Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

ps3hax.cz - Portál o PS3 homebrew/hacks


Nil3E

Recommended Posts

Ja a Gejms budeme spouštět ps3hax.cz portál velice podobný ps3hax.net pouze v češtině a hledáme tým...

Redaktory a Grafiky..

Tak pokud máte zajem hlaste se prosím zde...

Večer spouštíme portál..

Vedoucí projektu/Admins :

Nil3E

GameEs

PS1/2 sekce -

Nil3E

PS3 sekce -

Nil3E

GameEs

Armyk

PSP sekce -

GameEs

Nil3E

Výpomoc-

UPDATE: http://85.135.19.130/pshax/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že design je jen dočasnej, protože to tam vůbec nesedí a je to hrůza :D (nic ve zlým, ale prostě se mi vzhled nelíbí). A jinak mi to přijde celkem zbytečný, protože se stejně většina novinek objeví zde na foru a další hromadě jinýchs tránek ;) Ale GL :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lukez A o čem přesně ? Že nějakej "hacker" dumpnul kousek RAM paměti PS3 ? A k čemu to je ? K ničemu... většinu lidí zajímaj jen věci, kdy půjde HB, stažený hry atd... tohle k tomu vůbec nevede a normálním lidem je taková informace naprosto k ničemu :-) A s-p.cz ani konzolista.cz se nezabývají warezem apd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám, že design je jen dočasnej, protože to tam vůbec nesedí a je to hrůza :D (nic ve zlým, ale prostě se mi vzhled nelíbí). A jinak mi to přijde celkem zbytečný, protože se stejně většina novinek objeví zde na foru a další hromadě jinýchs tránek ;) Ale GL :P

Vzhled se ještě bude přepracovavat..

Jde o jedinečný projekt...protože se nebude venovat pouze PS3 ale dokonce veškerým modum,hb,expolits dokonce i pro PS1 a PS2 a v neposlední řádě PSP...takže takový univerzální portál o PS-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NO nevim proč by se mělo ještě psát o PS1, nebo PS2? Ikdyž PS1 jse dá spustit na PSP

Nevidim duvod proč nepsat o PS1....Je to nejlepší konzole ze všeh playstationu a pravě proto nechci aby komunita uplně umřela.semtam tam budu hazet bootCD a homebrew,hardmody okolo PS1.

UPDATE: http://85.135.19.130/pshax/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu