Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Scribblenauts.


omgwtfomg

Recommended Posts

  • Odpovědi 59
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

seznam je (imho) neco jako cheatovani... proto na nej kaslu. Alespon si protrenuju slovni zasobu.

BTW.. dost pomaha lupa..

A scribblenauts, jako slovo, neni zadny bonus, ci easter egg.. Ty mapy se oteviraji u ruznych tematickych slov.. Tusim, ze treba i robot, jet.. atp. Takze scribblenaut(s) neni zadne specialni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen ty levely jsou zatim dost lehke... Mam teda jen vsechny z prvniho az tretiho sveta. :) Zasekl jsem se maximalne tak na 10 minut zatim. A dost se jich da vyresit stejnym zpusobem, napr. jednoduchym preletnutim mapy (wing/s), nebo pomoci fishing rodu aj. :)

Jo, a tusi nekdo, co je v te hre šiška? :cheesygrin:

Btw... Da se prezit nuke? Shelter mi to znicilo. ^^

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, action jsou vicemene lehke.. Zvlast 1-3 kolo.. Ale pockej v takovem 6. svete, tam prituhne nejen v klasickych misich, ale i v tech action..

Jinak - podarilo se nekomu zjistit, co se ma udelat v te misi, do ktere se teleportujete teleportem? Pochopil jsem, ze to dole by meli byt vyvojari (na zdi a na te karce je logo te vyvojarske firmy).. Jen nevim, zda je tam nejake opodstatneni nebo zda tam o nic nejde..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu