Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted 3: Drake's Deception


tekken90

Recommended Posts

No tak ted jste tri....

Co si budem povidat gameplayove to nic extra neni, smesice veci okpirovanych z jinych her, takze nic orginalniho, ale skvele se na to kouka libi se mi jak je to vypraveno, mam red natha a jak jsem nikde cetl tohle je vazne spis jedna z tech her na kterou je zabavnejsi koukat nez ji hrat :) Pro me je to takovy interaktivni novodoby indy :)

Jojo když jsem hrál dvojku tak se vždy sešla celá rodina u TV a jelo se:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Já si U3 taky předobjednal ale musel sem se přemlouvat jestli ty prachy nato dát nebo si počkat ale tahle hra si to zaslouží takže se hroozně těšim:cheesygrin:

http://blog.us.playstation.com/2011/10/17/uncharted-3-multiplayer-experience-advanced-tips-new-map-today/#utm_source=rss&utm_medium=rss&utm_campaign=uncharted-3-multiplayer-experience-advanced-tips-new-map-today

jinak tady je pár tipů na mulťák:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mě docela zklamalo, že do MP dali mírně upravené mapy z dvojky, pokud budou navíc tak proč ne, ale pokud tam jsou na úkor uplně nových map, tak velkej palec dolů :( zatim jsem narazil asi na 8 což je dost málo, ale věřím, že i v této druhé betě neodhalili všechny trumfy a přeci jenom něco schovávají až do plné verze

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemluví, objektivně nechápu co je na něm tolik úžasného, viděl sem spousty lepších launch trailerů i tento rok. Pokud by to byl trailer na mojí oblíbenou hru, asi bych mluvil jinak nadruhou stranu, pokud by to byl trailer na pro mě příliš neznámou hru, zájem by ve mě nezvedl.

Ale sem rád že to tady můžu napsat kritiku aniž by mi za to desítky lidí kamenovaly jako na fanboyi ovládaném konzolistovi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tom pripade ale nemuzes rict, ze je spatny, ano taky jsem videl hromady lepsich, ale tenhle je po strance formy sice prumerny, ale hodne na horu ho zveda ten gilmovy look z cutscen ;) Proste trailer na uncharted :D ¨

No uncharted je suprova hra, ale co je potreti uz neni ono... neco jako Assassins Creed, z WOW efektu se postupne stava "jo az to spadne v akci tak si to poridim" hra.

S tim zasadne nesouhlasim, v mnoha lidech preziva prezitek ze pokracovani nemuzu byt lepsi, ale tenhle rok se potvrzuje opak a to ikdyz mluvim o takovem AC....autori porad maji cim prekvapit, pravda je vsak, ze to casto nedelaji, presto piluji hru jak jen to jde a dukazem toho ze i na potreti to jde dobre je treba letosni GoW3.....a to se tyka serie jejiz vsechny dily vysli na jedne konzoli...

A uprimne, jenom v tom traileru na U3 bylo dost WOW momentu ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu