Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Scribblenauts.


omgwtfomg

Recommended Posts

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

wow, jen si nedokážu představit to ovládání, předpokládám že u toho bude nějakej katalog možnejch příkazů :)

Tj :P prej tam bude nejak 10 000 veci... coz je docela slusny :D

Ted jen jestli to bude taky zabava...a o co tam vubec pujde. :cheesygrin:

No myslim ze pujde vzdycky o to sebrat tu hvezdu, ale hlavni je ze to muzes udelat nespocet zpusoby.

Edit: no tak nejen o to... bude tam vic ukolu... treba ten z videa zachran velrybu atd...

Tady je jeste nejaky video z youtube, ale snad tam umite hledat sami :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...
tak to nevim odkud si to stahoval,moje verze má po ořezání 26.7mb

jinak musim říct první dojmy zatim naprosto perfektní hra,napsal jsem railgun a hodilo mi to railgun :D

je tam spousty blbostí ale naštvalo mě že sem se zasek hned u prvního (1-1) levle :)

edit- máš pravdu že pote extrahaci se to zvětší takže mám 32mb velikostjá sem si toho nevšim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zasek v prvnim levelu, to snad nemyslis vazne :)

mas 2 z nich dat neco co souvisi s jejich profesi. tohle bylo i v tom preview videu kde ukazovali moznosti hry. tak policajtovi das treba pistoli a kucharovi varecku, ale tech moznosti je tam hodne, tak urcite vymyslis i neco vlastniho.

jinak na hlavnim menu nevidim nic nedodelaneho, je tam tlacitko start a to je vse co potrebujete. jinak slouzi jako takove hriste, kde si muzete volne zkouset ruzne veci, coz je mozna jeste vice zabavnejsi nez samotna hra :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu