Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Uncharted 3: Drake's Deception


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 735
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 5 weeks later...

Mna by zaujímala odpoveď na jeden problém ohľadom tejto hry.

Na normal som prešiel Uncharted 3 úplne bez najmenších technických problémov.

Znova som to rozohral na crashing a počas hrania sa mi objavujú nepravidelne výpadky hudby a spozoroval som aj nedoskočenie objektu (Malý drake keď zahryzne do jablka, tak jablko nebolo pri ústach ale ešte v ruke - čiŽe nejaký lag objektu)

Neviete čím to môŽe byť, resp nejaké riešenie aby to šlo plynule (bez preskakovania hudby a nedoskakovania objektov)tak ako predtým na normál?

PS3 mám novú, mesiac starú, FW4.20, BD disk je bez škrabancov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 5 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...

Už je.

Multiplayerová část Uncharted 3: Drake's Deception jako Free to Play

Akční hra Uncharted 3: Drake's Deception přinesla nejen skvělou příběhovou část, ale také velmi povedený multiplayer, na který fanoušci nedají ani dnes dopustit. Důkazem je toho nejedno rozšíření, které v minulém roce vyšlo. Protože jde na Playstationu 3 o jednu z nejhranějších multiplayerových her, proč na ní ještě nějaké ty peníze nevydělat, třeba od hráčů, kteří by o ni jinak nezavadili. Proto se nyní Sony rozhodla, že celou multiplayerovou část zpřístupní všem hráčům zcela zdarma v rámci Free to Play. Když si stáhnete základní balíček, budete mít přístup ke všem konkurenčním režimům, mapám a postavám, přičemž hrát budete moci až do 15 levelu (ze 75). Vše ostatní bude nutné dokoupit za menší obnos. Budete si moci také zaplatit 5 euro, čímž si odemknete levelový strop na 25 úrovni, nebo 20 euro, čímž si zpřístupníte úplně vše ve hře více hráčů. Dokoupit si budete moci i všechna DLCčka - Flashback Map Pack 1, Flashback Map Pack 2 a Drake’s Deception Map Pack, případně kooperativní režimy. Multiplayerová část Uncharted 3: Drake's Deception bude dostupná na Playstation Store v následujících hodinách, takže můžete stahovat a užívat si hraní. Níže v novince se podívejte na oznamující trailer. Na Playstation Store bude k dostání i Uncharted 3: Drake’s Deception Game of the Year Edition, abyste si mohli vychutnat kompletní herní zážitek.

..........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, mám problém se spuštěním 3D v Uncharted 3, stejný problém jako popisují tady http://forum.xbox-360-shop.info/uncharted-3-3d nebo tady http://community.us.playstation.com/t5/UNCHARTED-3-Drake-s-Deception/Uncharted-3-3D-problem/td-p/36870723 přitom, už mi to ve 3D fungovalo, ale najednou zase ne, a za žádnou cenu nemůžu docílit toho, aby to zase šlo. Prostě v menu hry v možnostech zmizela ta položka pro zapnutí 3D. PS3 mám s televizí propojení přes reciever, jestli to hraje nějákou roli? Jestli někdo máte stejnej problém, víte co s tím nebo jak na to, budu rád, za jakoukoliv radu, dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu