Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS3 Home


Brento

Recommended Posts

  • Odpovědi 344
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Si sežeň někoho, kdo ti poskytne účet ke stáhnutí home;). Jsou takový lidi...taky jsem se k Home dostal tímto způsobem, je tam hodně čechů. Mohl bych jednoho takového ochotného super člověka jmenovat, ale nevím jestli chce, aby ho pak otravovalo ještě víc lidí:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle je nejvetsi blbost co sem kdy slysel... v tom pripade zadna hra neni FULL... je to jen DEMO kdyz vychazi stale updaty?:blink:

to neni ani demo, ani hra.... je to stale se rozsirujici aplikace! :?

edit:* to si jako myslíš, že vydají HOME s pár místnostma a budou na to vyloženě srát? :D Určitě se postupem času budou vytvářet nové prostory atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to neni ani demo, ani hra.... je to stale se rozsirujici aplikace! :?

edit:* to si jako myslíš, že vydají HOME s pár místnostma a budou na to vyloženě srát? :D Určitě se postupem času budou vytvářet nové prostory atd..

A ty si myslíš že až ta aplikace vyjde veřejně tak tu budou jen 4 místnosti a postupně se budou dotvářet pomaličku další ? :) ne .. Těch místností bude víc už od začátku :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

byl by nekdo toho dobreho srdce a pujcil m svuj acc abych si mohl to HOME stahnout?:D jelikoz sem nasel par acc na netu ale ty sou permanent obsazeny:cry:

Mě se to podařilo stáhnout z toho linku co sem dával marek_2080 dneska i když mě to párkrát odhlásilo, než jsem to našel, ale už to mám doma :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A ty si myslíš že až ta aplikace vyjde veřejně tak tu budou jen 4 místnosti a postupně se budou dotvářet pomaličku další ? :) ne .. Těch místností bude víc už od začátku :)

To je mi jasný ty chytráku :D vždyt to je beta. proto dali jen 4, a ne plný počet.

OT: dobry priklad byla beta na xbox 360 (CoD:WaW), kde byli k dispozici pouze tusim 4 mody, kdezto v plne verzi je jich o dost vice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hej nevim co ma tolik lidi proti home. Me se to zda jako velice dobra chatovaci zalezitost. Cekam ze se zvetsi prostor a moznosti pro homisty. Ja bych chtel treba poradat teknopartys atd. takze nejakym zpusobem dostat vlastni hudbu do home. Pockam a uvidim

mam pocit,ze vlastni hudba jde namackat k tem tanecnim kreacim,na kazdy tanec jina.Vcera jsem na Home potkal manika kterej tam trsal a hrala mu u toho vlastni hudba,sice silena kvalita,ale hrala.Vzdy kdyz prehodil jiny tanec,zacala hrat jina. To nejsou halucinace:!:,stal jsem u neho pekne dlouho a ohromne jsem se bavil.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu