Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted 3: Drake's Deception


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

no jo, jsem blbej... Bohužel až teď, kdybych věděl, že v alze nechtěj předobjednávku platit předem, tak už jsem si to objednal dřív.

Nevím jak je to u jinejch obchodů (je to moje první předobjednávka :-), ale vždycky jsem si myslel, že se to musí platit hned.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

wesker, no nevim jestli prodáš použitou hru (ačkoliv úplně novou skoro) za 800 bez krábky, když už tak většina lidí si koupí new limitku za 1200-1300 a nebo použitou, ale už z krabičkou ;)

JJ já vím že krabička má hodnotu 500,- jsem zapomněl :-D takovou krabičku si koupím v Tescu za 5,- a obal si vytisknu na laserovce pokud by se mi s tím chtělo otravovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ já vím že krabička má hodnotu 500,- jsem zapomněl :-D takovou krabičku si koupím v Tescu za 5,- a obal si vytisknu na laserovce pokud by se mi s tím chtělo otravovat :)

Ano má takovou hodnotu, sežeň mi prosím v tescu PS3 krabičku a vytiskni mi obal i manuál ve stejné kvalitě jako originál...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

náhodou.. takovej uncharted ve stylu crash team racing :D to by bylo teprve masakrózní a do multiplayeru stovky hodin zábavy :D

a s tou krabičkou.. přece nejsi ♥♥♥♥♥ aby jsi kupoval krabičku za 5,- a ona ti neseděla s ostatníma ps titulama? :D mít všechny original kráby a dotoho jednu o 1/3 větší.. fuj :D proto mam rozdělený pc tituly od ps3 vypadá to hrozně dohromady xP

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

weskerumbrella tu tvoji verzi hry v pohode koupis za 500,- a ne za 800,- si asi spadnul s marzu ze nasazujes takovou cenu bez krabice

Tak si ji kup za 500,- chytroline tu moji jsem právě teď dohrál a vezu ji borcovi za 800,- a ještě mě přemlouvá že ji chce ještě dnes ! V pondělí budu mít dalších 5 kusů a 3 už jsou zamluvený po 800,- v pohodě. Každej není trubka aby strkal do PS3 obal místo disku :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu