31/ps3-firmware-30-now-in-devs-hands-launch-tomorrow/

Dnes jsem byl na Chodově c SONY centru, jestli by mi neprodali slima teď kdybych jim dal litra dyško(čekal jsem, že to nevezme). Nic méně jsem se dozvěděl, že PS3 Slim bude představena až na Infě:D tak jsem dostal záchvat smíchu a odešel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zvládala 60GB verze, ale co si budeme povídat SONY má pravdu. Komu se chce dnes hrát PS2 tituly, když tu máme špičkové PS3 tituly? Ikdyž RE4 stojí za to,... ti kdo chtěli zpětnou kompabilitu tak maj 60ku.

Ja bych hral PS2 hry, protoze jsou mnohem lepsi. Jeste, ze mam i PS2. ^^

A pro fnukace: Tady mate alespon nejake PS2 tituly na PS3.

http://ps3.ign.com/articles/101/1019848p1.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je už to firmware?

Ano uz je - instaluji :cheesygrin:

Edit: Nice je to opravdu velka zmena nove uvitaci logo,XMB je take nove a friends jsou v takovem ramecku :lol:,nove hodiny,v PlayStation Network je Whats New.

Ale pozooooor podpora DivX nad 2 GB a nebo new codecky? kazdopadne pro me jedna z dulezitych veci :)

A ten obdelnicek s hodinama ti ukazuje kolik friends mas prave online ;)

Ja jsem s timto fw naprosto spokojen :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nainstalovano.

Co to ku*va je..? Co to je za logo pri spousteni? Co to je za obrovsky pismo v menu? Co to je za hnusnej obdelnicek s hodinama v pravym hornim rohu? Kam zmizelo logo pri spousteni her...?

Nejveci shit, neinstalovat, priserne hnusny cakly japonsky menu, firmware pro duchodce, shit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu